Schneider Electric Acti9 iPB 1NO-1NC dvostruki taster zeleni/crveni; A9E18034
Acti9 iPB 1NO-1NC dvostruki taster zeleni/crveni...
Cena bez pdv-a: 1.792,00 |
Cena sa pdv-om: 2.150,40 |
Acti9 iPB 1NO-1NC dvostruki taster zeleni/crveni
| range of product | Acti9 |
|---|---|
| Ime proizvoda | Acti 9 iPB |
| Tip proizvoda ili komponente | Taster |
| Kratko ime uređaja | IPB |
| Standardi |
IEC 60947-5-1 IEC 60669-1 |
| Tip kontakata i sastav |
1 NC 1 NO |
|---|---|
| [ie] nazivna struja | 20 A |
| [ue] nazivni napon | 250 V AC |
| Način upravljanja | 2 taster zelena/crvena |
| Način montiranja | Fiksno |
| Nosači za montažu | 35 mm simetrična DIN šina |
| Razvodni blok češljaste sabirnice |
Gornji: Clario Gornji: Librio Gornji: ProDis |
| 9 mm redovi | 2 |
| Visina | 82 mm |
| Širina | 18 mm |
| Dubina | 71,5 mm |
| Boja | Bela |
| Električna trajnost | AC-22: 30000 ciklusa AC 50/60 Hz |
| Povezivanje - priključci |
Veći tunelski priključak1 kabl(ovi) 0,5 mm² kruti Veći tunelski priključak1 kabl(ovi) 0,5 mm² fleksibilni Veći tunelski priključak1 kabl(ovi) 0,5 mm² fleksibilni sa kablovskim završetkom Veći tunelski priključak2 kabl(ovi) 2,5 mm² kruti Veći tunelski priključak2 kabl(ovi) 2,5 mm² fleksibilni Veći tunelski priključak2 kabl(ovi) 2,5 mm² fleksibilni sa kablovskim završetkom |
| Dužina ogoljenog dela žice | 9 mm |
| Moment pritezanja | 1 N.m |
| Tropikalizacija | 2 |
|---|---|
| Relativna vlažnost | 95 % pri 55 °C |
| Temperatura okoline za rad uređaja | -35…70 °C |
| Temperatura okoline za skladištenje | -40…80 °C |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
|---|---|
| Number of Units in Package 1 | 1 |
| Package 1 Height | 2 cm |
| Package 1 Width | 7 cm |
| Package 1 Length | 9 cm |
| Package 1 Weight | 47,61 g |
| Unit Type of Package 2 | BB1 |
| Number of Units in Package 2 | 12 |
| Package 2 Height | 8 cm |
| Package 2 Width | 10 cm |
| Package 2 Length | 23 cm |
| Package 2 Weight | 620 g |
| Unit Type of Package 3 | S03 |
| Number of Units in Package 3 | 108 |
| Package 3 Height | 30 cm |
| Package 3 Width | 30 cm |
| Package 3 Length | 40 cm |
| Package 3 Weight | 6,033 kg |
| Garancija | 18 meseci |
|---|
Slicni proizvodi:
Schneider Electric Acti9 iPB 1NO jednostruki taster sivi; A9E18032
Acti9 iPB 1NO jednostruki taster sivi; A9E18032
-

(Trenutno nema na stanju)
1.196,00
Schneider Electric Acti9 iPB 1NC jednostruki taster sivi; A9E18030
Acti9 iPB 1NC jednostruki taster sivi
-

(Trenutno nema na stanju)
1.196,00
Schneider Electric Acti9 iPB 1NC jednostruki taster crveni; A9E18031
Acti9 iPB 1NC jednostruki taster crveni
-

(Trenutno nema na stanju)
1.196,00