Schneider Electric Easy9 EU, ugradna tabla, 3x12 M, 2 priključna bloka PE/N, bela vrata; EZ9EUB312
Easy9 EU, ugradna tabla, 3x12 M, 2 priključna bloka PE/N, bela vrata; EZ9EUB312...
Cena bez pdv-a: 2.813,00 |
Cena sa pdv-om: 3.375,60 |
Easy9 EU, ugradna tabla, 3x12 M, 2 priključna bloka PE/N, bela vrata; EZ9EUB312
| Ponuda | Easy9 |
|---|---|
| Naziv proizvoda | Easy9 EU |
| Vrsta proizvoda ili dijela | Ormar |
| Tip razdjelnika | Modularni razdjelnik |
| "broj 18 mm modula po redu" | 12 |
| Ugradnja razdjelnika | Podžbukni |
|---|---|
| 9 mm razmaka | 72 |
| "broj vodoravnih redova" | 3 |
| Ukupan broj 18 mm modula | 36 |
| Tip šine | DIN |
| Vrsta instalacije | Unutranja |
| Funkcija priljkučnog bloka | Zemlja / nula |
| Broj priključnih blokova |
1 Zemlja (Vijčano) sa22 outgoers 1 Neutralno (Vijčano) sa22 outgoers |
| Priključci distribucijskog bloka |
11 x 16 mm² + 11 x 10 mm² zaZemlja 11 x 16 mm² + 11 x 10 mm² zaNeutralno |
| Kabelska uvodnica | Izbojni provrt |
| "tip prednjeg pokrova" | Bijela vrata |
| Strana otvaranja vrata | Reverzibilan (180 °) |
| [In] Nazivna struja | 80 A |
| [Ue] Radni nazivni napon | 400 V |
| [Ui] Nazivni napon izolacije | 500 V |
| Materijal razdjelnika | Ormar: Samogasiva plastika |
| Širina | 300 mm |
| Visina | 470 mm |
| Dubina | 99 mm |
| Boja |
Ormar: Bijela (RAL 9003) Vrata: Bijela (RAL 9003) |
| Masa proizvoda | 1,80 kg |
| Norme | IEC 60670-1-24 |
|---|---|
| Otpornost na plamen | 650 °C (30 min ) u skladu sIEC 60695-2-10 |
| IP stupanj zaštite |
IP40 u skladu sIEC 60529 (Zatvorena vrata) IP30 u skladu sIEC 60529 (Otvorena vrata) |
| IK stupanj zaštite | IK07 u skladu sIEC 62262 |
| Stupanj zagađenja | 2 |
| Klasa električne izolacije | Klasa II |
| Temperaturu zraka okoline za rad | -25…60 °C |
| Okolišna temperatura zraka pri skladištenju | -25…70 °C |
| Mjerna jedinica Paketa 1 | PCE |
|---|---|
| Broj Jedinica u Paketu 1 | 1 |
| Paket 1 Visina | 10 cm |
| Paket 1 Širina | 47 cm |
| Paket 1 Dužina | 30 cm |
| Paket 1 Težina | 1,800 kg |
| Mjerna jedinica Paketa 2 | CAR |
| Broj Jedinica u Paketu 2 | 4 |
| Paket 2 Visina | 53 cm |
| Paket 2 Širina | 41 cm |
| Paket 2 Dužina | 31 cm |
| Paket 2 Težina | 7,96 kg |
| Mjerna jedinica Paketa 3 | P12 |
| Broj Jedinica u Paketu 3 | 48 |
| Paket 3 Visina | 118 cm |
| Paket 3 Širina | 80 cm |
| Paket 3 Dužina | 120 cm |
| Paket 3 Težina | 95,52 kg |
| Ponuda | Easy9 |
|---|---|
| Naziv proizvoda | Easy9 EU |
| Vrsta proizvoda ili dijela | Ormar |
| Tip razdjelnika | Modularni razdjelnik |
| "broj 18 mm modula po redu" | 12 |
| Ugradnja razdjelnika | Podžbukni |
|---|---|
| 9 mm razmaka | 72 |
| "broj vodoravnih redova" | 3 |
| Ukupan broj 18 mm modula | 36 |
| Tip šine | DIN |
| Vrsta instalacije | Unutranja |
| Funkcija priljkučnog bloka | Zemlja / nula |
| Broj priključnih blokova |
1 Zemlja (Vijčano) sa22 outgoers 1 Neutralno (Vijčano) sa22 outgoers |
| Priključci distribucijskog bloka |
11 x 16 mm² + 11 x 10 mm² zaZemlja 11 x 16 mm² + 11 x 10 mm² zaNeutralno |
| Kabelska uvodnica | Izbojni provrt |
| "tip prednjeg pokrova" | Bijela vrata |
| Strana otvaranja vrata | Reverzibilan (180 °) |
| [In] Nazivna struja | 80 A |
| [Ue] Radni nazivni napon | 400 V |
| [Ui] Nazivni napon izolacije | 500 V |
| Materijal razdjelnika | Ormar: Samogasiva plastika |
| Širina | 300 mm |
| Visina | 470 mm |
| Dubina | 99 mm |
| Boja |
Ormar: Bijela (RAL 9003) Vrata: Bijela (RAL 9003) |
| Masa proizvoda | 1,80 kg |
| Norme | IEC 60670-1-24 |
|---|---|
| Otpornost na plamen | 650 °C (30 min ) u skladu sIEC 60695-2-10 |
| IP stupanj zaštite |
IP40 u skladu sIEC 60529 (Zatvorena vrata) IP30 u skladu sIEC 60529 (Otvorena vrata) |
| IK stupanj zaštite | IK07 u skladu sIEC 62262 |
| Stupanj zagađenja | 2 |
| Klasa električne izolacije | Klasa II |
| Temperaturu zraka okoline za rad | -25…60 °C |
| Okolišna temperatura zraka pri skladištenju | -25…70 °C |
| Mjerna jedinica Paketa 1 | PCE |
|---|---|
| Broj Jedinica u Paketu 1 | 1 |
| Paket 1 Visina | 10 cm |
| Paket 1 Širina |
Slicni proizvodi:
Schneider Electric Easy9 EU, ugradna tabla, 1x12 M, 2 priključna bloka PE/N, zatamnjena vrata; EZ9EUA112
Easy9 EU, ugradna tabla, 1x12 M, 2 priključna bloka PE/N, zatamnjena vrata; EZ9EUA112
-

