Schneider Electric Cartridge C2 40-350 for surge arrester PRD1;16316
cartridge C2 40-350 for surge arrester PRD1...
Cena bez pdv-a: 29.973,00 |
Cena sa pdv-om: 35.967,60 |
cartridge C2 40-350 for surge arrester PRD1
| Tip proizvoda ili komponente | Rezervna patrona |
|---|---|
| Kratko ime uređaja | C2 40-350 |
| Tip odvodnika prenapona | Električna distributivna mreža |
| Tip klase odvodnika prenapona | Tip 2 |
|---|---|
| Tehnologija odvodnika prenapona | MOV |
| Sistem uzemljenja |
TT TN |
| [ue] nazivni napon | 230 V AC 50 Hz |
| Nazivna struja pražnjenja | 20 kA |
| Maksimalna struja pražnjenja | 40 kA |
| [uc] maksimalni stalni radni napon | 350 V |
| Maksimalni [up] napon naponske zaštite | <1,4 kV tip 2 |
| Lokalna signalizacija | Bela/crvena zastavica |
| Način montiranja | Utično |
| Nosači za montažu | U SPD modul |
| 9 mm redovi | 1,3 |
| Visina | 50 mm |
| Širina | 12 mm |
| Dubina | 57 mm |
| Boja | Antracit siva (RAL 7016) |
| Materijal | PBT (polibutilen-tereftalat) |
| Vreme odziva | < 25 ns |
| Standardi |
IEC 61643-1 EN 61643-11 |
|---|---|
| Sertifikacija proizvoda | KEMA-KEUR |
| Ip stepen zaštite | IP20 prednja strana: |
| Relativna vlažnost | 5…90 % |
| Nadmorska visina za rad | EcoStruxure EV Charging Expert |
| Temperatura okoline za rad uređaja | -25…60 °C |
| Temperatura okoline za skladištenje | -40…80 °C |
| Tip jedinice pakovanja 1 | PCE |
|---|---|
| Broj jedinica u pakovanju 1 | 1 |
| Pakovanje 1 težina | 61,0 g |
| Pakovanje 1 visina | 2,0 cm |
| Pakovanje 1 širina | 7,0 cm |
| Pakovanje 1 dužina | 9,5 cm |
| Tip jedinice pakovanja 2 | S03 |
| Broj jedinica u pakovanju 2 | 108 |
| Pakovanje 2 težina | 6,964 kg |
| Pakovanje 2 visina | 30,0 cm |
| Pakovanje 2 širina | 30,0 cm |
| Pakovanje 2 visina | 40,0 cm |
| Garancija | 18 meseci |
|---|
Slicni proizvodi:
Schneider Electric Cartridge C1 35-440 for surge arrester PRD1 35r;16318
Cartridge C1 35-440 for surge arrester PRD1 35r
-

(Trenutno nema na stanju)
Cena na upit
Schneider Electric cartridge C1 25-350 for surge arrester PRD1;16315
cartridge C1 25-350 for surge arrester PRD1
-

(Trenutno nema na stanju)
30.572,00
Schneider Electric cartridge C1 Neutral-350 for surge arrester PRD1 25r and PRD1 Master;16317
cartridge C1 Neutral-350 for surge arrester PRD1 25r and PRD1 Master
-

(Trenutno nema na stanju)
30.572,00
Schneider Electric cartridge C1 Master-350 for surge arrester PRD1 Master;16314
cartridge C1 Master-350 for surge arrester PRD1 Master
-

(Trenutno nema na stanju)
38.519,00
Schneider Electric Cartridge C1 35-440 for surge arrester PRD1 35r;16318
Cartridge C1 35-440 for surge arrester PRD1 35r
-

(Trenutno nema na stanju)
Cena na upit
Schneider Electric cartridge C1 25-350 for surge arrester PRD1;16315
cartridge C1 25-350 for surge arrester PRD1
-

(Trenutno nema na stanju)
30.572,00