Rittal VX šina za 800mm perforirana 18x64mm, spolj.nivo, (za mont.19'') 8617040
VX perforirana šina dimenzija 18x64 mm za spoljni nivo montaže, pogodna za dubinu ormara 800 mm i montažu 19". Idealan za fleksibilnu, pojedinačnu...
Cena bez pdv-a: 10.334,39 |
Cena sa pdv-om: 12.401,27 |
VX perforirana šina dimenzija 18x64 mm za spoljni nivo montaže, pogodna za dubinu ormara 800 mm i montažu 19". Idealan za fleksibilnu, pojedinačnu unutrašnju instalaciju rama ormara na spoljnjem montažnom nivou.
Specifikacija proizvoda: VX 8617040
| Broj artikla | VX 8617040 |
|---|---|
| Opis proizvoda | Za varijabilnu, pojedinačnu unutrašnju montažu okvira kućišta na spoljašnjem montažnom nivou. |
| Prednosti |
Jednostavno postavljanje u sistemske otvore sa spoljašnje strane i pričvršćivanje šrafovima Sistemski otvori sa sve četiri strane Kod unapred složenih kućišta, perforisane sekcije sa montažnim kragnama mogu se postaviti i sa unutrašnje strane kućišta |
| Materijal | Čelični lim |
| Površinska obrada | Cinkovan |
| Uključeno u isporuku | Delovi za montažu |
| Montažne opcije |
Na spoljašnjem montažnom nivou, na delu kućišta Na spoljašnjem montažnom nivou, između dve perforisane sekcije sa montažnim kragnama 23 x 64 mm |
| Za tip kućišta | VX |
| Za širinu/dubinu | 800 mm |
| Količina u paketu | 4 kom |
| Net težina | 3,32 kg |
| Bruto težina | 3,56 kg |
| Carinska tarifa | 73269098 |
| EAN | 4028177829077 |
| ETIM 9 | EC002620 |
| ECLASS 8.0 | 27189234 |
| Opis proizvoda | VX perforisana sekcija, sa montažnom kragnom 18 x 64 mm, za spoljašnji montažni nivo |
Slicni proizvodi:
Rittal VX PODNOŽJE 600x200, PREDNJE-STRAŽNJE | 8640022
VX podnožje 600x200, prednje-stražnje (8640022) je robusno podnožje za ormare sa samopozicioniranim uglovima. Može se koristiti sa ili bez trim panela, u zavisnosti
-

(Na stanju)
Cena na upit
Rittal VX PODNOŽJE 600x200, PREDNJE-STRAŽNJE | 8640023
VX podnožje 600x200, prednje-stražnje (8640023) je robusno podnožje za ormare sa samopozicioniranim uglovima. Može se koristiti sa ili bez trim panela, u zavisnosti
-

(Na stanju)
Cena na upit
Rittal Umetak bravice za dvoperi standardni TS ključ 3mm, ključ se dodatno poručuje | 8611160
VX Umetak bravice za dvoperi ormare, standard TS ključ 3mm. Alternativni umetci mogu biti: trokutasti, kvadratni, za šrafciger, Daimler, Fiat, dvostruki
-

(Na stanju)
420,76
Rittal VX Base/plinth corner piece w/trim panel 8660022
VX ugaoni element podnožja sa prednjim i zadnjim trim panelima (8660022) namenjen je za VX sistem podnožja. Čelična konstrukcija obezbeđuje stabilnu montažu
-

(Na stanju)
10.704,05
Rittal VX Base/plinth trim panel 8660092
VX trim panel podnožja (8660092) namenjen je za ulaz kablova u podnožju. Za podnožje visine 200 mm može se koristiti jedan ili dva panela sa četkastim zaptivnim
-

(Na stanju)
10.727,18
Rittal TS set Zn podnih PUK 1000x400 | 5050002
TS set podna PUK ploča (ref. 5050002), pocinkovana, dimenzija 1000x400mm. Pogodna za TS ormare, obezbeđuje siguran uvod kablova i zaštitu.
-

(Na stanju)
10.773,07