Schneider Electric PowerTag Monokonekcija bežični senzor 630 A, 3P;LV434022
PowerTag Monokonekcija bežični senzor 630 A, 3P...
Cena bez pdv-a: 74.804,00 |
Cena sa pdv-om: 89.764,80 |
PowerTag Monokonekcija bežični senzor 630 A, 3P
| Range of product | PowerLogic |
|---|---|
| Ime proizvoda | PowerTag M630 |
| Tip proizvoda ili komponente | Senzor energije |
| Poles | 3P |
| Maximum current [Imax] | 630 A |
| [ib] osnovna struja | 100 A |
| Struja ulaza | 400 mA |
| Struja saturacije | 1260 A |
| Specifične primene proizvoda |
Upravljanje energijom Alarm preopterećenja Faktor snage Nadzor opterećenja Nadzor kola |
| Kompatibilnost proizvoda |
Acti9 Smartlink SI B Acti9 Smartlink SI D Acti9 PowerTag Link C Acti9 PowerTag Link Acti9 PowerTag Link HD Harmony Hub Wiser IP modul EcoStruxure Panel Server Universal EcoStruxure Panel Server Advanced PrismaSet Active |
| Kompatibilnost grupe proizvoda |
Compact NSX Compact NSX400...630 Compact NS Compact NS400/630 TeSys TeSys GV6 Easypact EasyPact CVS400 Easypact EasyPact CVS630 |
| Tip merenja |
Aktivna i reaktivna energija Aktivna i reaktivna snaga Prividna snaga Struja Napon Faktor snage |
| Klasa tačnosti |
Klasa 1 aktivna energija u skladu sa IEC 61557-12 Klasa 2 reaktivna energija u skladu sa IEC 61557-12 Klasa 1 aktivna snaga u skladu sa IEC 61557-12 Klasa 2 reaktivna snaga u skladu sa IEC 61557-12 Klasa 2 prividna snaga u skladu sa IEC 61557-12 Klasa 1 struja u skladu sa IEC 61557-12 Klasa 0.5 napon u skladu sa IEC 61557-12 Klasa 1 faktor snage u skladu sa IEC 61557-12 |
| Tip merenja |
Faktor snage 0...1: klasa 1 pri 25 °C u skladu sa IEC 61557-12 Aktivna energija Ep IN/OUT/tot 0...281 x 10exp(9) kWh: klasa 1 pri 25 °C u skladu sa IEC 61557-12 Reaktivna energija Ep IN/OUT/tot 0...281 x 10exp(9) kVARh: klasa 2 pri 25 °C u skladu sa IEC 61557-12 Napon U12, U23, U31 320...480 V: klasa 0.5 pri 25 °C u skladu sa IEC 61557-12 Napon V1N, V2N, V3N 184...276 V: klasa 0.5 pri 25 °C u skladu sa IEC 61557-12 Prividna snaga S, S1, S2, S5 221 VA...1048 kVA: klasa 2 pri 25 °C u skladu sa IEC 61557-12 Aktivna snaga P, P1, P2, P5 221 W...1048 kW: klasa 1 pri 25 °C u skladu sa IEC 61557-12 Reaktivna snaga Q, Q1, Q2, Q5 221 VAR...1048 kVAR: klasa 2 pri 25 °C u skladu sa IEC 61557-12 Struja I1, I2, I3, Iavg 20...630 A: klasa 1 pri 25 °C u skladu sa IEC 61557-12 Frekvencija 45...65 Hz |
| Lokacija za montiranje | Dno |
| Nosači za montažu | Na prekidaču |
| Povezivanje | 45 mm |
| Namena proizvoda | Razvodni orman |
| Ip stepen zaštite | Gubitak napona sa merenom strujom pri gubitku napona |
| Način prenosa | Radio frekvencija 2,4…2,4835 GHz u skladu sa IEEE 802.15.4 (11…26)< 5 ms |
| Maksimalna snaga emisije | 10 mW |
| [imp] maksimalna stalna struja | 1.2 x In |
|---|---|
| Način montaže | Zavrtnjima |
| moment pritezanja | 50 N.m |
| supply voltage |
230 V AC, +/- 20%, između faze i nule 400 V AC, +/- 20%, između faza |
| Mrežna frekvencija |
50 Hz 60 Hz |
| Maximum power consumption | 3,7 VA |
| Standardi |
IEC 61557-12 IEC 61010 ETSI EN 301 487-1 |
| Visina | 91 mm |
| Širina | 140 mm |
| Dubina | 110 mm |
| Masa proizvoda | 800 g |
| Boja | Tamnosiva (RAL 7016) |
| Oznake kvaliteta | CE |
|---|---|
| Direktive | 2014/53/EU - direktiva za radio opremu |
| Nadmorska visina za rad | EcoStruxure EV Charging Expert |
| Temperatura okoline za rad uređaja | -25…70 °C |
| Temperatura okoline za skladištenje | -50…85 °C |
| Kategorija prenapona | IV u skladu sa IEC 61010-1 |
| Kategorija merenja | Kategorija III u skladu sa IEC 61010-2-030 |
| Ip stepen zaštite | IP20 |
| Ik stepen zaštite | IK07 u skladu sa IEC 60068-2-75 test Ehb |
| Stepen zaprljanosti | 3 |
| Relativna vlažnost | 0…95 % pri 55 °C u skladu sa IEC 60721-3-3 |
| Otpornost na vibracije | 3M4 u skladu sa IEC 60721-3-3 |
| Elektromagnetna kompatibilnost |
Industrial electromagnetic environment u skladu sa IEC 61326-1 Zračenje EMC u skladu sa ETSI EN 301 489-17 Elektromagnetna emisija u skladu sa IEC 62311 |
| environmental characteristics | Unutrašnja upotreba |
| Tip jedinice pakovanja 1 | PCE |
|---|---|
| Broj jedinica u pakovanju 1 | 1 |
| Pakovanje 1 težina | 1,06 kg |
| Pakovanje 1 visina | 15 cm |
| Pakovanje 1 širina | 12 cm |
| Pakovanje 1 dužina | 17 cm |
| Tip jedinice pakovanja 2 | S02 |
| Broj jedinica u pakovanju 2 | 2 |
| Pakovanje 2 težina | 2,47 kg |
| Pakovanje 2 visina | 15 cm |
| Pakovanje 2 širina | 30 cm |
| Pakovanje 2 visina | 40 cm |
| Tip jedinice pakovanja 3 | P06 |
| Broj jedinica u pakovanju 3 | 32 |
| Pakovanje 3 težina | 44,0 kg |
| Pakovanje 3 visina | 73 cm |
| Pakovanje 3 širina | 60 cm |
| Pakovanje 3 visina | 80 cm |
| Garancija | 18 months |
|---|
Slicni proizvodi:
Schneider Electric Digital module, MasterPact MTZ, PowerTag for MasterPact MTZ, MicroLogic X control unit; LV850018
Digital module, MasterPact MTZ, PowerTag for MasterPact MTZ, MicroLogic X control unit
-

