Obo Betterman Serijska luster klema, bez halogena, 10,0 mm², crna | 2056380
Serijska luster klema 10,0 mm², izrađena od polipropilena, crna, bez halogena. Sadrži 12 terminala sa čeličnim šrafovima, elektrogalvanizovanim,...
Cena bez pdv-a: 214,37 |
Cena sa pdv-om: 257,24 |
Serijska luster klema 10,0 mm², izrađena od polipropilena, crna, bez halogena. Sadrži 12 terminala sa čeličnim šrafovima, elektrogalvanizovanim, sa mogućnošću odvajanja pojedinačnih terminala sa traka pomoću "twist'n'pull". Maksimalna temperatura okoline: –5 do +80 °C. Pogodna za fleksibilne, višestruke i jednožilne provodnike. Nominalna struja 57 A, napon 450 V. Maksimalno opterećenje po strani: 10 mm² jednožilni ili 6 mm² finožilni.
| Temperatura okoline | 80 °C |
| Potrebna poklopna ploča | Ne |
| Boja | Crna |
| Priključni presek, finožilni bez kablovske očice, max. | 6 mm² |
| Priključni presek, finožilni bez kablovske očice, min. | 2,5 mm² |
| Priključni presek, višžilni, max. | 6 mm² |
| Priključni presek, višžilni, min. | 2,5 mm² |
| Priključni presek, jednožilni, max. | 10 mm² |
| Priključni presek, jednožilni, min. | 2,5 mm² |
| Pozicija priključka | Bočna |
| Presek | Maksimalno opterećenje po strani: 10 mm² jednožilni ili 6 mm² višžilni/finožilni |
| Dimenzija | 10,0 mm² |
| Razmak rupa, centar | 11,5 mm |
| Eksplozivno testirana verzija | Ne |
| Visina | 17 mm |
| Dužina | 134 mm |
| Materijal | Polipropilen |
| Broj terminala | 12 |
| Nominalni presek, min. | 10 mm² |
| Nominalna struja | 57 A |
| Nominalni napon | 450 V |
| Broj bešrafnih terminala po poli | 2 |
| Dopušteni temperaturni raspon, max. | 80 °C |
| Dopušteni temperaturni raspon, min. | -5 °C |
| Broj polova | 12 |
| Pogodno za fleksibilne provodnike | Da |
| Pogodno za višžilne provodnike | Da |
| Pogodno za jednožilne provodnike | Da |
| Prozirno | Ne |
| Verzija električnog priključka 1 | Šrafni priključak |
| Verzija električnog priključka 2 | Šrafni priključak |
| Širina | 23 mm |
Slicni proizvodi:
Obo Betterman Serijska luster klema, bez halogena, 4,0 mm², bela | 2056070
Serijska luster klema 4,0 mm², izrađena od polipropilena, bela, bez halogena. Sadrži 12 terminala sa čeličnim šrafovima, elektrogalvanizovanim, sa
-

(Na stanju)
137,39
Obo Betterman Serijska luster klema, bez halogena, 4,0 mm², crna | 2056089
Serijska luster klema 4,0 mm², izrađena od polipropilena, crna, bez halogena. Sadrži 12 terminala sa čeličnim šrafovima, elektrogalvanizovanim, sa
-

(Na stanju)
137,39
Obo Betterman Serijska luster klema, bez halogena, 6,0 mm², bela | 2056224
Serijska luster klema 6,0 mm², izrađena od polipropilena, bela, bez halogena. Sadrži 12 terminala sa čeličnim šrafovima, elektrogalvanizovanim, sa
-

(Na stanju)
149,07
Obo Betterman Serijska luster klema, bez halogena, 16,0 mm², crna, polipropilen, 10 kom | 2056569
Serijska luster klema bez halogena namenjena je za povezivanje jednog ili više provodnika. Napravljena od polipropilena, crne boje, sa čeličnim vijcima
-

(Na stanju)
396,19
Obo Betterman Serijska luster klema, bez halogena, 16,0 mm², bela | 2056550
Serijska luster klema 16,0 mm², izrađena od polipropilena, bela, bez halogena. Sadrži 12 terminala sa čeličnim šrafovima, elektrogalvanizovanim,
-

(Na stanju)
397,06
Obo Betterman Serijska luster klema, bez halogena, 25,0 mm², bela, polipropilen, 10 kom | 2056577
Serijska luster klema bez halogena namenjena je za povezivanje višežilnih i jednožilnih provodnika. Napravljena od polipropilena, bele boje, sa mesinganim
-

(Na stanju)
893,49