Rittal Umetak bravice za dvoperi standardni TS ključ 3mm, ključ se dodatno poručuje | 8611160
Alternative lock inserts such as triangular, square, screwdriver, Daimler, Fiat, double-bit....
VAT-exclusive price: 420,76 |
VAT-inclusive price: 504,92 |
Alternative lock inserts such as triangular, square, screwdriver, Daimler, Fiat, double-bit.
| Article number | SZ 8611160 |
|---|---|
| Design | F |
| Material | Die-cast zinc |
| Installation in handle system |
Comfort handle TS for lock inserts Comfort handle TS for padlock and lock inserts Folding lever handle for lock inserts Folding lever handle for padlock and lock inserts Mini-comfort handle for EL 3-part for lock inserts |
| Lock | Lock insert: 3 mm double-bit |
| To fit enclosure type |
EL TS TS IT VX SE PC enclosure door IW |
| Packs of | 1 pc(s) |
| Net weight | 0,016 kg |
| Gross weight | 0,018 kg |
| Customs tariff number | 83016000 |
| EAN | 4028177212008 |
| ETIM 9 | EC000743 |
| ECLASS 8.0 | 27409218 |
| Product description | TS Lock insert, version F, Die-cast zinc, 3 mm double-bit |
Similar products:
Rittal VX PODNOŽJE 600x200, PREDNJE-STRAŽNJE | 8640022
VX base/plinth 600x200 front-rear (8640022) is a heavy-duty base with moulded self-positioning corners. Can be used with or without trim panels depending on the
-

(In stock)
Price on request
Rittal VX PODNOŽJE 600x200, PREDNJE-STRAŽNJE | 8640023
VX base/plinth 600x200 front-rear (8640023) is a heavy-duty base with moulded self-positioning corners. Can be used with or without trim panels depending on the
-

(In stock)
Price on request
Rittal RITTAL HD Enclosure Key for HD Cam Lock | 2549600
HD enclosure key for HD cam lock
-

(In stock)
610,04
Rittal Zavrtanj+podloška Philips (+) M6x16mm, 1PAK=50kom | 7094100
For electronic equipment, 482.6 mm (19˝) installed components and blanking plates.
-

(In stock)
624,40
Rittal VX cilindar umetak za Comfort bravu - sa 3 mm ''dvoperi'' standardni ključ
The VX cylinder insert for Comfort lock comes with a 3 mm double-bit standard key, ensuring reliable and secure operation for enclosures. Designed for durability
-

(In stock)
663,61
Rittal RL60 potporni panel za pokrivku sabirnice 3p RL60 PLS800 (kadicu) | 9340220
SV 9340220 – Support panel for RL60 busbar cover section. Provides additional stability and prevents side access. Recommended mounting distance ≤ 500 mm.
-

(In stock)
726,12