Schneider Electric Prekidač za ručni sistem za izmenu izvora napajanja INS250 - 4P - 160 A;31145
prekidač za ručni sistem za izmenu izvora napajanja INS250 - 4P - 160 A...
Cena na upit
prekidač za ručni sistem za izmenu izvora napajanja INS250 - 4P - 160 A
| Grupa proizvoda | INS250 |
|---|---|
| Grupa proizvoda | Compact |
| Kratko ime uređaja | INS250 |
| Tip proizvoda ili komponente | Prekidač za promenu smera |
| Primena uređaja | Promena izvora napajanja |
| Kompatibilnost grupe proizvoda | Compact INS INS250 rastavljač |
| Broj polova | 4P |
| Tip mreže |
DC AC |
| Mrežna frekvencija | 50/60 Hz |
| Način montiranja | Fiksno |
| Gornji priključak | Prednja |
| Donji priključak | Prednji |
| Pogodno za izolaciju | Da |
| Indikator pozicije kontakta | Da |
| [icm] nazivna kratkospojna moć uključenja |
30 kA sam rastavljač 690 V AC pri 50/60 Hz 330 kA sa zaštitnim prekidačem 690 V AC pri 50/60 Hz |
| Klasa rastavljača za izmenu izvora napajanja | PC |
|---|---|
| Broj pozicija kontakta | 3 |
| Tip upravljanja | Direktno prednjom zakretnom ručicom |
| Nosači za montažu |
Ploča Šina |
| Opis opcija zaključavanja | Za zaključavanjem u OFF položaju |
| [ie] nazivna struja |
AC-22A: 160 A AC 50/60 Hz 220/240 V AC-22A: 160 A AC 50/60 Hz 380/415 V AC-22A: 160 A AC 50/60 Hz 440/480 V AC-22A: 160 A AC 50/60 Hz 480 V NEMA AC-22A: 160 A AC 50/60 Hz 500/525 V AC-22A: 160 A AC 50/60 Hz 660/690 V AC-23A: 160 A AC 50/60 Hz 220/240 V AC-23A: 160 A AC 50/60 Hz 380/415 V AC-23A: 160 A AC 50/60 Hz 440/480 V AC-23A: 160 A AC 50/60 Hz 480 V NEMA AC-23A: 160 A AC 50/60 Hz 500/525 V AC-23A: 160 A AC 50/60 Hz 660/690 V DC-22A: 160 A DC 125 V 2 pola serijski DC-23A: 160 A DC 125 V 2 pola serijski DC-22A: 160 A DC 250 V 4 pola serijski DC-23A: 160 A DC 250 V 4 pola serijski |
| [ith] dozvoljena termička struja u vazduhu | 160 A pri 60 °C |
| Nazivni ciklus | Neprekidno |
| Klasa rada sa prekidima | Klasa 120 - 60 % |
| [ui] nazivni napon izolacije | 750 V AC 50/60 Hz |
| [uimp] nazivni podnosivi impulsni napon | 8 kV |
| [ue] nazivni napon |
690 V AC 50/60 Hz u skladu sa IEC 60947-3 750 V AC 50/60 Hz u skladu sa IEC 60947-3 750 V DC u skladu sa IEC 60947-3 250 V DC u skladu sa IEC 60947-3 |
| Mehanička blokada | Sa mehaničkom blokadom |
| Mehanička trajnost | 15000 ciklusa |
| Električna trajnost |
AC-22A: 1500 ciklusa 440 V AC 50/60 Hz AC-22A: 1500 ciklusa 500 V AC 50/60 Hz AC-22A: 1500 ciklusa 690 V AC 50/60 Hz AC-23A: 1500 ciklusa 440 V AC 50/60 Hz AC-23A: 1500 ciklusa 500 V AC 50/60 Hz AC-23A: 1500 ciklusa 690 V AC 50/60 Hz DC-22A: 1500 ciklusa 125 V DC 2 pola serijski DC-23A: 1500 ciklusa 125 V DC 2 pola serijski DC-22A: 1500 ciklusa 250 V DC 4 pola serijski DC-23A: 1500 ciklusa 250 V DC 4 pola serijski |
| Povezivanje | 45 mm |
| [icw] kratkotrajna podnosiva struja kratkog spoja |
1,8 kA tokom 30 s u skladu sa IEC 60947-3 2,2 kA tokom 20 s u skladu sa IEC 60947-3 4,9 kA tokom 3 s u skladu sa IEC 60947-3 8,5 kA tokom 1 s u skladu sa IEC 60947-3 |
| Visina | 136 mm |
| Širina | 295 mm |
| Dubina | 131 mm |
| Masa proizvoda | 6,4 kg |
| Standardi |
IEC 60947-1 IEC 60947-3 |
|---|---|
| Sertifikacija proizvoda |
CCC KEMA-KEUR |
| Klasa zaštite od električnog udara | Klasa II |
| Ip stepen zaštite | IP40 u skladu sa IEC 60947-3 |
| Stepen zaprljanosti | 3 |
| Temperatura okoline za rad uređaja | -25…70 °C |
| Temperatura okoline za skladištenje | -50…85 °C |
| Tip jedinice pakovanja 1 | PCE |
|---|---|
