Schneider Electric Fotoelektrični senzor - XUB - predajnik - 12..24VDC - M12;XUB2BKSNM12T
fotoelektrični senzor - XUB - predajnik - 12..24VDC - M12...
Cena bez pdv-a: 5.459,00 |
Cena sa pdv-om: 6.550,80 |
fotoelektrični senzor - XUB - predajnik - 12..24VDC - M12
| Grupa proizvoda | Telemecanique fotoelektrični senzori XU |
|---|---|
| Ime serije | Opšta upotreba monomodni |
| Tip elektronskog senzora | Fotoelektrični senzor predajnik |
| Ime senzora | XUB |
| Dizajn senzora | Cilindrični M18 |
| Sistem detekcije | Thru beam |
| Materijal | Metal |
| Linija detekcije | Duž ose kućišta |
| Tip izlaznog signala | Digitalni |
| Tip kola napajanja | DC |
| Tehnika ožičenja | 3-žični |
| Električna veza | 1 muški konektor M12, 4 pina |
| Specifične primene proizvoda | - |
| Emisija | Infracrvena thru beam |
| [sn] nazivna osetljivost | 15 m thru beam potreban prijemnik |
| Materijal kućišta | Poniklovan mesing |
|---|---|
| Materijal sočiva | PMMA |
| Maksimalna udaljenost | 20 m thru beam |
| Priključak na vozilu | Tranzistorski |
| Dodatak na ulaz | Test sa prekidom emisija |
| Statusne led lampice | 1 LED (zelena) za uključeno napajanje |
| [us] nazivni napon | 12...24 V DC sa zaštita od promene polariteta |
| Granice napona | 10…36 V DC |
| Preklopna moć u ma | <= 100 mA (zaštita od preopterećenja i kratkog spoja) |
| Frekvencija preklapanja | <= 500 Hz |
| Maksimalni pad napona | <1,5 V (zatvoreno stanje) |
| Potrošnja struje | 35 mA bez opterećenja |
| Maksimalno kašnjenje prvog uključenja | 15 milisekundi |
| Maksimalno kašnjenje odgovora | 1 milisekundi |
| Maksimalno kašnjenje oporavka | 1 milisekundi |
| Podešavanje | Bez podešavanja osetljivosti |
| Prečnik | 18 mm |
| Dužina | 60 mm |
| Masa proizvoda | 0,05 kg |
| Sertifikacija proizvoda |
UL CSA CE |
|---|---|
| Temperatura okoline za rad uređaja | -25…55 °C |
| Temperatura okoline za skladištenje | -40…70 °C |
| Otpornost na vibracije | 7 gn, amplituda = +/- 1.5 mm (f = 10…55 Hz) u skladu sa IEC 60068-2-6 |
| Otpornost na udare | 30 gn (trajanje = 11 milisekundi) u skladu sa IEC 60068-2-27 |
| Ip stepen zaštite |
IP65 dvostruka izolacija u skladu sa IEC 60529 IP67 dvostruka izolacija u skladu sa IEC 60529 IP69K dvostruka izolacija u skladu sa DIN 40050 |
| Tip jedinice pakovanja 1 | PCE |
|---|---|
| Broj jedinica u pakovanju 1 | 1 |
| Pakovanje 1 težina | 47 g |
| Pakovanje 1 visina | 4,2 cm |
| Pakovanje 1 širina | 8,6 cm |
| Pakovanje 1 dužina | 11,6 cm |
| Tip jedinice pakovanja 2 | S01 |
| Broj jedinica u pakovanju 2 | 22 |
| Pakovanje 2 težina | 1,34 kg |
| Pakovanje 2 visina | 15 cm |
| Pakovanje 2 širina | 15 cm |
| Pakovanje 2 visina | 40 cm |
| Garancija | 18 meseci |
|---|
Slicni proizvodi:
Schneider Electric fotoelektrični senzor - XUB - predajnik - 12..24VDC - kabl 2m;XUB2AKSNL2T
fotoelektrični senzor - XUB - predajnik - 12..24VDC - kabl 2m
-

(Trenutno nema na stanju)
5.053,00
Schneider Electric fotoelektrični senzor - XUB - predajnik - 12..24VDC - M12;XUB2AKSNM12T
fotoelektrični senzor - XUB - predajnik - 12..24VDC - M12
-

(Trenutno nema na stanju)
5.092,00
Schneider Electric fotoelektrični senzor - XUB - predajnik - 90° - 12..24VDC - M12;XUB2AKSWM12T
fotoelektrični senzor - XUB - predajnik - 90° - 12..24VDC - M12
-

(Trenutno nema na stanju)
5.412,00
Schneider Electric fotoelektrični senzor - XUB - predajnik - 12..24VDC - kabl 2m;XUB2BKSNL2T
fotoelektrični senzor - XUB - predajnik - 12..24VDC - kabl 2m
-

(Trenutno nema na stanju)
5.418,00
Schneider Electric fotoelektrični senzor - XUB - predajnik - 12..24VDC - M12;XUB0AKSNM12T
fotoelektrični senzor - XUB - predajnik - 12..24VDC - M12
-

(Trenutno nema na stanju)
6.359,00
Schneider Electric fotoelektrični senzor - XUB - predajnik - 12..24VDC - kabl 2m;XUB0BKSNL2T
fotoelektrični senzor - XUB - predajnik - 12..24VDC - kabl 2m
-

(Trenutno nema na stanju)
6.772,00