Klemsan Jednostruka standardna redna stezaljka 25mm² AVK RD 101A ; 304290
Klemsan AVK 25 (304290) standardna redna stezaljka sa šrafnim priključkom za provodnike do 25 mm². Obezbeđuje prenos struje do 101 A. Izrađena od...
Cena bez pdv-a: 202,56 |
Cena sa pdv-om: 243,07 |
Klemsan AVK 25 (304290) standardna redna stezaljka sa šrafnim priključkom za provodnike do 25 mm². Obezbeđuje prenos struje do 101 A. Izrađena od PA materijala u sivoj boji. Pogodna za industrijske elektroinstalacije, razvodne table i sisteme automatizacije.
| Opšte informacije o proizvodu | |
|---|---|
| Izolacioni materijal | PA |
| Klasa zapaljivosti prema UL 94 | V2 |
| Pakovanje | 50 |
| Težina (g) | |
| Dimenzije | |
| Širina | 12 mm |
| Dužina | 52.80 mm |
| Visina (MR 32) | --- mm |
| Visina (MR 35x7.5) | 58.70 mm |
| TSE / CE tehnički podaci | |
| Nominalni napon | 750 V ~ |
| Nominalna struja | 101 A |
| Poprečni presek | 25 mm² |
| Standard | EN 60947-7-1 / N 60947-7-2 |
| VDE tehnički podaci | |
| Nominalni napon | --- V ~ |
| Nominalna struja | --- A |
| Poprečni presek | 25 mm² |
| VDE standard | IEC 60947-7-1 |
| UL / CSA tehnički podaci | |
| Nominalni napon | --- V ~ |
| Nominalna struja | --- A |
| Poprečni presek | 25 |
| ATEX tehnički podaci | |
| Nominalni napon | --- V ~ |
| Nominalna struja | --- A |
| Poprečni presek | 25 |
| Podaci o povezivanju | |
| Minimalan poprečni presek punog provodnika | 1.5 mm² |
| Maksimalan poprečni presek punog provodnika | 35 mm² |
| Minimalan poprečni presek višeslojnog provodnika | 1.5 mm² |
| Maksimalan poprečni presek višeslojnog provodnika | 35 mm² |
| AWG opseg provodnika | 12–2 |
| Tip priključka | screw / vidalı |
| Dužina skidanja izolacije | 14 mm |
| Moment zatezanja | 2.0 / 3.0 Nm |
Slicni proizvodi:
Klemsan 2,5mm2,screw type,single deck feed through terminal block,Insulation material PA,Blue , AVK 2,5 RD; 304201
Klemsan 2,5mm² vijačne stezaljke sa jednim slojem (single deck) vrhunskog kvaliteta, sa izolacijom od PA materijala u plavoj boji. Model AVK 2,5 RD (šifra
-

(Na stanju)
40,82
Klemsan Jednostruka standardna redna stezaljka AVK RD 2.5mm² 24A ; 304200
Jednostruka standardna redna stezaljka AVK 2.5 RD namenjena za provodnike sa poprečnim presekom od 2,5 mm². Izrađena je od visokokvalitetnog PA (poliamidnog)
-

(Na stanju)
40,82
Klemsan Jednostruka standardna redna stezaljka AVK 2.5mm² 24A ; 304120
Jednostruka standardna redna stezaljka AVK 2.5 mm² izrađena od visokokvalitetnog PA materijala, namenjena za poprečni presek provodnika od 2.5 mm². Podržava
-

(Na stanju)
40,82