Schneider Electric Fotoelektrični senzor - XUB - predajnik - 12..24VDC - M12;XUB0SKSNM12T
fotoelektrični senzor - XUB - predajnik - 12..24VDC - M12...
Cena bez pdv-a: 8.013,00 |
Cena sa pdv-om: 9.615,60 |
fotoelektrični senzor - XUB - predajnik - 12..24VDC - M12
| Grupa proizvoda | Telemecanique fotoelektrični senzori XU |
|---|---|
| Ime serije | Aplikacija u industriji hrane i pića mutlimode |
| Tip elektronskog senzora | Fotoelektrični senzor predajnik |
| Ime senzora | XUB |
| Dizajn senzora | Cilindrični M18 |
| Sistem detekcije | Thru beam |
| Materijal | Nerđajući čelik |
| Linija detekcije | Duž ose kućišta |
| Tip izlaznog signala | Digitalni |
| Tip kola napajanja | DC |
| Tehnika ožičenja | 3-žični |
| Električna veza | 1 muški konektor M12, 4 pina |
| Specifične primene proizvoda | - |
| Emisija | Infracrvena thru beam |
| [sn] nazivna osetljivost | 20 m thru beam potreban prijemnik |
| Materijal kućišta | Nerđajući čelik : 304 CU |
|---|---|
| Materijal sočiva | PMMA |
| Maksimalna udaljenost | 30 m thru beam |
| Priključak na vozilu | Tranzistorski |
| Dodatak na ulaz | Test sa prekidom emisija |
| Statusne led lampice | 1 LED (zelena) za uključeno napajanje |
| [us] nazivni napon | 12...24 V DC sa zaštita od promene polariteta |
| Granice napona | 10…36 V DC |
| Preklopna moć u ma | <= 100 mA (zaštita od preopterećenja i kratkog spoja) |
| Frekvencija preklapanja | <= 250 Hz |
| Maksimalni pad napona | <1,5 V (zatvoreno stanje) |
| Potrošnja struje | 20 mA bez opterećenja |
| Maksimalno kašnjenje prvog uključenja | 200 milisekundi |
| Maksimalno kašnjenje odgovora | 2 milisekundi |
| Maksimalno kašnjenje oporavka | 2 milisekundi |
| Podešavanje | Bez podešavanja osetljivosti |
| Prečnik | 18 mm |
| Dužina | 76 mm |
| Masa proizvoda | 0,055 kg |
| Sertifikacija proizvoda |
CE UL CSA |
|---|---|
| Temperatura okoline za rad uređaja | -25…55 °C |
| Temperatura okoline za skladištenje | -40…70 °C |
| Otpornost na vibracije | 7 gn, amplituda = +/- 1.5 mm (f = 10…55 Hz) u skladu sa IEC 60068-2-6 |
| Otpornost na udare | 30 gn (trajanje = 11 milisekundi) u skladu sa IEC 60068-2-27 |
| Ip stepen zaštite |
IP65 dvostruka izolacija u skladu sa IEC 60529 IP67 dvostruka izolacija u skladu sa IEC 60529 IP69K dvostruka izolacija u skladu sa DIN 40050 |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
|---|---|
| Number of Units in Package 1 | 1 |
| Package 1 Weight | 64,0 g |
| Package 1 Height | 4,2 cm |
| Package 1 Width | 6,6 cm |
| Package 1 Length | 9,6 cm |
| Unit Type of Package 2 | S01 |
| Number of Units in Package 2 | 22 |
| Package 2 Weight | 1,633 kg |
| Package 2 Height | 15,0 cm |
| Package 2 Width | 15,0 cm |
| Package 2 Length | 40,0 cm |
| Garancija | 18 meseci |
|---|
Slicni proizvodi:
Schneider Electric ožičen konektor XZ - ravni ženski - M12 - 5-pinski - kabl PVC 5m;XZCPV11V12L5
ožičen konektor XZ - ravni ženski - M12 - 5-pinski - kabl PVC 5m
-

(Trenutno nema na stanju)
4.385,00
Schneider Electric fotoelektrični senzor - XUB - multi - Sn 0..20m - 12..24VDC - kabl 2m;XUB0SPSNL2
fotoelektrični senzor - XUB - multi - Sn 0..20m - 12..24VDC - kabl 2m
-

(Trenutno nema na stanju)
13.294,00
Schneider Electric fotoelektrični senzor - XUB - multi - Sn 0..20m - 12..24VDC - M12;XUB0SPSNM12
fotoelektrični senzor - XUB - multi - Sn 0..20m - 12..24VDC - M12
-

(Trenutno nema na stanju)
13.294,00
Schneider Electric fotoelektrični senzor - XU1 - refleksni - Sn 4m - 12..24VDC - kabl 2m;XU1N18PP341
fotoelektrični senzor - XU1 - refleksni - Sn 4m - 12..24VDC - kabl 2m
-

(Trenutno nema na stanju)
14.081,00
Schneider Electric fotoelektrični senzor - XU1 - refleksni - Sn 4m - 12..24VDC - M12;XU1N18PP341D
fotoelektrični senzor - XU1 - refleksni - Sn 4m - 12..24VDC - M12
-

(Trenutno nema na stanju)
14.271,00
Schneider Electric fotoelektrični senzor - XU2 - thru beam-veliko pojačanje-Sn 50m- 12..24VDC - M12;XU2M18AP20D
fotoelektrični senzor - XU2 - thru beam-veliko pojačanje-Sn 50m- 12..24VDC - M12
-

(Trenutno nema na stanju)
23.653,00