Schneider Electric Canalis - otcep za 4P modularni uređaj - 32 A - 5 modula od 18 mm; KSB32CM55
Canalis - otcep za 4P modularni uređaj - 32 A - 5 modula od 18 mm; KSB32CM55...
Cena bez pdv-a: 9.626,00 |
Cena sa pdv-om: 11.551,20 |
Canalis - otcep za 4P modularni uređaj - 32 A - 5 modula od 18 mm; KSB32CM55
| Grupa proizvoda | Canalis |
|---|---|
| Kompatibilnost grupe proizvoda | Canalis (KS) šinski razvod |
| Tip proizvoda ili komponente | Otcepna kutija |
| busbar trunking compatibility | Canalis KS šinski razvodutično |
| [ie] nazivna struja | 32 A |
| Tip zaštite | Prekidač: minijaturni prekidači (MCB) |
| Način montaže | Utično sa fiksnim polaritetom |
| Polaritet otcepne kutije | 3L+N+PE |
| Boja | Bela (RAL 9001) |
| Primena uređaja | Razvod srednje snage |
|---|---|
| Obezbeđena oprema |
prekidač poručiti odvojeno slepi poklopci |
| [ue] nazivni radni napon | 230...690 V u zavisnosti od zaštitnog uređaja |
| [uimp] nazivni napon impulsa | 6,8 kV |
| [ui] nazivni napon izolacije |
400 V u zavisnosti od zaštitnog uređaja 500 V u zavisnosti od zaštitnog uređaja 690 V u zavisnosti od zaštitnog uređaja |
| Mrežna frekvencija | 50/60 Hz |
| Električna veza |
Ožičen priključni blok - ISO32 6 mm² fleksibilni Ožičen priključni blok - ISO32 10 mm² kruti |
| door/cover opening side | Prednji priključak |
| Način odvajanja otcepne kutije | Izvlačenjem |
| Standardi |
IEC 61439-6 IEC 61439-1 |
| Materijal tela | Plastika |
| Broj 18 mm modula | 5 |
| Širina | 135 mm |
| Dubina | 108 mm |
| Visina | 175 mm |
| Masa proizvoda | 0,6 kg |
| Sistem uzemljenja |
TT TN-S IT |
|---|---|
| Ip stepen zaštite | IP55 u skladu sa IEC 60529 |
| Ik stepen zaštite | IK08 u skladu sa IEC 62262 |
Slicni proizvodi:
Schneider Electric Canalis - utična kutija za modularni uređaj- 63 A - 8 modula od 18 mm - 3L + PEN
Canalis - utična kutija za modularni uređaj- 63 A - 8 modula od 18 mm - 3L + PEN
-

(Trenutno nema na stanju)
15.354,00
Schneider Electric Canalis - utična kutija - 63 A - 8 modula od 18 mm - 3L + N + PE
Canalis - utična kutija - 63 A - 8 modula od 18 mm - 3L + N + PE
-

(Trenutno nema na stanju)
17.060,00
Schneider Electric Canalis - otcep za modularni uređaj - 100 A - 12 modula od 18 mm - 3L + PEN
Canalis - otcep za modularni uređaj - 100 A - 12 modula od 18 mm - 3L + PEN
-

(Trenutno nema na stanju)
19.940,00
Schneider Electric Canalis - otcep za modularni uređaj - 100 A - 12 modula od 18 mm - 3L + N + PE
Canalis - otcep za modularni uređaj - 100 A - 12 modula od 18 mm - 3L + N + PE
-

(Trenutno nema na stanju)
22.156,00
Schneider Electric Canalis - utična kutija za NF osigurače - 22 x 58 mm - 100 A sa izolat.- 3L+N+PE
Canalis - utična kutija za NF osigurače - 22 x 58 mm - 100 A sa izolat.- 3L+N+PE
-

(Trenutno nema na stanju)
39.115,00
Schneider Electric Canalis - utična kutija za NF osigurače - T00 - 160 A sa izolatorom - 3L + PEN
Canalis - utična kutija za NF osigurače - T00 - 160 A sa izolatorom - 3L + PEN
-

(Trenutno nema na stanju)
56.718,00