Klemsan Standardna utična redna stezaljka PYK 1.5M 1.5mm2 , Siva; 307019
Standardna utična redna stezaljka PYK 1.5M sa jednim ulaznim i jednim izlaznim priključkom. Namenjena za provodnike do 1.5 mm², sa nazivnom strujom 17,5 A...
Cena bez pdv-a: 46,00 |
Cena sa pdv-om: 55,20 |
Standardna utična redna stezaljka PYK 1.5M sa jednim ulaznim i jednim izlaznim priključkom. Namenjena za provodnike do 1.5 mm², sa nazivnom strujom 17,5 A i maksimalnim naponom do 800 V. Izrađena od izdržljivog PA materijala, jednostavna za montažu. Dostupna u sivoj boji.
| Opšte informacije o proizvodu | |
|---|---|
| Izolacioni materijal | PA |
| Klasa zapaljivosti prema UL 94 | V2 |
| Jedinica pakovanja | 100 |
| Težina (g) | --- |
| Dimenzije | |
| Širina | 4,2 mm |
| Dužina | 52 mm |
| Visina (MR 32) | --- mm |
| Visina (MR 35x7.5) | 37,8 mm |
| TSE / CE Tehnički podaci | |
| Nominalni napon | 800 V ~ |
| Nominalna struja | 17,5 A |
| Poprečni presek | 1,5 mm² |
| Standard | EN 60947-7-1 / EN 60947-7-2 |
| VDE Tehnički podaci | |
| Nominalni napon | --- V ~ |
| Nominalna struja | --- A |
| Poprečni presek | 1,5 mm² |
| VDE norma | EN 60947-7-2 |
| UL / CSA Tehnički podaci | |
| Nominalni napon | --- V ~ |
| Nominalna struja | --- A |
| Poprečni presek | 1,5 |
| ATEX Tehnički podaci | |
| Nominalni napon | --- V ~ |
| Nominalna struja | --- A |
| Poprečni presek | 1,5 |
| Podaci o povezivanju | |
| Minimalni poprečni presek punog provodnika | 0,5 mm² |
| Maksimalni poprečni presek punog provodnika | 2,5 mm² |
| Minimalni poprečni presek višeslojnih žica | 0,5 mm² |
| Maksimalni poprečni presek višeslojnih žica | 2,5 mm² |
| AWG opseg provodnika | 22-14 |
| Tip priključka | praktična opruga, push-in / pratik yay baskılı |
| Dužin | |
Slicni proizvodi:
Klemsan Standardna utična redna stezaljka PYK 1.5M 1.5mm² ; 307010
Standardna utična redna stezaljka model PYK 1.5M sa jednim ulaznim i jednim izlaznim terminalom. Namenjena je povezivanju provodnika preseka do 1.5 mm², uz
-

(Trenutno nema na stanju)
46,40
Klemsan Standardna utična redna stezaljka PYK 2.5 2.5mm²,Siva; 307109
PYK 2.5 je standardna utična redna stezaljka sa jednim ulaznim i jednim izlaznim terminalom. Namenjena je za provodnike poprečnog preseka do 2.5 mm², sa nominalnom
-

(Trenutno nema na stanju)
47,62
Klemsan Standardna utična redna stezaljka PYK 2.5 2.5mm² ; 307101
PYK 2.5 je standardna utična redna stezaljka sa jednim ulaznim i jednim izlaznim terminalom. Namenjena je za provodnike poprečnog preseka do 2.5 mm², sa nominalnom
-

(Trenutno nema na stanju)
47,86
Klemsan Standardna utična redna stezaljka PYK 4 4mm² ; 307119
PYK 4 je standardna utična redna stezaljka sa jednim ulaznim i jednim izlaznim terminalom. Namenjena je za provodnike poprečnog preseka do 4 mm², sa nominalnom
-

(Trenutno nema na stanju)
63,21