Schneider Electric Acti9 - iSR pomoćni odvodnik prenapona sa daljinskim signalom;A9L16619
Acti9 - iSR pomoćni odvodnik prenapona sa daljinskim signalom...
Cena bez pdv-a: 3.429,00 |
Cena sa pdv-om: 4.114,80 |
Acti9 - iSR pomoćni odvodnik prenapona sa daljinskim signalom
| range of product | Acti9 |
|---|---|
| Tip proizvoda ili komponente | Daljinska indikacija |
| Kratko ime uređaja | ISR |
| Signalni kontakt | 1 C/O |
| [in] nazivna struja |
3 A: 380...415 V AC - 50/60 Hz 6 A: 220...240 V AC - 50/60 Hz 1 A: 130 V DC 1,5 A: 60 V DC 2 A: 48 V DC 6 A: 24 V DC |
| 9 mm redovi | 1 |
| Kompatibilnost grupe proizvoda |
Acti 9 iQuick PF Acti 9 iQuick PRD Acti 9 iPF Acti 9 iPRC |
|---|---|
| Način montiranja | Fiksno |
| Nosači za montažu | DIN šina |
| Visina | 84 mm |
| Širina | 9 mm |
| Dubina | 69 mm |
| Boja | Bela |
| Povezivanje - priključci |
Vijčani priključak (donji) 3 kabl(ovi) 0,16 mm² - kruti Vijčani priključak (donji) 6 kabl(ovi) 0,16 mm² - fleksibilni Vijčani priključak (donji) 1 kabl(ovi) 0,16 mm² - fleksibilni sa kablovskim završetkom |
| Dužina ogoljenog dela žice | 9 mm |
| Moment pritezanja |
1 N.m 1,2 N.m |
| Standardi | EN/IEC 60947-5-1 |
|---|---|
| Ip stepen zaštite | IP20 u skladu sa EN/IEC 60947-5-1 |
| Tropikalizacija | 2 u skladu sa EN/IEC 60947-5-1 |
| Relativna vlažnost | 95 % pri 55 °C |
| Temperatura okoline za rad uređaja | -25…50 °C |
| Temperatura okoline za skladištenje | -40…85 °C |
| Tip jedinice pakovanja 1 | PCE |
|---|---|
| Broj jedinica u pakovanju 1 | 1 |
| Pakovanje 1 težina | 37,0 g |
| Pakovanje 1 visina | 2,0 cm |
| Pakovanje 1 širina | 8,0 cm |
| Pakovanje 1 dužina | 9,5 cm |
| Tip jedinice pakovanja 2 | S03 |
| Broj jedinica u pakovanju 2 | 108 |
| Pakovanje 2 težina | 5,034 kg |
| Pakovanje 2 visina | 30,0 cm |
| Pakovanje 2 širina | 30,0 cm |
| Pakovanje 2 visina | 40,0 cm |
| Tip jedinice pakovanja 3 | BB1 |
| Broj jedinica u pakovanju 3 | 12 |
| Pakovanje 3 težina | 504,0 g |
| Pakovanje 3 visina | 5,3 cm |
| Pakovanje 3 širina | 10,0 cm |
| Pakovanje 3 visina | 26,6 cm |
| Garancija | 18 months |
|---|
