Schneider Electric PowerTag Acti 9 Monokonekcija 3P Max 63A bežični senzor;A9MEM1540
PowerTag Acti 9 Monokonekcija 3P Max 63A bežični senzor...
Cena bez pdv-a: 25.056,00 |
Cena sa pdv-om: 30.067,20 |
PowerTag Acti 9 Monokonekcija 3P Max 63A bežični senzor
| Range of product | PowerLogic |
|---|---|
| Ime proizvoda | PowerTag A9 M63 |
| Tip proizvoda ili komponente | Senzor energije |
| Poles | 3P |
| Maximum current [Imax] | 63 A |
| [ib] osnovna struja | 10 A |
| Struja ulaza | 40 mA |
| Struja saturacije | 130 A |
| Specifične primene proizvoda |
Nadzor kola Alokacija troškova Nadzor opterećenja Alarm preopterećenja Upravljanje energijom |
| Kompatibilnost proizvoda |
Acti9 Smartlink SI B Acti9 Smartlink SI D Acti9 PowerTag Link C Acti9 PowerTag Link Acti9 PowerTag Link HD Wiser IP modul EcoStruxure Panel Server Universal EcoStruxure Panel Server Advanced PrismaSet Active |
| Kompatibilnost grupe proizvoda |
Acti 9 Acti 9 iKQE RCBO Multi 9 Multi 9 C60 Multi 9 Multi 9 ID Multi 9 Multi 9 C32N Multi 9 Multi 9 C65 Acti9 Acti 9 iID Acti 9 Acti 9 iID K Acti 9 Acti 9 iK60 Acti 9 Acti 9 iKQ Acti 9 Acti 9 K60 Acti 9 Acti 9 Reflex iC60 Acti 9 Acti 9 iC65 Acti 9 Acti 9 DT60 Acti 9 Acti 9 iC60 pojedinačni priključak |
| Tip merenja |
Aktivna snaga Struja Napon Faktor snage Aktivna energija |
| Klasa tačnosti |
Klasa 1 struja u skladu sa IEC 61557-12 Klasa 0.5 napon u skladu sa IEC 61557-12 Klasa 1 aktivna snaga u skladu sa IEC 61557-12 Klasa 1 aktivna energija u skladu sa IEC 61557-12 Klasa 1 faktor snage u skladu sa IEC 61557-12 |
| Lokacija za montiranje | Na vrhu ili na dnu |
| Nosači za montažu | Na prekidaču |
| Namena proizvoda | Razvodni orman |
| Ip stepen zaštite | Gubitak napona sa merenom strujom pri gubitku napona |
| Način prenosa | Radio frekvencija 2,4…2,4835 GHz u skladu sa IEEE 802.15.4 |
| Maksimalna snaga emisije | 10 mW |
| Način montaže | Zavrtnjima (priključci) |
|---|---|
| Electrical connection (voltage sensing & power supply) | Konektor zupčasti |
| Poprečni presek kabla |
1 kruti kabl 1,5…16 mm² 2 višežični kabl 1,5…2,5 mm² 2 kruti kabl 1,5…2,5 mm² 1 višežični kabl 1,5…16 mm² |
| supply voltage | 380...415 V AC, +/- 20%, između faza |
| Mrežna frekvencija |
50 Hz 60 Hz |
| Maximum power consumption | 2 VA |
| Standardi |
IEC 61557-12 IEC 61010-1 IEC 61010-2-030 IEC 61326-1 ETSI EN 300 328 ETSI EN 301 487-1 |
| Visina | 16,5 mm |
| Širina | 54 mm |
| Dubina | 43 mm |
| Masa proizvoda | 28 g |
| Boja | Bela (RAL 9003) |
| Oznake kvaliteta | CE |
|---|---|
| Direktive | 2014/53/EU - direktiva za radio opremu |
| Nadmorska visina za rad | EcoStruxure EV Charging Expert |
| Temperatura okoline za rad uređaja | -25…60 °C |
| Temperatura okoline za skladištenje | -40…85 °C |
| Kategorija prenapona | III u skladu sa IEC 61010-1 |
| Kategorija merenja | Kategorija III u skladu sa IEC 61010-2-030 |
| Ip stepen zaštite | IP20 u skladu sa IEC 60529 |
| Ik stepen zaštite | IK05 |
| Stepen zaprljanosti | 3 |
| Relativna vlažnost | 0…95 % pri 45 °C u skladu sa IEC 60721-3-3 |
| Otpornost na vibracije | 3M4 u skladu sa IEC 60721-3-3 |
| Elektromagnetna kompatibilnost |
Industrial electromagnetic environment u skladu sa IEC 61326-1 Zračenje EMC u skladu sa ETSI EN 301 489-17 Elektromagnetna emisija u skladu sa IEC 62311 |
| environmental characteristics |
Otpornost na prašinu klasa 3S3 u skladu sa IEC 60721-3-3 Slana magla klasa 3C2 u skladu sa IEC 60721-3-3 Unutrašnja upotreba |
| Tip jedinice pakovanja 1 | PCE |
|---|---|
| Broj jedinica u pakovanju 1 | 1 |
| Pakovanje 1 težina | 57,0 g |
| Pakovanje 1 visina | 5 cm |
| Pakovanje 1 širina | 6 cm |
| Pakovanje 1 dužina | 8,5 cm |
| Tip jedinice pakovanja 2 | S02 |
| Broj jedinica u pakovanju 2 | 48 |
| Pakovanje 2 težina | 3,098 kg |
| Pakovanje 2 visina | 15 cm |
| Pakovanje 2 širina | 30 cm |
| Pakovanje 2 visina | 40 cm |
| Range of product | PowerLogic |
|---|---|
| Ime proizvoda | PowerTag A9 M63 |
| Tip proizvoda ili komponente | Senzor energije |
| Poles | 3P |
| Maximum current [Imax] | 63 A |
| [ib] osnovna struja | 10 A |
| Struja ulaza | 40 mA |
| Struja saturacije | 130 A |
| Specifične primene proizvoda |
Nadzor kola Alokacija troškova Nadzor opterećenja Alarm preopterećenja Upravljanje energijom |
| Kompatibilnost proizvoda |
Acti9 Smartlink SI B Acti9 Smartlink SI D Acti9 PowerTag Link C Acti9 PowerTag Link Acti9 PowerTag Link HD Wiser IP modul EcoStruxure Panel Server Universal EcoStruxure Panel Server Advanced PrismaSet Active |
| Kompatibilnost grupe proizvoda |
Acti 9 Acti 9 iKQE RCBO Multi 9 Multi 9 C60 Multi 9 Multi 9 ID Multi 9 Multi 9 C32N Multi 9 Multi 9 C65 Acti9 Acti 9 iID Acti 9 Acti 9 iID K Acti 9 Acti 9 iK60 Acti 9 Acti 9 iKQ Acti 9 Acti 9 K60 Acti 9 Acti 9 Reflex iC60 Acti 9 Acti 9 iC65 Acti 9 Acti 9 DT60 Acti 9 Acti 9 iC60 pojedinačni priključak |
| Tip merenja |
Aktivna snaga Struja Napon Faktor snage Aktivna energija |
| Klasa tačnosti |
Klasa 1 struja u skladu sa IEC 61557-12 Klasa 0.5 napon u skladu sa IEC 61557-12 Klasa 1 aktivna snaga u skladu sa IEC 61557-12 Klasa 1 aktivna energija u skladu sa IEC 61557-12 Klasa 1 faktor snage u skladu sa IEC 61557-12 |
| Lokacija za montiranje | Na vrhu ili na dnu |
| Nosači za montažu | Na prekidaču |
| Namena proizvoda | Razvodni orman |
| Ip stepen zaštite | Gubitak napona sa merenom strujom pri gubitku napona |
| Način prenosa | Radio frekvencija 2,4…2,4835 GHz u skladu sa IEEE 802.15.4 |
| Maksimalna snaga emisije | 10 mW |
| Način montaže | Zavrtnjima (priključci) |
|---|---|
| Electrical connection (voltage sensing & power supply) | Konektor zupčasti |
| Poprečni presek kabla |
1 kruti kabl 1,5…16 mm² 2 višežični kabl 1,5…2,5 mm² 2 kruti kabl 1,5…2,5 mm² 1 višežični kabl 1,5…16 mm² |
| supply voltage | 380...415 V AC, +/- 20%, između faza |
| Mrežna frekvencija |
50 Hz 60 Hz |
| Maximum power consumption | 2 VA |
| Standardi |
IEC 61557-12 IEC 61010-1 IEC 61010-2-030 IEC 61326-1 ETSI EN 300 328 ETSI EN 301 487-1 |
Slicni proizvodi:
Schneider Electric Digital module, MasterPact MTZ, PowerTag for MasterPact MTZ, MicroLogic X control unit; LV850018
Digital module, MasterPact MTZ, PowerTag for MasterPact MTZ, MicroLogic X control unit
-

