Rittal VX šina 1200mm, 18mmx64mm, perforirana, spolj.nivo, kom 8617060
VX perforirana šina dimenzija 18x64 mm i dužine 1200 mm za spoljni nivo montaže. Idealan za fleksibilnu, pojedinačnu unutrašnju instalaciju rama...
Cena bez pdv-a: 16.402,93 |
Cena sa pdv-om: 19.683,52 |
VX perforirana šina dimenzija 18x64 mm i dužine 1200 mm za spoljni nivo montaže. Idealan za fleksibilnu, pojedinačnu unutrašnju instalaciju rama ormara na spoljnjem montažnom nivou. Pogodan za industrijske i elektro ormare.
=
| Broj artikla | VX 8617060 |
|---|---|
| Opis proizvoda | Za varijabilnu, pojedinačnu unutrašnju montažu okvira kućišta na spoljašnjem montažnom nivou. |
| Prednosti |
Jednostavno postavljanje u sistemske otvore sa spoljašnje strane i pričvršćivanje šrafovima Sistemski otvori sa sve četiri strane Kod unapred složenih kućišta, perforisane sekcije sa montažnim kragnama mogu se postaviti i sa unutrašnje strane kućišta |
| Materijal | Čelični lim |
| Površinska obrada | Cinkovan |
| Uključeno u isporuku | Delovi za montažu |
| Montažne opcije |
Na spoljašnjem montažnom nivou, na delu kućišta Na spoljašnjem montažnom nivou, između dve perforisane sekcije sa montažnim kragnama 23 x 64 mm |
| Za tip kućišta | VX |
| Za širinu/dubinu | 1,200 mm |
| Količina u paketu | 4 kom |
| Net težina | 5,3 kg |
| Bruto težina | 5,46 kg |
| Carinska tarifa | 73269098 |
| EAN | 4028177829091 |
| ETIM 9 | EC002620 |
| ECLASS 8.0 | 27189234 |
| Opis proizvoda | VX perforisana sekcija, sa montažnom kragnom 18 x 64 mm, za spoljašnji montažni nivo |
Slicni proizvodi:
Rittal VX PODNOŽJE 600x200, PREDNJE-STRAŽNJE | 8640022
VX podnožje 600x200, prednje-stražnje (8640022) je robusno podnožje za ormare sa samopozicioniranim uglovima. Može se koristiti sa ili bez trim panela, u zavisnosti
-

(Na stanju)
Cena na upit
Rittal VX PODNOŽJE 600x200, PREDNJE-STRAŽNJE | 8640023
VX podnožje 600x200, prednje-stražnje (8640023) je robusno podnožje za ormare sa samopozicioniranim uglovima. Može se koristiti sa ili bez trim panela, u zavisnosti
-

(Na stanju)
Cena na upit
Rittal Umetak bravice za dvoperi standardni TS ključ 3mm, ključ se dodatno poručuje | 8611160
VX Umetak bravice za dvoperi ormare, standard TS ključ 3mm. Alternativni umetci mogu biti: trokutasti, kvadratni, za šrafciger, Daimler, Fiat, dvostruki
-

(Na stanju)
420,76
Rittal FT plexi hauba 320x158x47.5mm | 2780000
FT plexi cover, 2780000, plexi hauba, display cover, control component protection, 320x158x47.5 mm, 19" enclosure accessory, Rittal plexi cover, transparent
-

(Na stanju)
17.629,89
Rittal CP 60/120 priključak za upravljačko kućište - OBRTNO za spoj 120x65mm | 6206340
Za rotaciono montiranje ormara na vertikalni deo nosača sistema 60
-

(Na stanju)
17.652,41
Rittal VX Base/plinth corner piece w/trim panel 8660025
VX ugaoni element podnožja sa prednjim i zadnjim trim panelima (8660025) namenjen je za VX sistem podnožja. Čelična konstrukcija obezbeđuje stabilnu montažu
-

(Na stanju)
18.042,71