(Trenutno nema na stanju)
1.338,00
Schneider Electric Easy9 EU, ugradna tabla, 1x12 M, 2 priključna bloka PE/N, bela vrata; EZ9EUB112
Easy9 EU, ugradna tabla, 1x12 M, 2 priključna bloka PE/N, bela vrata; EZ9EUB112
-

(Trenutno nema na stanju)
1.338,00
Schneider Electric Easy9 EU, ugradna tabla, 2x12 M, 2 priključna bloka PE/N, bela vrata; EZ9EUB212
Easy9 EU, ugradna tabla, 2x12 M, 2 priključna bloka PE/N, bela vrata; EZ9EUB212
-

(Trenutno nema na stanju)
2.007,00
Schneider Electric Easy9 EU, ugradna tabla, 2x12 M, 2 priključna bloka PE/N, zatamnjena vrata; EZ9EUA212
Easy9 EU, ugradna tabla, 2x12 M, 2 priključna bloka PE/N, zatamnjena vrata; EZ9EUA212
-

(Trenutno nema na stanju)
2.007,00
Schneider Electric Easy9 EU, nadgradna tabla, 3x12 M, 2 priključna bloka PE/N, bela vrata; EZ9EUD312
Easy9 EU, nadgradna tabla, 3x12 M, 2 priključna bloka PE/N, bela vrata; EZ9EUD312
-

(Trenutno nema na stanju)
2.678,00
Schneider Electric Easy9 EU, ugradna tabla, 3x12 M, 2 priključna bloka PE/N, zatamnjena vrata; EZ9EUA312
Easy9 EU, ugradna tabla, 3x12 M, 2 priključna bloka PE/N, zatamnjena vrata; EZ9EUA312
-

(Trenutno nema na stanju)
Cena na upit