(Trenutno nema na stanju)
Cena na upit
Schneider Electric PowerTag Flex 230V, 63A 1P+N bežični senzor;A9MEM1560
PowerTag Flex 230V, 63A 1P+N bežični senzor
-

(Trenutno nema na stanju)
15.371,00
Schneider Electric PowerTag Acti 9 Monokonekcija 1P+W Max 63A bežični senzor;A9MEM1520
PowerTag Acti 9 Monokonekcija 1P+W Max 63A bežični senzor
-

(Trenutno nema na stanju)
15.371,00
Schneider Electric energetski senzor, PowerTag konopac 200A 3P/3P+N gornja i donja pozicija;A9MEM1590
energetski senzor, PowerTag konopac 200A 3P/3P+N gornja i donja pozicija
-

(Trenutno nema na stanju)
77.539,00
Schneider Electric energetski senzor, PowerTag Rope 600A 3P/3P+N gornja i donja pozicija;A9MEM1591
energetski senzor, PowerTag Rope 600A 3P/3P+N gornja i donja pozicija
-

(Trenutno nema na stanju)
86.487,00
Schneider Electric energetski senzor, PowerTag konopac 1000A 3P/3P+N gornja i donja pozicija;A9MEM1592
energetski senzor, PowerTag konopac 1000A 3P/3P+N gornja i donja pozicija
-

(Trenutno nema na stanju)
92.452,00