Rittal VX Mountingplate WxH 1000x1800 | 5051023
VX mounting plate, TS mounting plate, 1000x1800, steel plate, enclosure mounting plate, industrial enclosures, modular enclosures, VX/TS plate, panel installation,...
Cena bez pdv-a: 42.300,47 |
Cena sa pdv-om: 50.760,57 |
VX mounting plate, TS mounting plate, 1000x1800, steel plate, enclosure mounting plate, industrial enclosures, modular enclosures, VX/TS plate, panel installation, montažna ploča, elektro orman, industrijska ploča, ploča za montažu
| Broj artikla | VX 5051023 |
| Materijal | Lim |
| Površinska obrada | Pocinkovano |
| Dimenzije nosača (Š x V) | 899 mm x 1,696 mm |
| Za ugradnju u |
Tip ormara: VX Širina: 1,000 mm Visina: 1,800 mm |
| Uputstvo za montažu | Prilikom ugradnje u TS ormariće, potrebna je montažna ploča 5050063. |
| Paket | 1 kom |
| Neto težina | 38,4 kg |
| Bruto težina | 50,27 kg |
| EAN | 4028177928374 |
| ETIM 9 | EC000213 |
| ECLASS 8.0 | 27409216 |
Slicni proizvodi:
Rittal VX PODNOŽJE 600x200, PREDNJE-STRAŽNJE | 8640022
VX podnožje 600x200, prednje-stražnje (8640022) je robusno podnožje za ormare sa samopozicioniranim uglovima. Može se koristiti sa ili bez trim panela, u zavisnosti
-

(Na stanju)
Cena na upit
Rittal VX PODNOŽJE 600x200, PREDNJE-STRAŽNJE | 8640023
VX podnožje 600x200, prednje-stražnje (8640023) je robusno podnožje za ormare sa samopozicioniranim uglovima. Može se koristiti sa ili bez trim panela, u zavisnosti
-

(Na stanju)
Cena na upit
Rittal Umetak bravice za dvoperi standardni TS ključ 3mm, ključ se dodatno poručuje | 8611160
VX Umetak bravice za dvoperi ormare, standard TS ključ 3mm. Alternativni umetci mogu biti: trokutasti, kvadratni, za šrafciger, Daimler, Fiat, dvostruki
-

(Na stanju)
420,76
Rittal Nosač tastature-Pult za vrata 800mm / polica za tastaturu i miš/AVI | 2379800
SZ 2379800 – Pult/polica za tastaturu i miš sa mogućnošću izvlačenja, za montažu na vrata širine 600 i 800 mm i 482,6 mm (19")
-

(Na stanju)
42.623,54
Rittal TS Puna metalna vrata, 800x2000mm RAL7035 | 5050067
TS puna metalna vrata (ref. 5050067), dimenzija 800x2000mm, standardna verzija, RAL7035. Namenjena TS ormarima, obezbeđuje sigurno zatvaranje i robusnu za&scar
-

(Na stanju)
45.432,29
Rittal CP-120 spojka bočna - rotaciona ( approx. 330° ), HORIZONTALNI izlaz | 6212740
Za rotaciono montiranje nosača ruke na vertikalne površine. Odstranjiva poklopac za jednostavan ulaz kablova.
-

(Na stanju)
48.579,46