| Broj jedinica u pakovanju 1 | 1 |
| Pakovanje 1 težina | 6,754 kg |
| Pakovanje 1 visina | 15,4 cm |
| Pakovanje 1 širina | 18,2 cm |
| Pakovanje 1 dužina | 40 cm |
| Tip jedinice pakovanja 2 | S04 |
| Broj jedinica u pakovanju 2 | 2 |
| Pakovanje 2 težina | 14,274 kg |
| Pakovanje 2 visina | 30 cm |
| Pakovanje 2 širina | 40 cm |
| Pakovanje 2 visina | 60 cm |
| Garancija | 18 meseci |
|---|
| Grupa proizvoda | INS250 |
|---|---|
| Grupa proizvoda | Compact |
| Kratko ime uređaja | INS250 |
| Tip proizvoda ili komponente | Prekidač za promenu smera |
| Primena uređaja | Promena izvora napajanja |
| Kompatibilnost grupe proizvoda | Compact INS INS250 rastavljač |
| Broj polova | 4P |
| Tip mreže |
DC AC |
| Mrežna frekvencija | 50/60 Hz |
| Način montiranja | Fiksno |
| Gornji priključak | Prednja |
| Donji priključak | Prednji |
| Pogodno za izolaciju | Da |
| Indikator pozicije kontakta | Da |
| [icm] nazivna kratkospojna moć uključenja |
30 kA sam rastavljač 690 V AC pri 50/60 Hz 330 kA sa zaštitnim prekidačem 690 V AC pri 50/60 Hz |
| Klasa rastavljača za izmenu izvora napajanja | PC |
|---|---|
| Broj pozicija kontakta | 3 |
| Tip upravljanja | Direktno prednjom zakretnom ručicom |
| Nosači za montažu |
Ploča Šina |
| Opis opcija zaključavanja | Za zaključavanjem u OFF položaju |
| [ie] nazivna struja |
AC-22A: 160 A AC 50/60 Hz 220/240 V AC-22A: 160 A AC 50/60 Hz 380/415 V AC-22A: 160 A AC 50/60 Hz 440/480 V AC-22A: 160 A AC 50/60 Hz 480 V NEMA AC-22A: 160 A AC 50/60 Hz 500/525 V AC-22A: 160 A AC 50/60 Hz 660/690 V AC-23A: 160 A AC 50/60 Hz 220/240 V AC-23A: 160 A AC 50/60 Hz 380/415 V AC-23A: 160 A AC 50/60 Hz 440/480 V AC-23A: 160 A AC 50/60 Hz 480 V NEMA AC-23A: 160 A AC 50/60 Hz 500/525 V AC-23A: 160 A AC 50/60 Hz 660/690 V DC-22A: 160 A DC 125 V 2 pola serijski DC-23A: 160 A DC 125 V 2 pola serijski DC-22A: 160 A DC 250 V 4 pola serijski DC-23A: 160 A DC 250 V 4 pola serijski |
| [ith] dozvoljena termička struja u vazduhu | 160 A pri 60 °C |
| Nazivni ciklus | Neprekidno |
| Klasa rada sa prekidima | Klasa 120 - 60 % |
| [ui] nazivni napon izolacije | 750 V AC 50/60 Hz |
| [uimp] nazivni podnosivi impulsni napon | 8 kV |
| [ue] nazivni napon |
690 V AC 50/60 Hz u skladu sa IEC 60947-3 750 V AC 50/60 Hz u skladu sa IEC 60947-3 750 V DC u skladu sa IEC 60947-3 250 V DC u skladu sa IEC 60947-3 |
| Mehanička blokada | Sa mehaničkom blokadom |
| Mehanička trajnost |
Slicni proizvodi:
Schneider Electric prekidač Compact NSX250B - Micrologic 2.2 - 250 A - 3P 3d;LV431140
prekidač Compact NSX250B - Micrologic 2.2 - 250 A - 3P 3d
-

(Trenutno nema na stanju)
Cena na upit
Schneider Electric prekidač za ručni sistem za izmenu izvora napajanja INS250 - 4P - 200 A;31143
prekidač za ručni sistem za izmenu izvora napajanja INS250 - 4P - 200 A
-

(Trenutno nema na stanju)
Cena na upit
Schneider Electric prekidač za ručni sistem za izmenu izvora napajanja INS250 - 4P - 100 A;31141
prekidač za ručni sistem za izmenu izvora napajanja INS250 - 4P - 100 A
-

(Trenutno nema na stanju)
82.714,00
Schneider Electric prekidač za ručni sistem za izmenu izvora napajanja INS250 - 3P - 200 A;31142
prekidač za ručni sistem za izmenu izvora napajanja INS250 - 3P - 200 A
-

(Trenutno nema na stanju)
Cena na upit
Schneider Electric prekidač za ručni sistem za izmenu izvora napajanja INS250 - 4P - 250 A;31147
prekidač za ručni sistem za izmenu izvora napajanja INS250 - 4P - 250 A
-

(Trenutno nema na stanju)
Cena na upit