SIEMENS 3RT2015-1AF01
Kontaktor 3RT2015-1AF01 je trofazni kontaktor za AC-3 aplikacije, predviđen za opterećenja do 3 kW na 400 V. Ima jedan normalno otvoreni (1NO) pomoćni kontakt...
Cena bez pdv-a: 1.849,42 |
Cena sa pdv-om: 2.219,30 |
Kontaktor 3RT2015-1AF01 je trofazni kontaktor za AC-3 aplikacije, predviđen za opterećenja do 3 kW na 400 V. Ima jedan normalno otvoreni (1NO) pomoćni kontakt i zavojnicu na 110 V AC (50/60 Hz). Sa kompaktnom veličinom S00 i konekcijom na šraf, idealan je za industrijske upravljačke sisteme i panele.
| Specifikacija | Detalji |
|---|---|
| Šifra proizvoda | 3RT2015-1AF01 |
| Nominalna struja | 7 A (AC-3) |
| Nominalna snaga | 3 kW na 400 V |
| Pomoćni kontakti | 1 NO |
| Napon zavojnice | 110 V AC, 50/60 Hz |
| Broj polova | 3 |
| Veličina | S00 |
| Tip priključka | Priključci na šraf |
| Tipična težina | 0.220 kg |
Slicni proizvodi:
SIEMENS Kontaktor 3TF2010-6AC2
Kontaktor 3TF2010-6AC2 je motorski kontaktor veličine S00 sa tri glavna normalno otvorena (3NO) kontakta i jednim pomoćnim normalno otvorenim (1NO) kontaktom.
-

(Trenutno nema na stanju)
0,00
SIEMENS Kontaktor 3TF2001-0AG2
Motorski kontaktor 3TF2001-0AG2 veličine S00 poseduje tri normalno otvorena (3NO) kontakta i dizajniran je za AC-3 aplikacije do 4 kW na 400 V. Zavojnica radi na
-

(Trenutno nema na stanju)
Cena na upit
SIEMENS Kontaktor 3RT2015-1AB01
Kontaktor 3RT2015-1AB01 je trofazni kontaktor za AC-3 primene, sa kapacitetom do 3 kW na 400 V. Opremljen je jednim normalno otvorenim (1NO) pomoćnim kontaktom
-

(Trenutno nema na stanju)
1.849,42
SIEMENS Kontaktor 3RT2016-1AB01
Kontaktor 3RT2016-1AB01 je trofazni kontaktor za AC-3 aplikacije, sa nazivnom snagom do 4 kW pri 400 V i nazivnom strujom od 9 A. Poseduje jedan normalno otvoren
-

(Trenutno nema na stanju)
1.975,01
SIEMENS Kontaktor 3RT2016-2AF01
Kontaktor 3RT2016-2AF01 je trofazni kontaktor sa strujom do 9 A i snagom 4 kW pri 400 V, namenjen za AC-3 primene. Ugrađen je jedan normalno otvoreni (1NO)
-

(Trenutno nema na stanju)
1.975,01
SIEMENS Kontaktor 3RT2016-1AP61
Motorski kontaktor 3RT2016-1AP61 namenjen je za AC-3 primene sa nazivnom snagom do 4 kW pri 400 V i nazivnom strujom od 9 A. Opremljen je sa tri glavna (3NO)
-

(Trenutno nema na stanju)
1.975,01