Rittal TS set Zn podnih PUK 1000x400 | 5050002
Gland plate for TS...
VAT-exclusive price: 10.773,07 |
VAT-inclusive price: 12.927,68 |
Gland plate for TS
| Article number | TS 5050002 |
| Surface finish | Zinc-plated |
| Supply includes | Gland plates, divided |
| Dimensions | Width: 1,000 mm, Depth: 400 mm |
| Packs of | 1 pc(s) |
| Net weight | 3.4 kg |
| Gross weight | 4.4 kg |
| EAN | 4028177392977 |
| ETIM 9 | EC000744 |
| ETIM 8 | EC000744 |
| ECLASS 8.0 | 27182405 |
Similar products:
Rittal VX PODNOŽJE 600x200, PREDNJE-STRAŽNJE | 8640022
VX base/plinth 600x200 front-rear (8640022) is a heavy-duty base with moulded self-positioning corners. Can be used with or without trim panels depending on the
-

(In stock)
Price on request
Rittal VX PODNOŽJE 600x200, PREDNJE-STRAŽNJE | 8640023
VX base/plinth 600x200 front-rear (8640023) is a heavy-duty base with moulded self-positioning corners. Can be used with or without trim panels depending on the
-

(In stock)
Price on request
Rittal Umetak bravice za dvoperi standardni TS ključ 3mm, ključ se dodatno poručuje | 8611160
Alternative lock inserts such as triangular, square, screwdriver, Daimler, Fiat, double-bit.
-

(In stock)
420,76
Rittal MEĐUPLOČA 2200mm VX/TS/PS | 4592700
For a continuous mounting surface in bayed suites where the mounting plate is set forward.
-

(In stock)
10.809,13
Rittal LED Svetiljka 100-240V AC, 600lm, 337 mm, 2pol, IP20 | 2500110
The Rittal LED system light 2500110 provides bright and efficient illumination for enclosures. With innovative LED technology, it ensures even light distribution
-

(In stock)
10.834,44
Rittal SV SPOJNIK SABIRNICA 20x5...30x10mm, BAYED, za 1spoj | 9320030
SV 9320030 – Busbar connector for rectangular busbars, 20x5 to 30x10 mm, bayed connection between enclosures. No drilling required. Top piece made of zinc-plated
-

(In stock)
10.903,08