Schneider Electric IPF K 40 modularni odvodnik prenapona - 3P + N - 340V;A9L15688
iPF K 40 modularni odvodnik prenapona - 3P + N - 340V...
Cena bez pdv-a: 16.057,00 |
Cena sa pdv-om: 19.268,40 |
iPF K 40 modularni odvodnik prenapona - 3P + N - 340V
| grupa proizvoda | Acti 9 |
|---|---|
| Ime proizvoda | Acti 9 iPF K |
| Tip proizvoda ili komponente | Odvodnik prenapona |
| Kratko ime uređaja | IPF K |
| Primena uređaja | Razvod električne energije |
| Standardi | IEC 61643-11:2011 |
| Sertifikacija proizvoda |
CE EAC |
| Broj polova | 3P + N |
| Daljinska signalizacija | Bez |
| Tip odvodnika prenapona | Električna distributivna mreža |
| Sistem uzemljenja |
TT TN-S |
| Tip klase odvodnika prenapona | Tip 2 |
|---|---|
| Tehnologija odvodnika prenapona | MOV + GDT |
| [ue] nazivni napon | 230/400 V AC (+/- 10 %) pri 50/60 Hz |
| [In] nominalna struja pražnjenja |
Asimetrični režim: 15 kA (L/PE) Asimetrični režim: 15 kA (N/PE) Diferencijalni režim: 15 kA (L/N) |
| [Imax] maksimalna struja pražnjenja |
Asimetrični režim: 40 kA L/PE Asimetrični režim: 40 kA N/PE Diferencijalni režim: 40 kA L/N |
| [uc] maksimalni stalni radni napon |
Asimetrični režim: 260 V N/PE Diferencijalni režim: 340 V L/N |
| Maksimalni [up] napon naponske zaštite |
Asimetrični režim <1,5 kV tip 2 N/PE Diferencijalni režim <1,5 kV tip 2 L/N |
| [ut] privremeni prenapon |
337 V L/N 5 s podnošljivo 442 V L/PE 5 s podnošljivo 1200 V N/PE 200 ms podnošljivo 1453 V L/PE 200 ms podnošljivo |
| Tip rastavljača |
Pridruženi prekidač iK60N 40 A kriva C - Icu 6 kA Pridruženi osigurač gG 63 A - Icu 25 kA |
| Signal napona | 0.25 A/250 V AC 50/60 Hz |
| 9 mm redovi | 8 |
| Visina | 81 mm |
| Širina | 72 mm |
| Dubina | 69 mm |
| Masa proizvoda | 420 g |
| Boja | Bela (RAL 9003) |
| [Ipe] struja curenja | 0,003 mA |
| Povezivanje - priključci |
Tunelski priključak (gornji ili donji) 25 mm² kruti Tunelski priključak (gornji ili donji) 16 mm² fleksibilni Tunelski priključak (gornji ili donji) 16 mm² fleksibilni sa kablovskim završetkom |
| Dužina ogoljenog dela žice | 11 mm |
| Moment pritezanja | 3,5 N.m |
| Ik stepen zaštite | IK03 u skladu sa IEC 62262 |
|---|---|
| Relativna vlažnost | 5…95 % |
| Nadmorska visina za rad | 2000 m |
| Temperatura okoline za rad uređaja | -25…60 °C |
| Temperatura okoline za skladištenje | -40…85 °C |
| Tip jedinice pakovanja 1 | PCE |
|---|---|
| Broj jedinica u pakovanju 1 | 1 |
| Pakovanje 1 težina | 407,0 g |
| Pakovanje 1 visina | 7,0 cm |
| Pakovanje 1 širina | 7,2 cm |
| Pakovanje 1 dužina | 8,1 cm |
| Tip jedinice pakovanja 2 | BB1 |
| Broj jedinica u pakovanju 2 | 3 |
| Pakovanje 2 težina | 1,222 kg |
| Pakovanje 2 visina | 10,0 cm |
| Pakovanje 2 širina | 8,0 cm |
| Pakovanje 2 visina | 28,0 cm |
| Tip jedinice pakovanja 3 | S03 |
| Broj jedinica u pakovanju 3 | 36 |
| Pakovanje 3 težina | 14,881 kg |
| Pakovanje 3 visina | 30,0 cm |
| Pakovanje 3 širina | 30,0 cm |
| Pakovanje 3 visina | 40,0 cm |
| Garancija | 18 months |
|---|
Slicni proizvodi:
Schneider Electric iPF K 20 modularni odvodnik prenapona - 1P - 340V;A9L15691
iPF K 20 modularni odvodnik prenapona - 1P - 340V
-

(Trenutno nema na stanju)
3.467,00
Schneider Electric iPF K 40 modularni odvodnik prenapona - 1P - 340V;A9L15686
iPF K 40 modularni odvodnik prenapona - 1P - 340V
-

(Trenutno nema na stanju)
3.852,00
Schneider Electric iPF K 20 modularni odvodnik prenapona - 1P + N - 340V;A9L15692
iPF K 20 modularni odvodnik prenapona - 1P + N - 340V
-

(Trenutno nema na stanju)
Cena na upit
Schneider Electric iPF K 65 modularni odvodnik prenapona - 3P + N - 340V;A9L15586
iPF K 65 modularni odvodnik prenapona - 3P + N - 340V
-

(Trenutno nema na stanju)
20.873,00