Schneider Electric TeSys GB2 - busbar;GB2G210
TeSys GB2 - busbar...
Cena na upit
TeSys GB2 - busbar
| Grupa proizvoda | TeSys |
|---|---|
| Kratko ime uređaja | GB2 |
| Tip proizvoda ili komponente | Sabirnica |
| Broj polova | 2P |
| Lokacija za montiranje | Na priključku |
| Pribor / posebna kategorija | Pribor za povezivanje |
| Kompatibilnost proizvoda |
20 GB2CB 10 GB2DB 20 GB2CS |
| [ue] nazivni napon | 415 V |
|---|---|
| Broj uređaja | 10 |
| Tip priključka | Pin |
| Dužina | 360 mm |
| Masa proizvoda | 0,1 kg |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
|---|---|
| Number of Units in Package 1 | 1 |
| Package 1 Weight | 110,0 g |
| Package 1 Height | 7,0 cm |
| Package 1 Width | 37,0 cm |
| Package 1 Length | 2,5 cm |
| Unit Type of Package 2 | S02 |
| Number of Units in Package 2 | 20 |
| Package 2 Weight | 4,692 kg |
| Package 2 Height | 15,0 cm |
| Package 2 Width | 30,0 cm |
| Package 2 Length | 40,0 cm |
| Garancija | 18 months |
|---|
Slicni proizvodi:
Schneider Electric TeSys GB2 - termomagnetni zaštitni prekidač - 2P - 10 A - Id = 138 A;GB2DB16
TeSys GB2 - termomagnetni zaštitni prekidač - 2P - 10 A - Id = 138 A
-

(Trenutno nema na stanju)
8.972,00
Schneider Electric TeSys GB2 - termomagnetni zaštitni prekidač - 2P - 12 A - Id = 165 A;GB2DB20
TeSys GB2 - termomagnetni zaštitni prekidač - 2P - 12 A - Id = 165 A
-

(Trenutno nema na stanju)
8.972,00
Schneider Electric TeSys GB2 - termomagnetni zaštitni prekidač - 2P - 1 A - Id = 14 A;GB2DB06
TeSys GB2 - termomagnetni zaštitni prekidač - 2P - 1 A - Id = 14 A
-

(Trenutno nema na stanju)
8.972,00
Schneider Electric TeSys GB2 - termomagnetni zaštitni prekidač - 2P - 2 A - Id = 26 A;GB2DB07
TeSys GB2 - termomagnetni zaštitni prekidač - 2P - 2 A - Id = 26 A
-

(Trenutno nema na stanju)
8.972,00
Schneider Electric TeSys GB2 - termomagnetni zaštitni prekidač - 2P - 3 A - Id = 40 A;GB2DB08
TeSys GB2 - termomagnetni zaštitni prekidač - 2P - 3 A - Id = 40 A
-

(Trenutno nema na stanju)
8.972,00
Schneider Electric TeSys GB2 - termomagnetni zaštitni prekidač - 2P - 4 A - Id = 50 A;GB2DB09
TeSys GB2 - termomagnetni zaštitni prekidač - 2P - 4 A - Id = 50 A
-

(Trenutno nema na stanju)
8.972,00