Rittal VX L-šina za prihvat kablova, za 800mm (754mm) | 8619420
VX L-šina za prihvat kablova, dužine 754 mm, za ormare širine 800 mm, namenjena je za rasterećenje kablova pri ulazu. Montaža sa promenljivom dubinom...
Cena bez pdv-a: 6.732,93 |
Cena sa pdv-om: 8.079,52 |
VX L-šina za prihvat kablova, dužine 754 mm, za ormare širine 800 mm, namenjena je za rasterećenje kablova pri ulazu. Montaža sa promenljivom dubinom na horizontalnim sekcijama sa korakom od 25 mm ili na osnovi/plintu omogućava fleksibilno pozicioniranje.
| Broj artikla | VX 8619420 |
|---|---|
| Opis proizvoda | VX Šina za pričvršćivanje kablova, ugaona montaža, za širinu: 800 mm |
| Funkcija | Za rasterećenje napona kablova pri ulasku. Mogućnost montaže po dubini na uzorku razmaka od 25 mm na horizontalnom delu kućišta ili u bazi/postolju. |
| Materijal | Čelik |
| Površinska obrada | Cinkovana |
| Uključeno u isporuku | Delovi za montažu |
| Montažne opcije |
|
| Za tip kućišta | Bazni/postoljski sistem AX, Bazni/postoljski sistem VX, VX baza/postolje inox |
| Dimenzije | Dužina: 754 mm, Širina: 800 mm |
| Količina u paketu | 2 kom |
| Net težina | 3,8 kg |
| Bruto težina | 4,061 kg |
| Carinska tarifa | 73269098 |
| EAN | 4028177921948 |
| ETIM 9 | EC000322 |
| ECLASS 8.0 | 27400604 |
Slicni proizvodi:
Rittal VX PODNOŽJE 600x200, PREDNJE-STRAŽNJE | 8640022
VX podnožje 600x200, prednje-stražnje (8640022) je robusno podnožje za ormare sa samopozicioniranim uglovima. Može se koristiti sa ili bez trim panela, u zavisnosti
-

(Na stanju)
Cena na upit
Rittal VX PODNOŽJE 600x200, PREDNJE-STRAŽNJE | 8640023
VX podnožje 600x200, prednje-stražnje (8640023) je robusno podnožje za ormare sa samopozicioniranim uglovima. Može se koristiti sa ili bez trim panela, u zavisnosti
-

(Na stanju)
Cena na upit
Rittal Umetak bravice za dvoperi standardni TS ključ 3mm, ključ se dodatno poručuje | 8611160
VX Umetak bravice za dvoperi ormare, standard TS ključ 3mm. Alternativni umetci mogu biti: trokutasti, kvadratni, za šrafciger, Daimler, Fiat, dvostruki
-

(Na stanju)
420,76
Rittal Kablovska stezaljka za C-šine 12-18mm, komad (pak=25kom) | 7078000
DK stezaljke za kablove, za prečnik kabla: Ø 12 – 18 mm
-

(Na stanju)
6.735,67
Rittal SZ trakasti uzemljivač M8,16mm2, l=200mm | 2412216
Rittal SZ trakasti uzemljivač M8/16mm², dužine 200mm, izrađen je od kositra bakra sa presovanim kontakt prstenovima. Namenjen je za neutralizaciju efekta
-

(Na stanju)
6.816,21
Rittal VX Comfort brava sa ručicom, za umetak cilindar, RAL7035 | 8618200
VX Comfort brava sa ručicom za umetak cilindar u boji RAL7035. Zahvaljujući preklopnom mehanizmu, ručica ne zauzima dodatni prostor pri otvaranju i omogućava
-

(Na stanju)
6.860,54