Obo Betterman Serijska luster-klema, 35,0 mm², crna, polipropilen, 10 kom | 2056593
Serijska luster-klema bez halogena namenjena je za povezivanje višežilnih i jednožilnih provodnika. Napravljena od polipropilena, crne boje, sa mesinganim...
Cena bez pdv-a: 1.281,46 |
Cena sa pdv-om: 1.537,75 |
Serijska luster-klema bez halogena namenjena je za povezivanje višežilnih i jednožilnih provodnika. Napravljena od polipropilena, crne boje, sa mesinganim terminalima i čeličnim vijcima. Maksimalna radna temperatura: –5 do +80 °C. Nominalna struja 125 A, nominalni napon 750 V. Pogodna za fleksibilne, višestruke i čvrste provodnike.
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Radna temperatura | 80 °C |
| Ploča za zatvaranje potrebna | Ne |
| Boja | Crna |
| Povezivost, jednožilni bez ferrule, max | 25 mm² |
| Povezivost, jednožilni bez ferrule, min | 25 mm² |
| Povezivost, višežilni, max | 35 mm² |
| Povezivost, višežilni, min | 35 mm² |
| Pozicija priključka | Bočno |
| Maksimalno priključivanje po strani | 35 mm² višežilni ili 25 mm² jednožilni |
| Dimenzija | 35,0 mm² |
| Rastojanje rupa za bušenje, centar | 18 mm |
| Testirana verzija eksplozije | Ne |
| Visina | 29,2 mm |
| Dužina | 212,6 mm |
| Materijal | Polipropilen |
| Broj terminala | 12 |
| Nominalna površina preseka, min. | 35 mm² |
| Nominalna struja | 125 A |
| Nominalni napon | 750 V |
| Broj terminala bez vijka po poli | 2 |
| Dozvoljeni temperaturni opseg, max | 80 °C |
| Dozvoljeni temperaturni opseg, min | -5 °C |
| Broj polova | 12 |
| Pogodno za fleksibilne provodnike | Da |
| Pogodno za višežilne provodnike | Da |
| Pogodno za čvrste provodnike | Da |
| Transparentno | Ne |
| Vrsta električnog priključka 1 | Vijak |
| Vrsta električnog priključka 2 | Vijak |
| Širina | 36,4 mm |
Slicni proizvodi:
Obo Betterman Serijska luster klema, bez halogena, 4,0 mm², bela | 2056070
Serijska luster klema 4,0 mm², izrađena od polipropilena, bela, bez halogena. Sadrži 12 terminala sa čeličnim šrafovima, elektrogalvanizovanim, sa
-

(Na stanju)
137,39
Obo Betterman Serijska luster klema, bez halogena, 4,0 mm², crna | 2056089
Serijska luster klema 4,0 mm², izrađena od polipropilena, crna, bez halogena. Sadrži 12 terminala sa čeličnim šrafovima, elektrogalvanizovanim, sa
-

(Na stanju)
137,39
Obo Betterman Serijska luster klema, bez halogena, 6,0 mm², bela | 2056224
Serijska luster klema 6,0 mm², izrađena od polipropilena, bela, bez halogena. Sadrži 12 terminala sa čeličnim šrafovima, elektrogalvanizovanim, sa
-

(Na stanju)
149,07