Rittal VX BOČNE STRANE 1800x600 | 8186245
VX bočne strane ormara dimenzija 1800x600mm, RAL7035, od čeličnog lima, pričvršćene zavrtnjima. Namenjene su za stabilnu i sigurnu pokrivenost bočnih...
Cena bez pdv-a: 25.199,67 |
Cena sa pdv-om: 30.239,60 |
VX bočne strane ormara dimenzija 1800x600mm, RAL7035, od čeličnog lima, pričvršćene zavrtnjima. Namenjene su za stabilnu i sigurnu pokrivenost bočnih strana VX ormara i kompatibilne su sa VX modularnim sistemom.
| Broj artikla | VX 8186245 |
|---|---|
| Prednosti |
|
| Materijal | Lim, 1,5 mm |
| Površinska obrada | Dipcoat-primer, praškasto farbanje spolja |
| Boja | RAL 7035 |
| U isporuci | Delovi za montažu |
| Za montažu |
Tip kućišta: VX Visina: 1,800 mm Dubina: 600 mm |
| IP stepen zaštite (IEC 60 529) | IP 55 |
| Tip ocene (UL 50E) | Tip 1 / Tip 12 |
| Osnovni materijal | Lim |
| Količina u paketu | 2 kom |
| Net težina | 25,8 kg |
| Bruto težina | 26,2 kg |
| PCF po paketu (od kolevke do kapije) | 99,8 kg CO2 ekv. (Kat B) |
| Napomena o PCF kategoriji | Kategorija B: PCF vrednost (od kolevke do kapije) zasnovana na težini proizvoda, približno izračunata i samodeklarisana |
| EAN | 4028177827820 |
| ETIM 9 | EC002524 |
| ECLASS 8.0 | 27182101 |
| Opis proizvoda | VX bočna ploča, pričvršćena šrafovima, za HD: 1800x600 mm, lim |
Slicni proizvodi:
Rittal VX PODNOŽJE 600x200, PREDNJE-STRAŽNJE | 8640022
VX podnožje 600x200, prednje-stražnje (8640022) je robusno podnožje za ormare sa samopozicioniranim uglovima. Može se koristiti sa ili bez trim panela, u zavisnosti
-

(Na stanju)
Cena na upit
Rittal VX PODNOŽJE 600x200, PREDNJE-STRAŽNJE | 8640023
VX podnožje 600x200, prednje-stražnje (8640023) je robusno podnožje za ormare sa samopozicioniranim uglovima. Može se koristiti sa ili bez trim panela, u zavisnosti
-

(Na stanju)
Cena na upit
Rittal Umetak bravice za dvoperi standardni TS ključ 3mm, ključ se dodatno poručuje | 8611160
VX Umetak bravice za dvoperi ormare, standard TS ključ 3mm. Alternativni umetci mogu biti: trokutasti, kvadratni, za šrafciger, Daimler, Fiat, dvostruki
-

(Na stanju)
420,76
Rittal RL60 Rastavljač NV1, 250A, na Cu 5/10mm, gornji/donji uvod, M10 | 9343110
SV 9343110 – NH rastavljač sa osiguračem za RL60 sabirnički sistem, 3-pinski, 250 A, 690 V. Priključak sa šrafom M10, ispust kabla sa vrha ili dna.
-

(Na stanju)
25.261,58
Rittal CP-120 profil-nosač L=2000mm, (zatvoren profil) | 6212200
Pričvršćivanje na povezne komponente sa 4 samorezna vijka u kanalu. Može se skratiti na potrebnu dužinu, nije potrebno narezivanje navoja. Zatvoreni kablovski
-

(Na stanju)
29.819,56
Rittal LED svetiljka 100-240V AC, 1200lm, 437mm | 2500300
Rittal LED sistemska svetiljka 2500300 pruža svetlo i efikasno osvetljenje u ormanima. Sa UL sertifikatom i integrisanim senzorom, osigurava energetski efikasno
-

(Na stanju)
32.586,60