Schneider Electric Female, M12, 4-pin, elbowed connector - cable gland Pg 7;XZCC12FCP40B
ženski, M12, 4-pinski, zglobni konektor - kablovska uvodnica Pg 7...
Cena bez pdv-a: 3.292,00 |
Cena sa pdv-om: 3.950,40 |
ženski, M12, 4-pinski, zglobni konektor - kablovska uvodnica Pg 7
| Grupa proizvoda | Telemecanique kablovske komponente |
|---|---|
| Pribor / posebna kategorija | Pribor za kabliranje |
| Pribor / posebni tip | Konektor |
| Električna veza | Ženski lakat konektor M12, 4 pina |
| Materijal prirubnice | Plastika |
| Statusne led lampice | Bez |
| Kabl za povezivanje | Vijčani priključak / veličina žice <0,75 mm² / kapacitet stezaljke 3…6 mm |
| Tip kablovske uvodnice | Pg 7 |
|---|---|
| Učvršćivanje kablovskog priključka | Za zavrtanje |
| [ue] nazivni radni napon |
125 V AC 150 V DC |
| [in] nazivna struja | 3 A |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Minimalna otpornost izolacije | 1000 GΩ |
| Otpornost kontakta | 8000 µΩ |
| Masa proizvoda | 0,02 kg |
| Ip stepen zaštite | IP67 |
|---|---|
| Temperatura okoline za rad uređaja | -40…85 °C |
| Tip jedinice pakovanja 1 | PCE |
|---|---|
| Broj jedinica u pakovanju 1 | 1 |
| Pakovanje 1 težina | 18 g |
| Pakovanje 1 visina | 3 cm |
| Pakovanje 1 širina | 6 cm |
| Pakovanje 1 dužina | 12 cm |
| Tip jedinice pakovanja 2 | S02 |
| Broj jedinica u pakovanju 2 | 100 |
| Pakovanje 2 težina | 2,072 kg |
| Pakovanje 2 visina | 15 cm |
| Pakovanje 2 širina | 30 cm |
| Pakovanje 2 visina | 40 cm |
| Pakovanje 3 visina | 15 cm |
| Garancija | 18 meseci |
|---|
Slicni proizvodi:
Schneider Electric ženski, 1/2 20UNF, 3-pinski, zglobni konektor - kablovska uvodnica Pg 7;XZCC20FCM30B
ženski, 1/2 20UNF, 3-pinski, zglobni konektor - kablovska uvodnica Pg 7
-

(Trenutno nema na stanju)
2.408,00
Schneider Electric ženski, 1/2 20UNF, 3-pinski, ravni konektor - kablovska uvodnica Pg 7;XZCC20FDM30B
ženski, 1/2 20UNF, 3-pinski, ravni konektor - kablovska uvodnica Pg 7
-

(Trenutno nema na stanju)
2.408,00
Schneider Electric ženski, M12, 4-pinski, ravni konektor - kablovska uvodnica Pg 7;XZCC12FDP40B
ženski, M12, 4-pinski, ravni konektor - kablovska uvodnica Pg 7
-

(Trenutno nema na stanju)
3.202,00
Schneider Electric ženski, M8, 3-pinski, zglobni konektor - kablovska uvodnica M9.5 x 1;XZCC8FCM30S
ženski, M8, 3-pinski, zglobni konektor - kablovska uvodnica M9.5 x 1
-

(Trenutno nema na stanju)
3.285,00
Schneider Electric ženski, M8, 3-pinski, zglobni konektor - kablovska uvodnica M9.5 x 1;XZCC8FCM30V
ženski, M8, 3-pinski, zglobni konektor - kablovska uvodnica M9.5 x 1
-

(Trenutno nema na stanju)
3.285,00
Schneider Electric ženski, M12, 4-pinski, ravni konektor - kablovska uvodnica Pg 7;XZCC12FDM40B
ženski, M12, 4-pinski, ravni konektor - kablovska uvodnica Pg 7
-

(Trenutno nema na stanju)
3.314,00