SIEMENS Kontaktor 3RT2015-1AD02
Kontaktor 3RT2015-1AD02 je trofazni kontaktor za AC-3 primene, sa kapacitetom do 3 kW na 400 V. Ima jedan normalno zatvoren (1NC) pomoćni kontakt i zavojnicu...
Cena bez pdv-a: 2.042,08 |
Cena sa pdv-om: 2.450,50 |
Kontaktor 3RT2015-1AD02 je trofazni kontaktor za AC-3 primene, sa kapacitetom do 3 kW na 400 V. Ima jedan normalno zatvoren (1NC) pomoćni kontakt i zavojnicu na 110 V AC (50/60 Hz). Kompaktna veličina S00 i vijčani priključci omogućavaju sigurnu i efikasnu montažu u upravljačke sisteme i razvodne ormare.
| Specification | Details |
|---|---|
| Product Code | 3RT2015-1AD02 |
| Rated Current | 7 A (AC-3) |
| Rated Power | 3 kW at 400 V |
| Auxiliary Contacts | 1 NC |
| Coil Voltage | 110 V AC, 50/60 Hz |
| Number of Poles | 3 |
| Size | S00 |
| Connection Type | Screw terminal |
| Typical Weight | 0.220 kg |
Slicni proizvodi:
SIEMENS Kontaktor 3TF2010-6AC2
Kontaktor 3TF2010-6AC2 je motorski kontaktor veličine S00 sa tri glavna normalno otvorena (3NO) kontakta i jednim pomoćnim normalno otvorenim (1NO) kontaktom.
-

(Trenutno nema na stanju)
0,00
SIEMENS Kontaktor 3TF2001-0AG2
Motorski kontaktor 3TF2001-0AG2 veličine S00 poseduje tri normalno otvorena (3NO) kontakta i dizajniran je za AC-3 aplikacije do 4 kW na 400 V. Zavojnica radi na
-

(Trenutno nema na stanju)
Cena na upit
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2015-1AP02 7A 230VAC 1NC
Kontaktor 3RT2015-1AP02 je trofazni kontaktor za AC-3 aplikacije, predviđen za opterećenja do 3 kW na 400 V. Opremljen je jednim normalno zatvorenim (1NC)
-

(Trenutno nema na stanju)
1.849,42
SIEMENS Kontaktor 3RT2316-1AF00
Kontaktor 3RT2316-1AF00 je trofazni industrijski kontaktor veličine S0, sa nazivnom strujom do 9 A i snagom do 4 kW pri 400 V. Opremljen je upravljačkom zavojnicom
-

(Trenutno nema na stanju)
2.290,14
SIEMENS Kontaktor 3RT2316-2AB00
Kontaktor 3RT2316-2AB00 je četvoropolni kontaktor veličine S00 sa četiri normalno otvorena (4NO) glavna kontakta. Namenjen je za AC-1 aplikacije sa nazivnom strujom
-

(Trenutno nema na stanju)
2.290,14
SIEMENS Kontaktor 3RT2017-1AP01
Kontaktor 3RT2017-1AP01 je trofazni kontaktor AC-3 kategorije, predviđen za upravljanje opterećenjima do 5.5 kW na 400 V. Ima jedan normalno otvoreni (1NO)
-

(Trenutno nema na stanju)
2.438,20