Rittal VX šina-perforirana 18x64mm, za 600mm, spoljni nivo 8617030
VX perforirana šina dimenzija 18x64 mm za spoljni nivo montaže, pogodna za dubinu ormara 600 mm. Paket sadrži 4 komada. Idealan za fleksibilnu, pojedinačnu...
Cena bez pdv-a: 8.459,30 |
Cena sa pdv-om: 10.151,16 |
VX perforirana šina dimenzija 18x64 mm za spoljni nivo montaže, pogodna za dubinu ormara 600 mm. Paket sadrži 4 komada. Idealan za fleksibilnu, pojedinačnu unutrašnju instalaciju rama ormara na spoljnjem montažnom nivou.
| Broj artikla | VX 8617030 |
|---|---|
| Opis proizvoda | Za varijabilnu, pojedinačnu unutrašnju montažu okvira kućišta na spoljašnjem montažnom nivou. |
| Prednosti |
Jednostavno postavljanje u sistemske otvore sa spoljašnje strane i pričvršćivanje šrafovima Sistemski otvori sa sve četiri strane Kod unapred složenih kućišta, perforisane sekcije sa montažnim kragnama mogu se postaviti i sa unutrašnje strane kućišta |
| Materijal | Čelični lim |
| Površinska obrada | Cinkovan |
| Uključeno u isporuku | Delovi za montažu |
| Montažne opcije |
Na spoljašnjem montažnom nivou, na delu kućišta Na spoljašnjem montažnom nivou, između dve perforisane sekcije sa montažnim kragnama 23 x 64 mm |
| Za tip kućišta | VX |
| Za širinu/dubinu | 600 mm |
| Količina u paketu | 4 kom |
| Net težina | 2,2 kg |
| Bruto težina | 2,52 kg |
| Carinska tarifa | 73269098 |
| EAN | 4028177829060 |
| ETIM 9 | EC002620 |
| ECLASS 8.0 | 27189234 |
| Opis proizvoda | VX perforisana sekcija, sa montažnom kragnom 18 x 64 mm, za spoljašnji montažni nivo |
Slicni proizvodi:
Rittal VX PODNOŽJE 600x200, PREDNJE-STRAŽNJE | 8640022
VX podnožje 600x200, prednje-stražnje (8640022) je robusno podnožje za ormare sa samopozicioniranim uglovima. Može se koristiti sa ili bez trim panela, u zavisnosti
-

(Na stanju)
Cena na upit
Rittal VX PODNOŽJE 600x200, PREDNJE-STRAŽNJE | 8640023
VX podnožje 600x200, prednje-stražnje (8640023) je robusno podnožje za ormare sa samopozicioniranim uglovima. Može se koristiti sa ili bez trim panela, u zavisnosti
-

(Na stanju)
Cena na upit
Rittal Umetak bravice za dvoperi standardni TS ključ 3mm, ključ se dodatno poručuje | 8611160
VX Umetak bravice za dvoperi ormare, standard TS ključ 3mm. Alternativni umetci mogu biti: trokutasti, kvadratni, za šrafciger, Daimler, Fiat, dvostruki
-

(Na stanju)
420,76
Rittal VX Comfort ručica SA Semi-cilindar umetak VW-E1, bez ključa, RAL7035 | 8618240
VX Comfort ručica sa polucilindar umetkom VW-E1, u boji RAL7035. Zahvaljujući preklopnom mehanizmu, ručica ne zauzima prostor prilikom otvaranja i omogućava
-

(Na stanju)
8.582,90
Rittal VX Base/plinth corner piece w/trim panel | 8660005
VX ugaoni element podnožja sa trim panelom (8660005) omogućava fleksibilan uvod kablova. Pruža stabilnu montažu uglova podnožja i olakšava postavljanje
-

(Na stanju)
8.647,96
Rittal CP-120 konzola L=500mm (zatvoreni profil) - noseća ruka RAL 7035 | 6212050
Pričvršćivanje na priključne komponente sa 4 samourezujuća šrafa u šrafnom kanalu. Može se seći na bilo koju potrebnu dužinu, nije potrebno
-

(Na stanju)
8.650,00