Rittal VX L-šina za prihvat kablova, 1200mm, Steel | 8619440
VX L-šina za prihvat kablova, 1200mm, čelična, namenjena je za rasterećenje kablova pri ulazu. Montaža sa promenljivom dubinom na horizontalnim sekcijama...
Cena bez pdv-a: 8.878,04 |
Cena sa pdv-om: 10.653,65 |
VX L-šina za prihvat kablova, 1200mm, čelična, namenjena je za rasterećenje kablova pri ulazu. Montaža sa promenljivom dubinom na horizontalnim sekcijama sa korakom od 25 mm ili na osnovi/plintu omogućava fleksibilno i precizno pozicioniranje.
| Broj artikla | VX 8619440 |
|---|---|
| Opis proizvoda | VX Šina za pričvršćivanje kablova, ugaona montaža, za širinu: 1200 mm |
| Funkcija | Za rasterećenje napona kablova pri ulasku. Mogućnost montaže po dubini na uzorku razmaka od 25 mm na horizontalnom delu kućišta ili u bazi/postolju. |
| Materijal | Čelik |
| Površinska obrada | Cinkovana |
| Uključeno u isporuku | Delovi za montažu |
| Montažne opcije |
|
| Za tip kućišta | Bazni/postoljski sistem AX, Bazni/postoljski sistem VX, VX baza/postolje inox |
| Dimenzije | Dužina: 1,154 mm, Širina: 1,200 mm |
| Količina u paketu | 2 kom |
| Net težina | 5,64 kg |
| Bruto težina | 6 kg |
| Carinska tarifa | 73269098 |
| EAN | 4028177921962 |
| ETIM 9 | EC000322 |
| ECLASS 8.0 | 27400604 |
Slicni proizvodi:
Rittal VX PODNOŽJE 600x200, PREDNJE-STRAŽNJE | 8640022
VX podnožje 600x200, prednje-stražnje (8640022) je robusno podnožje za ormare sa samopozicioniranim uglovima. Može se koristiti sa ili bez trim panela, u zavisnosti
-

(Na stanju)
Cena na upit
Rittal VX PODNOŽJE 600x200, PREDNJE-STRAŽNJE | 8640023
VX podnožje 600x200, prednje-stražnje (8640023) je robusno podnožje za ormare sa samopozicioniranim uglovima. Može se koristiti sa ili bez trim panela, u zavisnosti
-

(Na stanju)
Cena na upit
Rittal Umetak bravice za dvoperi standardni TS ključ 3mm, ključ se dodatno poručuje | 8611160
VX Umetak bravice za dvoperi ormare, standard TS ključ 3mm. Alternativni umetci mogu biti: trokutasti, kvadratni, za šrafciger, Daimler, Fiat, dvostruki
-

(Na stanju)
420,76
Rittal 19''/1U Priključna kutija SA prekidačem, 230V, 16A, 7 x šuko utičnica | 7240220
DK 7240220 – 19"/1U priključna kutija sa prekidačem, 7 x ŠUKO utičnica (CEE 7/3 tip F), nominalni napon 250 V, 16 A. Izrađena od prirodno anodizovanog
-

(Na stanju)
8.902,72
Rittal Perforirane šine za TEŠKE uređaje za W/D 600mm | 4396000
perforated rails, 4396000, heavy equipment mounting, base isolators, transformers, W/D 600mm, electrical enclosure accessory, elektro orman, heavy-duty rails, Rittal,
-

(Na stanju)
8.984,45
Rittal SZ Kablovska L obujmica 26-30mm, SheetSteel, (1pak =25kom), | 2355000
SZ 2355.000 – Kablovska L obujmica za učvršćivanje kablova Ø26-30 mm na nosače kablova. Izrađena od čeličnog lima, cinkovana, sa uključenom
-

(Na stanju)
9.431,09