Rittal VX Puna DESNA metalna vrata, dimenzija 600x2000mm, standardna,, RAL7035 | 5051104
VX Puna Desna Metalna Vrata, dimenzija 600x2000mm, u boji RAL7035, namenjena su za upotrebu u dvokrilnim VX ormanima. Ova standardna čelična vrata pružaju dugotrajnost,...
Cena bez pdv-a: 37.676,46 |
Cena sa pdv-om: 45.211,75 |
VX Puna Desna Metalna Vrata, dimenzija 600x2000mm, u boji RAL7035, namenjena su za upotrebu u dvokrilnim VX ormanima. Ova standardna čelična vrata pružaju dugotrajnost, pouzdanost i stalnu zaštitu ormara.
| Broj artikla | VX 5051104 |
| Materijal | Lim |
| Površinska obrada | Primenjena dipcoat baza, spolja prahom farbano, teksturirana boja |
| Boja | RAL 7035 |
| Isporuka uključuje |
Zaključavajuća šipka, komplet Brava: dvostruki ključ 3 mm |
| Dimenzije | Širina: 600 mm, Visina: 2,000 mm |
| Za ugradnju u | Tip ormara: VX |
| Paket | 1 kom |
| Neto težina | 23,2 kg |
| Bruto težina | 35 kg |
| EAN | 4028177927568 |
| ETIM 9 | EC000747 |
| ECLASS 8.0 | 27182204 |
Slicni proizvodi:
Rittal VX PODNOŽJE 600x200, PREDNJE-STRAŽNJE | 8640022
VX podnožje 600x200, prednje-stražnje (8640022) je robusno podnožje za ormare sa samopozicioniranim uglovima. Može se koristiti sa ili bez trim panela, u zavisnosti
-

(Na stanju)
Cena na upit
Rittal VX PODNOŽJE 600x200, PREDNJE-STRAŽNJE | 8640023
VX podnožje 600x200, prednje-stražnje (8640023) je robusno podnožje za ormare sa samopozicioniranim uglovima. Može se koristiti sa ili bez trim panela, u zavisnosti
-

(Na stanju)
Cena na upit
Rittal Umetak bravice za dvoperi standardni TS ključ 3mm, ključ se dodatno poručuje | 8611160
VX Umetak bravice za dvoperi ormare, standard TS ključ 3mm. Alternativni umetci mogu biti: trokutasti, kvadratni, za šrafciger, Daimler, Fiat, dvostruki
-

(Na stanju)
420,76
Rittal VX Puna metalna vrata, dimenzija 600x2000mm, standardna,, RAL7035 | 5051090
VX puna metalna vrata dimenzija 600x2000 mm, u boji RAL7035, namenjena kao jednokrilno rešenje za VX ormare. Obezbeđuju dugotrajnost, sigurnost i pouzdano
-

(Na stanju)
38.317,97
Rittal Bočni - zidni nosač/spoj - CP60, horizontalni izlaz | 6206740
Za rotaciono montažu nosača na vertikalne površine. Odvojiva poklopac za jednostavan ulaz kablova.
-

(Na stanju)
40.409,12
Rittal CP upravljačko kućište 500x500x210mm, OP panel sa ZADNJIM vratima,Rittal | 6320450
Kućište za rad sa trakom za rukovanje na osnovi limenog čelika AX, sa izrezom za nosač ramena Ø 130 mm za sistem nosača ramena CP 60/120/180, servisni
-

(Na stanju)
40.934,75