(Trenutno nema na stanju)
Cena na upit
Schneider Electric PowerTag Flex 230V, 63A 1P+N bežični senzor;A9MEM1560
PowerTag Flex 230V, 63A 1P+N bežični senzor
-

(Trenutno nema na stanju)
15.371,00
Schneider Electric PowerTag Acti 9 Monokonekcija 1P+W Max 63A bežični senzor;A9MEM1520
PowerTag Acti 9 Monokonekcija 1P+W Max 63A bežični senzor
-

(Trenutno nema na stanju)
15.371,00
Schneider Electric energetski senzor, PowerTag fazaNeutralna 63A 3P+N donja pozicija;A9MEM1572
energetski senzor, PowerTag fazaNeutralna 63A 3P+N donja pozicija
-

(Trenutno nema na stanju)
28.124,00
Schneider Electric senzor energije, PowerTag Flex 160A 3P/3P+N gornja i donja pozicija;A9MEM1580
senzor energije, PowerTag Flex 160A 3P/3P+N gornja i donja pozicija
-

(Trenutno nema na stanju)
34.296,00
Schneider Electric PowerTag Monokonekcija bežični senzor 250 A, 3P;LV434020
PowerTag Monokonekcija bežični senzor 250 A, 3P
-

(Trenutno nema na stanju)
44.093,00