Schneider Electric Relej za kontrolu napona RM17-U - opseg 20..80 V AC;RM17UBE16
relej za kontrolu napona RM17-U - opseg 20..80 V AC...
VAT-exclusive price: 11.523,00 |
VAT-inclusive price: 13.827,60 |
relej za kontrolu napona RM17-U - opseg 20..80 V AC
| Grupa proizvoda | Harmony Control Relays |
|---|---|
| Tip proizvoda ili komponente | Voltage control relay |
| Tip releja | Relej kontrole napona |
| Specifične primene proizvoda | Za monofazno i DC napajanje |
| Ime releja | RM17UBE |
| Nadzirani parametri releja |
Samonapajanje Detekcija prenapona i podnapona |
| time delay | Podesivo 0.1...10 s, 0 + 10 % pri prelaženju praga |
| Preklopna moć u va | 1250 VA |
| Minimalna struja preklapanja | 10 mA pri 5 V DC |
| Maksimalna struja preklapanja | 5 A AC/DC |
| snaga potrošnje u VA | 0…3,9 VA AC |
| Opseg merenja |
20...80 V napon AC 50/60 Hz 20...80 V napon DC |
| Kategorija upotrebe |
AC-12 u skladu sa IEC 60947-5-1 AC-13 u skladu sa IEC 60947-5-1 AC-14 u skladu sa IEC 60947-5-1 AC-15 u skladu sa IEC 60947-5-1 DC-12 u skladu sa IEC 60947-5-1 DC-13 u skladu sa IEC 60947-5-1 DC-14 u skladu sa IEC 60947-5-1 |
| Tip kontakata i sastav | 1 C/O |
| Vreme reseta | 1500 milisekundi kašnjenje |
|---|---|
| Maksimalni napon preklapanja | 250 V AC/DC |
| [us] nazivni napon napajanja | 24...48 V AC/DC 50/60 Hz +/- 10 % |
| Granice napona | 15…100 V AC/DC |
| Maksimalna potrošnja u w | 1,6 W DC |
| Otpornost na mikroprekide | 20 milisekundi |
| Frekvencija upravljačkog kola | 50...60 Hz +/- 10 % |
| Izlazni kontakti | 1 C/O |
| Nazivna izlazna struja | 5 A |
| Maksimalni ciklus merenja | 150 milisekundi ciklus merenja kao prava efektivna vrednost |
| Histerezis | 3 % fiksno od podešavanja praga |
| delay at power up |
1000 milisekundi DC 500 milisekundi AC |
| Tačnost merenja | +/- 10 % vrednosti pune skale |
| Tačnost ponavljanja |
+/- 0.5 % za ulazno i kolo merenja +/- 1 % za kašnjenje |
| Greška merenja |
< 1 % preko celog opsega sa promenom napona 0.2 %/°C sa promenom temperature |
| Polaritet | Nereverzibilni polaritet na DC napajanju |
| Oznake kvaliteta | CE |
| Kategorija prenapona | III u skladu sa IEC 60664-1 |
| Otpornost izolacije |
> 500 MOhm pri 500 V DC u skladu sa IEC 60255-5 > 500 MOhm pri 500 V DC u skladu sa IEC 60664-1 |
| [ui] nazivni napon izolacije |
250 V u skladu sa IEC 60664-1 400 V u skladu sa IEC 60664-1 |
| Radni položaj | Bilo koja pozicija bez smanjenja karakteristika |
| Povezivanje - priključci |
Vijčani priključci, 1 x 0.5...1 x 4 mm² (AWG 20...AWG 11) jednožični bez kablovskog završetka Vijčani priključci, 2 x 0.5...2 x 2.5 mm² (AWG 20...AWG 14) jednožični bez kablovskog završetka Vijčani priključci, 1 x 0.2...2 x 2.5 mm² (AWG 24...AWG 12) fleksibilni sa kablovskim završetkom Vijčani priključci, 2 x 0.2...2 x 1.5 mm² (AWG 24...AWG 16) fleksibilni sa kablovskim završetkom |
| Moment pritezanja | 0,6…1 N.m u skladu sa IEC 60947-1 |
| Materijal kućišta | Samogasiva plastika |
| Lokalna signalizacija |
Zauključen uređaj: LED (zelena) Zarelej ON: LED (žuta) |
| Držač za montažu | 35 mm simetrična DIN šina u skladu sa EN/IEC 60715 |
| Električna trajnost | 100000 ciklusa |
| Mehanička trajnost | 30000000 ciklusa |
| Broj operacija | <= 360 operacija/h punim opterećenjem |
| Sigurnosni podaci o pouzdanosti |
MTTFd = 502.2 godine B10d = 470000 |
| Širina | 17,5 mm |
| Masa proizvoda | 0,08 kg |
| Funkcionalnost | Detekcija prenapona i podnapona |
| Kompatibilnost | RM17 |
| Elektromagnetna kompatibilnost |
Standard emisije za industrijske sredine u skladu sa EN/IEC 61000-6-4 Standard emisije za stambene, poslovne i lake industrijske sredine u skladu sa EN/IEC 61000-6-3 Otpornost za industrijske sredine u skladu sa NF EN/IEC 61000-6-2 |
|---|---|
| Standardi | EN/IEC 60255-6 |
| Sertifikacija proizvoda |
C-Tick GOST GL CSA UL |
| Direktive |
73/23/EEC -niskonaponska direktiva 89/336/EEC - elektromagnetna kompatibilnost |
| Temperatura okoline za skladištenje | -40…70 °C |
| Temperatura okoline za rad | -20…50 °C |
| Relativna vlažnost | 95 % pri 55 °C u skladu sa IEC 60068-2-30 |
| Otpornost na vibracije |
0.35 mm (f= 5…57,6 Hz) u skladu sa IEC 60068-2-6 1 gn (f= 57,6…150 Hz) u skladu sa IEC 60255-21-1 |
| Otpornost na udare | 5 gn u skladu sa IEC 60068-2-27 |
| Ip stepen zaštite |
IP20 u skladu sa IEC 60529 (priključci) IP30 u skladu sa IEC 60529 (kućište) |
| Stepen zaprljanosti | 3 u skladu sa IEC 60664-1 |
| Dielektrični test napon |
2 kV AC 50 Hz, 1 min u skladu sa IEC 60255-5 2 kV AC 50 Hz, 1 min u skladu sa IEC 60664-1 |
| Nerasut udarni talas |
4 kV u skladu sa IEC 60255-5 4 kV u skladu sa IEC 60664-1 4 kV u skladu sa IEC 61000-4-5 |
| Tip jedinice pakovanja 1 | PCE |
|---|---|
| Broj jedinica u pakovanju 1 | 1 |
| Pakovanje 1 težina | 90,0 g |
| Pakovanje 1 visina | 2,7 cm |
| Pakovanje 1 širina | 7,8 cm |
| Pakovanje 1 dužina | 9,6 cm |
| Tip jedinice pakovanja 2 | S02 |
| Broj jedinica u pakovanju 2 | 48 |
| Pakovanje 2 težina | 4,857 kg |
| Pakovanje 2 visina | 15 cm |
| Pakovanje 2 širina | 30 cm |
| Pakovanje 2 visina | 40 cm |
| Garancija | 18 months |
|---|
