Obo Betterman Krstasta sonda za uzemljenje, sa priključnom pločicom, 3000 mm, toplo pocinkovana, čelik | 5003040
Krstasta sonda za uzemljenje sa priključnom pločicom, dužine 3000 mm, napravljena od čelika i toplo pocinkovana potapanjem prema DIN EN ISO 1461. Sonda ima poprečni...
Cena bez pdv-a: 7.418,35 |
Cena sa pdv-om: 8.902,02 |
Krstasta sonda za uzemljenje sa priključnom pločicom, dužine 3000 mm, napravljena od čelika i toplo pocinkovana potapanjem prema DIN EN ISO 1461. Sonda ima poprečni profil 50 x 50 x 3 mm, jedan otvor Ø 13 mm i dva otvora Ø 11 mm za fiksiranje okruglog provodnika. Idealna je za izgradnju sistema uzemljenja, uključujući uzemljenje antena ili gradilišnih elektro-razvodnih kutija.
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| CO2 otisak (GWP) od kolijevke do vrata fabrike | 15,3764 kg CO2e / 1 kom |
| Dimenzija | 3000 mm |
| Dimenzija L | 3000 mm |
| Dužina | 3000 mm |
| Materijal | Čelik |
| Tip profila | Krstasti |
| Površina | Toplo pocinkovana |
| Poprečni profil | 50 x 50 x 3 mm |
| Priključna pločica | Da |
| Otvor Ø13 mm | 1 |
| Otvori Ø11 mm | 2 |
| Pogodno za fiksiranje okruglog provodnika | Da, npr. tip 5001 DIN-FT |
| Primena | Uzemljivački sistemi, antene ili gradilišne razvodne kutije |
Slicni proizvodi:
Obo Betterman Krstasta sonda za uzemljenje, sa priključnom pločicom, 1500 mm, toplo pocinkovana, čelik | 5003016
Krstasta sonda za uzemljenje sa priključnom pločicom, dužine 1500 mm, napravljena od čelika i toplo pocinkovana potapanjem prema DIN EN ISO 1461. Sonda ima poprečni
-

(Na stanju)
3.961,94
Obo Betterman Krstasta sonda za uzemljenje, sa priključnom pločicom, 2000 mm, toplo pocinkovana, čelik, 1 kom | 5003024
Krstasta sonda za uzemljenje sa priključnom pločicom, dužine 2000 mm, napravljena od čelika i toplo pocinkovana potapanjem prema DIN EN ISO 1461. Sonda ima poprečni
-

(Na stanju)
4.878,95
Obo Betterman Krstasta sonda za uzemljenje, sa priključnom pločicom, 2500 mm, toplo pocinkovana, čelik | 5003032
Krstasta sonda za uzemljenje sa priključnom pločicom, dužine 2500 mm, napravljena od čelika i toplo pocinkovana potapanjem prema DIN EN ISO 1461. Sonda ima poprečni
-

(Na stanju)
6.618,91