Schneider Electric TeSys K pomoćni kontaktor - 3 NO + 1 NC - <= 690 V - 230 V AC kalem; CA2KN31P7
TeSys K pomoćni kontaktor - 3 NO + 1 NC - <= 690 V - 230 V AC kalem; CA2KN31P7...
Cena bez pdv-a: 3.579,00 |
Cena sa pdv-om: 4.294,80 |
TeSys K pomoćni kontaktor - 3 NO + 1 NC - <= 690 V - 230 V AC kalem; CA2KN31P7
| Grupa proizvoda | TeSys |
|---|---|
| Ime proizvoda | TeSys CAK |
| Tip proizvoda ili komponente | Upravljačka ploča |
| Kratko ime uređaja | CA2K |
| Primena kontaktora | Upravljačko kolo |
| Kategorija upotrebe |
AC-15 DC-13 |
| Raspored kontakata | 3 NO + 1 NC |
| [ue] nazivni napon | <= 690 V <= 400 Hz |
| Tip upravljačkog kola | AC pri 50/60 Hz |
| Napon upravljačkog kola | 230 V AC 50/60 Hz |
| [ith] dozvoljena termička struja u vazduhu | 10 A pri <50 °C |
|---|---|
| Irms nazivna moć uključenja | 110 A u skladu sa IEC 60947 |
| Pripadajući osigurač |
10 A gG u skladu sa IEC 60947 10 A gG u skladu sa VDE 0660 |
| [ui] nazivni napon izolacije |
690 V u skladu sa IEC 60947 750 V u skladu sa VDE 0110 grupa C 690 V u skladu sa BS 5424 600 V u skladu sa CSA C22.2 No 14 |
| Nosači za montažu |
Šina Ploča |
| Povezivanje - priključci |
Vijčani priključni blokovi 1 kabl(ovi) 1,5…4 mm²jednožični Vijčani priključni blokovi 2 kabl(ovi) 1,5…4 mm²jednožični Vijčani priključni blokovi 1 kabl(ovi) 0,75…4 mm²fleksibilni sa Vijčani priključni blokovi 2 kabl(ovi) 0,75…4 mm²fleksibilni bez kablovskog završetka Vijčani priključni blokovi 1 kabl(ovi) 0,34…1,5 mm²fleksibilni sa Vijčani priključni blokovi 2 kabl(ovi) 0,34…1,5 mm²fleksibilni bez kablovskog završetka |
| Moment pritezanja |
1,3 N.m - na vijčani priključni blokovi - sa odvijačem matica Ø 6 mm 1,3 N.m - na vijčani priključni blokovi - sa odvijačem Philips No 2 6 mm 1,3 N.m - na vijčani priključni blokovi - sa odvijačem pozidiv broj 2 |
| Ograničenje napona upravljačkog kola |
Propad napona: 0.2...0.75 Uc 50 °C) U radu: 0.8...1.15 Uc 50 °C) |
| Vreme uključenja/isključenja |
10...20 ms isključenje kalema i otvaranje NO 10...20 ms uključenje kalema i zatvaranje NO 15...25 ms isključenje kalema i zatvaranje NC 5...15 ms uključenje kalema i otvaranje NC |
| Mehanička trajnost | 10 miliona ciklusa |
| Maksimalni radni ciklus | 10000 ciklusa/h |
| Otpornost na mikroprekide | 2 milisekundi |
| Udarna snaga u va | 30 VA 20 °C) |
| Snaga držanja u va | 4,5 VA 20 °C) |
| Disipacija toplote | 1,3 W |
| Minimalni napon preklapanja | 17 V |
| Minimalna struja preklapanja | 5 mA |
| Udaljenost nepreklapanja | 0,5 mm |
| Otpornost izolacije | > 10 MOhm |
| Visina | 58 mm |
| Širina | 45 mm |
| Dubina | 57 mm |
| Masa proizvoda | 0,18 kg |
Slicni proizvodi:
Schneider Electric TeSys K pomoćni kontaktor - 4 NO - <= 690 V - 220...230 V AC kalem; CA2KN40M7
TeSys K pomoćni kontaktor - 4 NO - <= 690 V - 220...230 V AC kalem
-

(Trenutno nema na stanju)
3.254,00
Schneider Electric TeSys K pomoćni kontaktor - 4 NO - <= 690 V - 230 V AC kalem ; CA2KN40P7
Schneider Electric TeSys K pomoćni kontaktor - 4 NO - <= 690 V - 230 V AC kalem
-

(Trenutno nema na stanju)
3.254,00
Schneider Electric TeSys K pomoćni kontaktor - 2 NO + 2 NC - <= 690 V - 220...230 V AC kalem; CA2KN22M7
TeSys K pomoćni kontaktor - 2 NO + 2 NC - <= 690 V - 220...230 V AC kalem
-

(Trenutno nema na stanju)
3.579,00
Schneider Electric TeSys K pomoćni kontaktor - 2 NO + 2 NC - <= 690 V - 230 V AC kalem; CA2KN22P7
TeSys K pomoćni kontaktor - 2 NO + 2 NC - <= 690 V - 230 V AC kalem
-

(Trenutno nema na stanju)
3.579,00
Schneider Electric TeSys K pomoćni kontaktor - 3 NO + 1 NC - <= 690 V - 220...230 V AC kalem; CA2KN31M7
TeSys K pomoćni kontaktor - 3 NO + 1 NC - <= 690 V - 220...230 V AC kalem
-

(Trenutno nema na stanju)
3.579,00
Schneider Electric TeSys K pomoćni kontaktor - 3 NO + 1 NC - <= 690 V - 400 V AC kalem; CA2KN31V7
TeSys K pomoćni kontaktor - 3 NO + 1 NC - <= 690 V - 400 V AC kalem
-

(Trenutno nema na stanju)
3.938,00