Rittal VX IT MODULARNE PODNE PLOČE PUNE 600x1000 | 5301338
VX IT modularne podne ploče pune dimenzija 600x1000mm čine set koji se sastoji od čvrstih osnovnih modula i pomičnog panela za uvod kablova. Ovaj sistem omogućava...
Cena bez pdv-a: 7.214,54 |
Cena sa pdv-om: 8.657,45 |
VX IT modularne podne ploče pune dimenzija 600x1000mm čine set koji se sastoji od čvrstih osnovnih modula i pomičnog panela za uvod kablova. Ovaj sistem omogućava fleksibilnu i pouzdanu instalaciju VX IT ormara u industrijskim okruženjima.
| Broj artikla | VX 5301338 |
| Opis proizvoda | Višedelni set glend ploča koji se sastoji od čvrstih modula baze i klizne ploče za ulaz kablova. Čvrsti modul glend ploče, dubina 237,5 mm, može se po želji zameniti varijantama modula za ulaz kablova. |
| Prednosti | Redosled pojedinačnih modula može se slobodno odabrati |
| Materijal | Lim |
| Površinska obrada | Cinkovano |
| Isporuka uključuje |
Set glend ploča Zaptivna traka Montažni delovi 2 modula glend ploče, čvrsta, dubina: 237,5 mm 1 modul glend ploče, čvrst, dubina: 275 mm 1 klizna ploča, dubina: 115 mm |
| Za ugradnju |
Tip ormara: VX IT Širina: 600 mm Dubina: 1,000 mm |
| Paket | 1 kom |
| Neto težina | 5,4 kg |
| Bruto težina | 5,64 kg |
| PCF po paketu | 21,5 kg CO2 eq (Kat B) |
| Carinska tarifa | 94039910 |
| EAN | 4028177950900 |
| ETIM 9 | EC002620 |
| ECLASS 8.0 | 27189261 |
| Opis proizvoda | VX IT modul glend ploče, višedelni, čvrst, za širinu 600 mm, Š x D 600 x 1000 mm, lim |
Slicni proizvodi:
Rittal VX PODNOŽJE 600x200, PREDNJE-STRAŽNJE | 8640022
VX podnožje 600x200, prednje-stražnje (8640022) je robusno podnožje za ormare sa samopozicioniranim uglovima. Može se koristiti sa ili bez trim panela, u zavisnosti
-

(Na stanju)
Cena na upit
Rittal VX PODNOŽJE 600x200, PREDNJE-STRAŽNJE | 8640023
VX podnožje 600x200, prednje-stražnje (8640023) je robusno podnožje za ormare sa samopozicioniranim uglovima. Može se koristiti sa ili bez trim panela, u zavisnosti
-

(Na stanju)
Cena na upit
Rittal Umetak bravice za dvoperi standardni TS ključ 3mm, ključ se dodatno poručuje | 8611160
VX Umetak bravice za dvoperi ormare, standard TS ključ 3mm. Alternativni umetci mogu biti: trokutasti, kvadratni, za šrafciger, Daimler, Fiat, dvostruki
-

(Na stanju)
420,76
Rittal Nagibni adapter 10° za spoj fi130mm CP60 | 6206400
Nagibni adapter 10° CP60 6206400 omogućava montažu između spojnica, sistema 60/120 ili uglovnih spojnica i komandnog panela. Dizajniran je za precizno podešavanje
-

(Na stanju)
7.260,79
Rittal Kabl - međuspojni, za LED AC 3pin 1m | 2500430
Za jednostavno i brzo povezivanje LED system light osvetljenja.
-

(Na stanju)
7.325,36
Rittal VX ''Comfort'' ručica sa umetkom bravice, Black RAL 9005 8611350
VX "Comfort" ručica sa umetkom bravice, crne boje (RAL9005). Zahvaljujući mehanizmu preklapanja, ručica ne zauzima dodatni prostor prilikom otvaranja
-

(Na stanju)
7.341,78