Schneider Electric TeSys GB2 - termomagnetni zaštitni prekidač - 1P - 4 A - Id = 52 A;GB2CB09
TeSys GB2 - termomagnetni zaštitni prekidač - 1P - 4 A - Id = 52 A...
Cena bez pdv-a: 3.213,00 |
Cena sa pdv-om: 3.855,60 |
TeSys GB2 - termomagnetni zaštitni prekidač - 1P - 4 A - Id = 52 A
| Grupa proizvoda | TeSys |
|---|---|
| Ime proizvoda | TeSys GB2 |
| Kratko ime uređaja | GB2 |
| Tip proizvoda ili komponente | Prekidač |
| Primena uređaja | Upravljanje |
| Broj polova | 1P |
| Tip mreže | AC/DC |
| Kategorija upotrebe |
Kategorija A u skladu sa IEC 60947-2 DC-12 u skladu sa IEC 60947-5-1 DC-13 u skladu sa IEC 60947-5-1 |
| Frekvencija mreže | 50/60 Hz u skladu sa IEC 60947-2 |
| Prekidna moć |
6 kA Icu pri 110 V AC 50/60 Hz u skladu sa IEC 60947-2 3 kA Icu pri 230/240 V AC 50/60 Hz u skladu sa IEC 60947-2 1,5 kA Icu pri 24 V DC u skladu sa IEC 60947-2 1 kA Icu pri 48 V DC u skladu sa IEC 60947-2 |
| [ics] servisna prekidna moć |
50 % pri 110 V AC 50/60 Hz u skladu sa IEC 60947-2 50 % pri 230/240 V AC 50/60 Hz u skladu sa IEC 60947-2 |
| Tehnologija zaštitne jedinice | Termomagnetna |
| Prekostrujna zaštita | 52 A |
| Način montiranja | Stezaljkom |
|---|---|
| Nosači za montažu |
Šina Ploča |
| Pozicija montiranja ručice |
Horizontalno Vertikalno |
| Tip upravljanja | Ručica |
| [in] nazivna struja | 4 A |
| [ue] nazivni radni napon |
250 V AC 50/60 Hz u skladu sa IEC 60947-2 277 V AC 60 Hz u skladu sa CSA C22.2 No 235 277 V AC 60 Hz u skladu sa UL 1077 48 V DC |
| [uimp] nazivni podnosivi impulsni napon | 4 kV u skladu sa IEC 60947-2 |
| Snaga disipacije po polu | 2 W |
| Mehanička trajnost | 8000 ciklusa |
| Električna trajnost | 8000 ciklusa |
| Povezivanje - priključci |
Priključak 1 kabl(ovi) 0,75…6 mm²jednožični bez kablovskog završetka Priključak 2 kabl(ovi) 0,75…4 mm²jednožični bez kablovskog završetka Priključak 1 kabl(ovi) 0,75…4 mm²fleksibilni sa Priključak 2 kabl(ovi) 0,75…2,5 mm²fleksibilni sa |
| Moment pritezanja | 1,2 N.m na priključak |
| Mehanička robusnost |
Udara: 22 Gn za 20 ms u skladu sa IEC 60068-2-27 Vibracije: 5 Gn, 5...110 Hz u skladu sa IEC 60068-2-6 |
| Količina po setu | Set od 6 |
| 9 mm redovi | 2 |
| Visina | 74 mm |
| Širina | 15 mm |
| Dubina | 67 mm |
| Standardi |
EN/IEC 60947-1 EN/IEC 60947-2 CSA C22.2 No 235 UL 1077 |
|---|---|
| Sertifikacija proizvoda |
UL CSA |
| Zaštitni tretman | TC |
| Ip stepen zaštite | IP20 u skladu sa IEC 60529 |
| Temperatura okoline za rad | -20…60 °C |
| Temperatura okoline za skladištenje | -40…80 °C |
| Otpornost na vatru | 960 °C u skladu sa IEC 60695-2-1 |
| Nadmorska visina za rad uređaja | 3000 m |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
|---|---|
| Number of Units in Package 1 | 1 |
| Package 1 Height | 1,5 cm |
| Package 1 Width | 7,4 cm |
| Package 1 Length | 7,4 cm |
| Package 1 Weight | 53,0 g |
| Unit Type of Package 2 | BB1 |
| Number of Units in Package 2 | 6 |
| Package 2 Height | 8,4 cm |
| Package 2 Width | 8,0 cm |
| Package 2 Length | 9,6 cm |
| Package 2 Weight | 339,0 g |
| Unit Type of Package 3 | S02 |
| Number of Units in Package 3 | 72 |
| Package 3 Height | 15,0 cm |
| Package 3 Width | 30,0 cm |
| Package 3 Length | 40,0 cm |
| Package 3 Weight | 4,386 kg |
| Garancija | 18 meseci |
|---|
Slicni proizvodi:
Schneider Electric TeSys GB2 - termomagnetni zaštitni prekidač - 1P - 2 A - Id = 26 A;GB2CB07
TeSys GB2 - termomagnetni zaštitni prekidač - 1P - 2 A - Id = 26 A
-

(Trenutno nema na stanju)
3.609,00
Schneider Electric TeSys GB2 - termomagnetni zaštitni prekidač - 1P - 1 A - Id = 14 A;GB2CB06
TeSys GB2 - termomagnetni zaštitni prekidač - 1P - 1 A - Id = 14 A
-

(Trenutno nema na stanju)
4.399,00
Schneider Electric TeSys GB2 - termomagnetni zaštitni prekidač - 1P - 3 A - Id = 40 A;GB2CB08
TeSys GB2 - termomagnetni zaštitni prekidač - 1P - 3 A - Id = 40 A
-

(Trenutno nema na stanju)
4.399,00
Schneider Electric TeSys GB2 - termomagnetni zaštitni prekidač - 1P - 6 A - Id = 83 A;GB2CB12
TeSys GB2 - termomagnetni zaštitni prekidač - 1P - 6 A - Id = 83 A
-

(Trenutno nema na stanju)
4.399,00
Schneider Electric TeSys GB2 - termomagnetni zaštitni prekidač - 1P - 8 A - Id = 108 A;GB2CB14
TeSys GB2 - termomagnetni zaštitni prekidač - 1P - 8 A - Id = 108 A
-

(Trenutno nema na stanju)
4.399,00
Schneider Electric TeSys GB2 - termomagnetni zaštitni prekidač - 1P - 5 A - Id = 66 A;GB2CB10
TeSys GB2 - termomagnetni zaštitni prekidač - 1P - 5 A - Id = 66 A
-

(Trenutno nema na stanju)
4.616,00