Schneider Electric CANopen set kabla - ženski SUB-D9 konektori - standardni - IP20 - UL - 3 m;TSXCANCBDD3
CANopen cordset - molded female SUB-D9 connectors - standard - IP20 - UL - 3 m...
VAT-exclusive price: 5.245,00 |
VAT-inclusive price: 6.294,00 |
CANopen cordset - molded female SUB-D9 connectors - standard - IP20 - UL - 3 m
| range of product | CANopen |
|---|---|
| bus type | CANopen |
| accessory / separate part category | Connection accessories |
| Accessory / separate part type | Connecting cable |
| accessory / separate part destination | CANopen bus |
| cable length | 3 m |
| electrical connection | 2 female connectors SUB-D 9 pin(s) |
|---|---|
| marking | CE |
| net weight | 0.268 kg |
| product certifications | UL |
|---|---|
| IP degree of protection | IP20 |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
|---|---|
| Number of Units in Package 1 | 1 |
| Package 1 Weight | 275.0 g |
| Package 1 Height | 2.0 cm |
| Package 1 width | 21.0 cm |
| Package 1 Length | 27.0 cm |
| Unit Type of Package 2 | S03 |
| Number of Units in Package 2 | 25 |
| Package 2 Weight | 7.141 kg |
| Package 2 Height | 30 cm |
| Package 2 width | 30 cm |
| Package 2 Length | 40 cm |
| Warranty | 18 |
|---|
| range of product | CANopen |
|---|---|
| bus type | CANopen |
| accessory / separate part category | Connection accessories |
| Accessory / separate part type | Connecting cable |
| accessory / separate part destination | CANopen bus |
| cable length | 3 m |
| electrical connection | 2 female connectors SUB-D 9 pin(s) |
|---|---|
| marking | CE |
| net weight | 0.268 kg |
| product certifications | UL |
|---|---|
| IP degree of protection | IP20 |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
|---|---|
| Number of Units in Package 1 | 1 |
| Package 1 Weight | 275.0 g |
| Package 1 Height | 2.0 cm |
| Package 1 width | 21.0 cm |
| Package 1 Length | 27.0 cm |
| Unit Type of Package 2 | S03 |
| Number of Units in Package 2 | 25 |
| Package 2 Weight | 7.141 kg |
| Package 2 Height | 30 cm |
| Package 2 width | 30 cm |
| Package 2 Length | 40 cm |
| Warranty | 18 months |
|---|
| range of product | CANopen |
|---|---|
| bus type | CANopen |
| accessory / separate part category | Connection accessories |
| Accessory / separate part type | Connecting cable |
| accessory / separate part destination | CANopen bus |
| cable length | 3 m |
| electrical connection | 2 female connectors SUB-D 9 pin(s) |
|---|---|
| marking | CE |
| net weight | 0.268 kg |
| product certifications | UL |
|---|---|
| IP degree of protection | IP20 |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
|---|---|
| Number of Units in Package 1 | 1 |
| Package 1 Weight | 275.0 g |
| Package 1 Height | 2.0 cm |
| Package 1 width | 21.0 cm |
| Package 1 Length | 27.0 cm |
| Unit Type of Package 2 | S03 |
| Number of Units in Package 2 | 25 |
| Package 2 Weight | 7.141 kg |
| Package 2 Height | 30 cm |
| Package 2 width | 30 cm |
| Package 2 Length | 40 cm |
| Warranty | 18 months |
|---|
Similar products:
Schneider Electric TeSys U Profibus DP konektor LU9 A za TeSys U pokretač;LU9AD7
TeSys U profibus DP connector LU9 A for TeSysUltra starter-controllers
-

(Out of stock)
4.510,00
Schneider Electric Ethernet ConneXium kabl - SFTP ravni kabl - 2m - 2 x RJ45; 490NTW00002
Ethernet ConneXium cable - shielded twisted pair straight cord - 2m - 2 x RJ45
-

(Out of stock)
4.615,00
Schneider Electric CANopen SUB-D9 ženski konektor - ravni - IP20;TSXCANKCDF180T
CANopen SUB-D9 female connector - straight - IP20
-

(Out of stock)
5.097,00
Schneider Electric CANopen kabl - ženski SUB-D9 konektori - standardni - IP20 - UL - 5 m;TSXCANCBDD5
CANopen cordset - molded female SUB-D9 connectors - standard - IP20 - UL - 5 m
-

(Out of stock)
5.831,00
Schneider Electric CANopen kabl - ženski SUB-D9 konektori - standardni - IP20 - 0.3 m;TSXCANCADD03
CANopen cordset - molded female SUB-D9 connectors - standard - IP20 - 0.3 m
-

(Out of stock)
6.340,00
Schneider Electric CANopen kabl - ženski SUB-D9 konektori - standardni - IP20 - 1 m;TSXCANCADD1
CANopen cordset - molded female SUB-D9 connectors - standard - IP20 - 1 m
-

(Out of stock)
7.110,00