Schneider Electric Easy9 EU, nadgradna tabla, 2x12 M, 2 priključna bloka PE/N, zatamnjena vrata; EZ9EUC212
Easy9 EU, nadgradna tabla, 2x12 M, 2 priključna bloka PE/N, zatamnjena vrata; EZ9EUC212...
Cena bez pdv-a: 1.825,00 |
Cena sa pdv-om: 2.190,00 |
Easy9 EU, nadgradna tabla, 2x12 M, 2 priključna bloka PE/N, zatamnjena vrata; EZ9EUC212
| Ponuda | Easy9 |
|---|---|
| Naziv proizvoda | Easy9 EU |
| Vrsta proizvoda ili dijela | Ormar |
| Tip razdjelnika | Modularni razdjelnik |
| "broj 18 mm modula po redu" | 12 |
| Ugradnja razdjelnika | Nadžbukni |
|---|---|
| 9 mm razmaka | 48 |
| "broj vodoravnih redova" | 2 |
| Ukupan broj 18 mm modula | 24 |
| Tip šine | DIN |
| Vrsta instalacije | Unutranja |
| Funkcija priljkučnog bloka | Zemlja / nula |
| Broj priključnih blokova |
1 Zemlja (Vijčano) sa16 outgoers 1 Neutralno (Vijčano) sa16 outgoers |
| Priključci distribucijskog bloka |
8 x 16 mm² + 8 x 10 mm² zaZemlja 8 x 16 mm² + 8 x 10 mm² zaNeutralno |
| Kabelska uvodnica | Bez |
| "tip prednjeg pokrova" | Prozirna |
| Strana otvaranja vrata | Reverzibilan (180 °) |
| [In] Nazivna struja | 63 A |
| [Ue] Radni nazivni napon | 400 V |
| [Ui] Nazivni napon izolacije | 500 V |
| Materijal razdjelnika | Ormar: Samogasiva plastika |
| Širina | 256 mm |
| Visina | 326 mm |
| Dubina | 103 mm |
| Boja |
Ormar: Bijela (RAL 9003) Vrata: Zatamnjena |
| Masa proizvoda | 1,25 kg |
| Norme | IEC 60670-1-24 |
|---|---|
| Otpornost na plamen | 650 °C (30 min ) u skladu sIEC 60695-2-10 |
| IP stupanj zaštite |
IP40 u skladu sIEC 60529 (Zatvorena vrata) IP30 u skladu sIEC 60529 (Otvorena vrata) |
| IK stupanj zaštite | IK07 u skladu sIEC 62262 |
| Stupanj zagađenja | 2 |
| Klasa električne izolacije | Klasa II |
| Temperaturu zraka okoline za rad | -25…60 °C |
| Okolišna temperatura zraka pri skladištenju | -25…70 °C |
| Mjerna jedinica Paketa 1 | PCE |
|---|---|
| Broj Jedinica u Paketu 1 | 1 |
| Paket 1 Visina | 11 cm |
| Paket 1 Širina | 33 cm |
| Paket 1 Dužina | 26 cm |
| Paket 1 Težina | 1,250 kg |
| Mjerna jedinica Paketa 2 | CAR |
| Broj Jedinica u Paketu 2 | 5 |
| Paket 2 Visina | 53 cm |
| Paket 2 Širina | 41 cm |
| Paket 2 Dužina | 31 cm |
| Paket 2 Težina | 7,01 kg |
| Mjerna jedinica Paketa 3 | P12 |
| Broj Jedinica u Paketu 3 | 60 |
| Paket 3 Visina | 118 cm |
| Paket 3 Širina | 80 cm |
| Paket 3 Dužina | 120 cm |
| Paket 3 Težina | 84,12 kg |
