Schneider Electric ženski, M8, 4-pinski, zglobni konektor - kablovska uvodnica M9.5 x 1;XZCC8FCM40V
ženski, M8, 4-pinski, zglobni konektor - kablovska uvodnica M9.5 x 1...
Cena bez pdv-a: 3.418,00 |
Cena sa pdv-om: 4.101,60 |
ženski, M8, 4-pinski, zglobni konektor - kablovska uvodnica M9.5 x 1
| Grupa proizvoda | Telemecanique kablovske komponente |
|---|---|
| Pribor / posebna kategorija | Pribor za kabliranje |
| Pribor / posebni tip | Konektor |
| Električna veza | Ženski lakat konektor M8, 4 pina |
| Materijal prirubnice | Metal |
| Statusne led lampice | Bez |
| Kabl za povezivanje | Kombinovani konektor / veličina žice <0,25 mm² / kapacitet stezaljke 5 mm |
| Tip kablovske uvodnice | M9.5 |
|---|---|
| Učvršćivanje kablovskog priključka | Za zavrtanje |
| [ue] nazivni radni napon |
60 V AC 75 V DC |
| [in] nazivna struja | 4 A |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Minimalna otpornost izolacije | 1 GΩ |
| Otpornost kontakta | 10000 µΩ |
| Masa proizvoda | 0,01 kg |
| Ip stepen zaštite | IP67 |
|---|---|
| Temperatura okoline za rad uređaja | -25…70 °C |
| Tip jedinice pakovanja 1 | PCE |
|---|---|
| Broj jedinica u pakovanju 1 | 1 |
| Pakovanje 1 težina | 14,0 g |
| Pakovanje 1 visina | 1,8 cm |
| Pakovanje 1 širina | 9,0 cm |
| Pakovanje 1 dužina | 11,5 cm |
| Tip jedinice pakovanja 2 | S01 |
| Broj jedinica u pakovanju 2 | 50 |
| Pakovanje 2 težina | 988,0 g |
| Pakovanje 2 visina | 15,0 cm |
| Pakovanje 2 širina | 15,0 cm |
| Pakovanje 2 visina | 40,0 cm |
| Garancija | 18 meseci |
|---|
Slicni proizvodi:
Schneider Electric ženski, M12, 5-pinski, ravni konektor - kablovska uvodnica Pg 7;XZCC12FDM50B
ženski, M12, 5-pinski, ravni konektor - kablovska uvodnica Pg 7
-

(Trenutno nema na stanju)
3.021,00
Schneider Electric ženski, M12, 5-pinski, zglobni konektor - kablovska uvodnica Pg 7;XZCC12FCM50B
ženski, M12, 5-pinski, zglobni konektor - kablovska uvodnica Pg 7
-

(Trenutno nema na stanju)
3.107,00
Schneider Electric ženski, M8, 3-pinski, ravni konektor - kablovska uvodnica M9.5 x 1;XZCC8FDM30V
ženski, M8, 3-pinski, ravni konektor - kablovska uvodnica M9.5 x 1
-

(Trenutno nema na stanju)
3.194,00
Schneider Electric ženski, M8, 4-pinski, ravni konektor - kablovska uvodnica M9.5 x 1;XZCC8FDM40S
ženski, M8, 4-pinski, ravni konektor - kablovska uvodnica M9.5 x 1
-

(Trenutno nema na stanju)
3.323,00
Schneider Electric ženski, M8, 4-pinski, ravni konektor - kablovska uvodnica M9.5 x 1;XZCC8FDM40V
ženski, M8, 4-pinski, ravni konektor - kablovska uvodnica M9.5 x 1
-

(Trenutno nema na stanju)
3.323,00
Schneider Electric ženski, M12, 4-pinski, zglobni konektor - kablovska uvodnica Pg 7;XZCC12FCM40B
ženski, M12, 4-pinski, zglobni konektor - kablovska uvodnica Pg 7
-

(Trenutno nema na stanju)
3.407,00