Rittal VX deobni panel 2000x500mm, IP54, Zn1,5mm | 8609204
VX Deobni panel 2000x500mm, Zn1,5mm i IP54, namenjen je za odvajanje pojedinačnih ćelija u ormanu. Zbog simetrije rama, panel se može koristiti i na zadnjoj strani....
Cena bez pdv-a: 15.277,51 |
Cena sa pdv-om: 18.333,02 |
VX Deobni panel 2000x500mm, Zn1,5mm i IP54, namenjen je za odvajanje pojedinačnih ćelija u ormanu. Zbog simetrije rama, panel se može koristiti i na zadnjoj strani. Panel je sa dvostrukim preklopom oko cele ivice radi stabilnosti i držanja zaptivke.
| Broj artikla | VX 8609204 |
|---|---|
| Opis proizvoda | Za zaštitu pojedinačnih ćelija kućišta. Zahvaljujući simetriji sistema okvira, pregradna ploča se može koristiti i straga. Oko celog oboda, dvostruko presavijena za stabilnost i držanje zaptivke. |
| Prednosti | Pregradna ploča se može postaviti i straga. Ovo omogućava, npr., ugradnju frekventnih pretvarača za odvođenje toplote u pregradnoj ploči sa hlađenjem okrenutim spolja, zaštićeno i završeno poklopcem. |
| Materijal | Lim, 1,5 mm |
| Površinska obrada | Cinkovana |
| U isporuci | Delovi za montažu |
| Za | Tip kućišta: VX |
| Visina | 2,000 mm |
| Dubina | 500 mm |
| Montažne opcije | Za postavljanje na spoljašnji nivo montaže. Ovo ostavlja unutrašnji nivo slobodan za dalju popunu. |
| Uputstvo za montažu | Za modularnu kombinaciju sa pregradnom pločom, potreban je unutrašnji nosač 8617500 ili spoljašnji nosač 8617502 |
| Stepen zaštite (IEC 60 529) | IP 54 |
| Količina u paketu | 1 kom |
| Net težina | 9,5 kg |
| Bruto težina | 10,75 kg |
| Carinska tarifa | 94039910 |
| EAN | 4028177817784 |
| ETIM 9 | EC002525 |
| ECLASS 8.0 | 27182102 |
| Opis proizvoda (kratko) | VX Pregradna ploča, za HD: 2000x500 mm |
Slicni proizvodi:
Rittal VX PODNOŽJE 600x200, PREDNJE-STRAŽNJE | 8640022
VX podnožje 600x200, prednje-stražnje (8640022) je robusno podnožje za ormare sa samopozicioniranim uglovima. Može se koristiti sa ili bez trim panela, u zavisnosti
-

(Na stanju)
Cena na upit
Rittal VX PODNOŽJE 600x200, PREDNJE-STRAŽNJE | 8640023
VX podnožje 600x200, prednje-stražnje (8640023) je robusno podnožje za ormare sa samopozicioniranim uglovima. Može se koristiti sa ili bez trim panela, u zavisnosti
-

(Na stanju)
Cena na upit
Rittal Umetak bravice za dvoperi standardni TS ključ 3mm, ključ se dodatno poručuje | 8611160
VX Umetak bravice za dvoperi ormare, standard TS ključ 3mm. Alternativni umetci mogu biti: trokutasti, kvadratni, za šrafciger, Daimler, Fiat, dvostruki
-

(Na stanju)
420,76
Rittal KUĆIŠTE OSIGURAČA D02 63A | 3418010
Kućište osigurača D02 63A (ref. 3418010), trofazno (3-pole), za rastojanje sabirnice 60 mm. Pakovanje od 10 komada. Pogodno za sigurnu montažu D02 osigurača
-

(Na stanju)
15.570,33
Rittal CP Ugaoni komad 90° sistem 60mm RAL 7035/7024 | 6206600
Za povezivanje horizontalnih i vertikalnih komponenti nosača. Odvojiva poklopac za jednostavan ulaz kablova.
-

(Na stanju)
15.989,86
Rittal VX šina 1200mm, 18mmx64mm, perforirana, spolj.nivo, kom 8617060
VX perforirana šina dimenzija 18x64 mm i dužine 1200 mm za spoljni nivo montaže. Idealan za fleksibilnu, pojedinačnu unutrašnju instalaciju rama
-

(Na stanju)
16.402,93