Schneider Electric Ožičen konektor XZ - ravni muški - M12 - 4-pinski - kabl PUR 0.5m;XZCP1541L05
ožičen konektor XZ - ravni muški - M12 - 4-pinski - kabl PUR 0.5m...
Cena bez pdv-a: 3.037,00 |
Cena sa pdv-om: 3.644,40 |
ožičen konektor XZ - ravni muški - M12 - 4-pinski - kabl PUR 0.5m
| Grupa proizvoda | Telemecanique kablovske komponente |
|---|---|
| Pribor / posebna kategorija | Pribor za kabliranje |
| Pribor / posebni tip | Ožičeni konektori |
| Ime serije | Opšta upotreba |
| Električna veza | Ravni muški konektor M12, 4 pina |
|---|---|
| Učvršćivanje kablovskog priključka | Za zavrtanje |
| Materijal prirubnice | Metal |
| Statusne led lampice | Bez |
| Dužina kabla | 0,5 m |
| Spoljašnji prečnik kabla | 5,2 mm |
| Sastav kabla | 4 x 0.34 mm² |
| Izolacioni materijal žice | PUR |
| [ue] nazivni radni napon |
250 V AC 300 V DC |
| [in] nazivna struja | 4 A |
| Otpornost kontakta | 5000 µΩ |
| Minimalna otpornost izolacije | 1 GΩ |
| Ip stepen zaštite |
IP67 IP65 IP69K |
|---|---|
| Sertifikacija proizvoda | CULus |
| Temperatura okoline za rad |
-40…80 °C promenljiva -5…80 °C promenljiva |
| Temperatura okoline za skladištenje | -40…80 °C |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
|---|---|
| Number of Units in Package 1 | 1 |
| Package 1 Weight | 31,0 g |
| Package 1 Height | 2,0 cm |
| Package 1 Width | 13,0 cm |
| Package 1 Length | 12,0 cm |
| Unit Type of Package 2 | S02 |
| Number of Units in Package 2 | 40 |
| Package 2 Weight | 1,572 kg |
| Package 2 Height | 15,0 cm |
| Package 2 Width | 30,0 cm |
| Package 2 Length | 40,0 cm |
| Garancija | 18 meseci |
|---|
