Schneider Electric Temperaturni predajnik - 0..500 °C/32..932 °F - za Optimum Pt100 sonde; RMPT73BD
temperaturni predajnik - 0..500 °C/32..932 °F - za Optimum Pt100 sonde...
Cena na upit
temperaturni predajnik - 0..500 °C/32..932 °F - za Optimum Pt100 sonde
| Grupa proizvoda | Harmony Analog |
|---|---|
| Tip proizvoda ili komponente | Konvertor za Optimum Pt100 sonde |
| Tip analognog ulaza | Temperaturna sonda 0...500 °C/32...932 °F Pt 100 2, 3 ili 4 žice |
| Tip analognog izlaza |
Struja 4...20 mA <= 500 Ohm Napon 0...10 V >= 100 kOhm |
| Tip zaštite |
Prenaponska zaštita na izlazu (+/- 30 V) Zaštita od promene polariteta napajanja Zaštita od kratkog spoja na izlazu Zaštita od promene polariteta na izlazu |
|---|---|
| abnormal analogue output voltage |
-15...-11 V kada nema ulaznog signala ili u slučaju prekida kabla 11...15 V kada nema ulaznog signala ili u slučaju prekida kabla |
| abnormal analogue output current |
-30…0 mA kada nema ulaznog signala ili u slučaju prekida kabla 22…30 mA kada nema ulaznog signala ili u slučaju prekida kabla |
| [us] nazivni napon napajanja | 24 V DC neizolovano +/- 20% |
| Potrošnja struje |
<= 40 mA za napon izlaza <= 60 mA za strujni izlaz |
| Lokalna signalizacija | Zauključen uređaj: LED (zelena) |
| Greška merenja |
+/- 0.5 % od pune skale (3 ili 4 žice) pri 20 °C +/- 1 % od pune skale (2 žice) pri 20 °C +/- 10 % od pune skale pri 20 °C (elektromagnetna interferencija od 10 V/m) |
| Tačnost ponavljanja |
+/- 0.2 % pune skale pri 20 °C +/- 0.6 % pune skale pri 60 °C |
| Temperaturni koeficijent | 150 ppm/°C |
| Maksimalna otpornost žice | 0,2 Ω povezivanje u 2 žice |
| Kapacitet priključka |
2 x 1.5 mm² 1 x 2.5 mm² |
| Moment pritezanja | 0,6…1,1 N.m |
| Označavanje | CE |
| Podnosivi naponski udar | 0,5 kV tokom 1.2/50 µs u skladu sa IEC 61000-4-5 |
| [ui] nazivni napon izolacije | 2000 V |
| Način fiksiranja |
Sistem na klik (35 mm simetrična DIN šina) Fiksiranjem (montažna ploča) |
| Sigurnosni podaci o pouzdanosti |
MTTFd = 43.9 godina B10d = 40564 |
| Masa proizvoda | 0,12 kg |
| Elektromagnetna kompatibilnost |
Elektrostatička pražnjenja - test nivo: 6 kV nivo 3 (kontakt pražnjenja) u skladu sa IEC 61000-4-2 Elektrostatička pražnjenja - test nivo: 8 kV nivo 3 (pražnjenje u vazduhu) u skladu sa IEC 61000-4-2 |
|---|---|
| Standardi |
DIN 43760 EN/IEC 60584-1 EN/IEC 60947-1 EN/IEC 60751 |
| Sertifikacija proizvoda |
GL UL CSA |
| Ip stepen zaštite |
IP20 (priključni blok) IP50 (kućište) |
| Otpornost na vatru |
850 °C u skladu sa IEC 60695-2-1 850 °C u skladu sa UL |
| Otpornost na udare | 50 gn za 11 milisekundi u skladu sa IEC 60068-2-27 |
| Otpornost na vibracije | 5 gn (f= 10…100 Hz) u skladu sa IEC 60068-2-6 |
| Otpornost na brze prelaze |
1 kV u skladu sa IEC 61000-4-4 (na ulazu-izlazu) 2 kV u skladu sa IEC 61000-4-4 (na napajanju) |
| Smetnje emisije vezane sa vodovima i zračenjem |
CISPR 11 CISPR 22 grupa 1 - klasa B |
| Temperatura okoline za skladištenje | -40…85 °C |
| Temperatura okoline za rad |
0…50 °C montaža uporedo 0…60 °C 2 cm razmaka |
| Stepen zaprljanosti | 2 u skladu sa IEC 60664-1 |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
|---|---|
| Number of Units in Package 1 | 1 |
| Package 1 Height | 2,7 cm |
| Package 1 Width | 8,2 cm |
| Package 1 Length | 8,5 cm |
| Package 1 Weight | 109,0 g |
| Unit Type of Package 2 | S02 |
| Number of Units in Package 2 | 47 |
| Package 2 Height | 15,0 cm |
| Package 2 Width | 30,0 cm |
| Package 2 Length | 40,0 cm |
| Package 2 Weight | 5,214 kg |
| Garancija | 18 months |
|---|
