Schneider Electric Easy9 EU, ugradna tabla, 1x12 M, 2 priključna bloka PE/N, zatamnjena vrata; EZ9EUA112
Easy9 EU, ugradna tabla, 1x12 M, 2 priključna bloka PE/N, zatamnjena vrata; EZ9EUA112...
Cena bez pdv-a: 1.338,00 |
Cena sa pdv-om: 1.605,60 |
Easy9 EU, ugradna tabla, 1x12 M, 2 priključna bloka PE/N, zatamnjena vrata; EZ9EUA112
| Ponuda | Easy9 |
|---|---|
| Naziv proizvoda | Easy9 EU |
| Vrsta proizvoda ili dijela | Ormar |
| Tip razdjelnika | Modularni razdjelnik |
| "broj 18 mm modula po redu" | 12 |
| Ugradnja razdjelnika | Podžbukni |
|---|---|
| 9 mm razmaka | 24 |
| "broj vodoravnih redova" | 1 |
| Ukupan broj 18 mm modula | 12 |
| Tip šine | DIN |
| Vrsta instalacije | Unutranja |
| Funkcija priljkučnog bloka | Zemlja / nula |
| Broj priključnih blokova |
1 Zemlja (Vijčano) sa8 outgoers 1 Neutralno (Vijčano) sa8 outgoers |
| Priključci distribucijskog bloka |
4 x 16 mm² + 4 x 10 mm² zaZemlja 4 x 16 mm² + 4 x 10 mm² zaNeutralno |
| Kabelska uvodnica | Izbojni provrt |
| "tip prednjeg pokrova" | Prozirna |
| Strana otvaranja vrata | Reverzibilan (180 °) |
| [In] Nazivna struja | 63 A |
| [Ue] Radni nazivni napon | 400 V |
| [Ui] Nazivni napon izolacije | 500 V |
| Materijal razdjelnika | Ormar: Samogasiva plastika |
| Širina | 285 mm |
| Visina | 185 mm |
| Dubina | 95,5 mm |
| Boja |
Ormar: Bijela (RAL 9003) Vrata: Zatamnjena |
| Masa proizvoda | 0,72 kg |
Slicni proizvodi:
Schneider Electric Easy9 EU, ugradna tabla, 1x8 M, 2 priključna bloka PE/N, zatamnjena vrata; EZ9EUA108
Easy9 EU, ugradna tabla, 1x8 M, 2 priključna bloka PE/N, zatamnjena vrata; EZ9EUA108
-

(Trenutno nema na stanju)
1.137,00
Schneider Electric Easy9 - nadgradna tabla 12 modula - zatamnjena vrata - sa E/N priklj. blokovima;EZ9E112S2S
Ova Easy9 tabla poseduje nadgradno modularno kućište. Plastično kućište se sastoji od 1 reda sa 12 modula od 18mm. Ona može da prihvati sve vrste
-

(Trenutno nema na stanju)
1.216,80
Schneider Electric Easy9 EU, nadgradna tabla, 1x12 M, 2 priključna bloka PE/N, zatamnjena vrata; EZ9EUC112
Easy9 EU, nadgradna tabla, 1x12 M, 2 priključna bloka PE/N, zatamnjena vrata; EZ9EUC112
-

(Trenutno nema na stanju)
1.217,00
Schneider Electric Easy9 EU, ugradna tabla, 1x12 M, 2 priključna bloka PE/N, bela vrata; EZ9EUB112
Easy9 EU, ugradna tabla, 1x12 M, 2 priključna bloka PE/N, bela vrata; EZ9EUB112
-

(Trenutno nema na stanju)
1.338,00
Schneider Electric Easy9 EU, ugradna tabla, 2x12 M, 2 priključna bloka PE/N, zatamnjena vrata; EZ9EUA212
Easy9 EU, ugradna tabla, 2x12 M, 2 priključna bloka PE/N, zatamnjena vrata; EZ9EUA212
-

(Trenutno nema na stanju)
2.007,00
Schneider Electric Easy9 EU, ugradna tabla, 3x12 M, 2 priključna bloka PE/N, zatamnjena vrata; EZ9EUA312
Easy9 EU, ugradna tabla, 3x12 M, 2 priključna bloka PE/N, zatamnjena vrata; EZ9EUA312
-

(Trenutno nema na stanju)
Cena na upit