Schneider Electric CANopen kabl - ženski SUB-D9 konektori - standardni - IP20 - 0.3 m;TSXCANCADD03
CANopen kabl - ženski SUB-D9 konektori - standardni - IP20 - 0.3 m...
Cena bez pdv-a: 6.340,00 |
Cena sa pdv-om: 7.608,00 |
CANopen kabl - ženski SUB-D9 konektori - standardni - IP20 - 0.3 m
| Grupa proizvoda | CANopen |
|---|---|
| Tip komunikacije | CANopen |
| Pribor / posebna kategorija | Pribor za povezivanje |
| Pribor / posebni tip | Kabl za povezivanje |
| Pribor / posebna namena | CANopen bus |
| Dužina kabla | 0,3 m |
| Električna veza | 2 ženska konektora SUB-D 9 pin(ovi) |
|---|---|
| Označavanje | CE |
| Masa proizvoda | 0,091 kg |
| Ip stepen zaštite | IP20 |
|---|
| Tip jedinice pakovanja 1 | PCE |
|---|---|
| Broj jedinica u pakovanju 1 | 1 |
| Pakovanje 1 težina | 91,0 g |
| Pakovanje 1 visina | 1,0 cm |
| Pakovanje 1 širina | 15,0 cm |
| Pakovanje 1 dužina | 20,0 cm |
| Tip jedinice pakovanja 2 | S03 |
| Broj jedinica u pakovanju 2 | 70 |
| Pakovanje 2 težina | 6,79 kg |
| Pakovanje 2 visina | 30,0 cm |
| Pakovanje 2 širina | 30,0 cm |
| Pakovanje 2 visina | 40,0 cm |
| Garancija | 18 meseci |
|---|
| Grupa proizvoda | CANopen |
|---|---|
| Tip komunikacije | CANopen |
| Pribor / posebna kategorija | Pribor za povezivanje |
| Pribor / posebni tip | Kabl za povezivanje |
| Pribor / posebna namena | CANopen bus |
| Dužina kabla | 0,3 m |
| Električna veza | 2 ženska konektora SUB-D 9 pin(ovi) |
|---|---|
| Označavanje | CE |
| Masa proizvoda | 0,091 kg |
| Ip stepen zaštite | IP20 |
|---|
| Tip jedinice pakovanja 1 | PCE |
|---|---|
| Broj jedinica u pakovanju 1 | 1 |
| Pakovanje 1 težina | 91,0 g |
| Pakovanje 1 visina | 1,0 cm |
| Pakovanje 1 širina | 15,0 cm |
| Pakovanje 1 dužina | 20,0 cm |
| Tip jedinice pakovanja 2 | S03 |
| Broj jedinica u pakovanju 2 | 70 |
| Pakovanje 2 težina | 6,79 kg |
| Pakovanje 2 visina | 30,0 cm |
| Pakovanje 2 širina | 30,0 cm |
| Pakovanje 2 visina | 40,0 cm |
| Garancija | 18 meseci |
|---|
Slicni proizvodi:
Schneider Electric TeSys U Profibus DP konektor LU9 A za TeSys U pokretač;LU9AD7
TeSys U Profibus DP konektor LU9 A za TeSys U pokretač
-

(Trenutno nema na stanju)
4.510,00
Schneider Electric Ethernet ConneXium kabl - SFTP ravni kabl - 2m - 2 x RJ45; 490NTW00002
Ethernet ConneXium kabl - SFTP ravni kabl - 2m - 2 x RJ45
-

(Trenutno nema na stanju)
4.615,00
Schneider Electric CANopen SUB-D9 ženski konektor - ravni - IP20;TSXCANKCDF180T
CANopen SUB-D9 ženski konektor - ravni - IP20
-

(Trenutno nema na stanju)
5.097,00
Schneider Electric CANopen set kabla - ženski SUB-D9 konektori - standardni - IP20 - UL - 3 m;TSXCANCBDD3
CANopen set kabla - ženski SUB-D9 konektori - standardni - IP20 - UL - 3 m
-

(Trenutno nema na stanju)
5.245,00
Schneider Electric CANopen kabl - ženski SUB-D9 konektori - standardni - IP20 - UL - 5 m;TSXCANCBDD5
CANopen kabl - ženski SUB-D9 konektori - standardni - IP20 - UL - 5 m
-

(Trenutno nema na stanju)
5.831,00
Schneider Electric CANopen kabl - ženski SUB-D9 konektori - standardni - IP20 - 1 m;TSXCANCADD1
CANopen kabl - ženski SUB-D9 konektori - standardni - IP20 - 1 m
-

(Trenutno nema na stanju)
7.110,00