SIEMENS Kontaktor 3RT2016-1AF02
Kontaktor 3RT2016-1AF02 je trofazni kontaktor za AC-3 aplikacije, sa nazivnom snagom do 4 kW pri 400 V i nazivnom strujom od 9 A. Ugrađen je jedan normalno...
Cena bez pdv-a: 1.975,01 |
Cena sa pdv-om: 2.370,02 |
Kontaktor 3RT2016-1AF02 je trofazni kontaktor za AC-3 aplikacije, sa nazivnom snagom do 4 kW pri 400 V i nazivnom strujom od 9 A. Ugrađen je jedan normalno zatvoren (1NC) kontakt i zavojnica za rad na 110 V AC (50/60 Hz). Kompaktna veličina S00 i pouzdani vijčani priključci omogućavaju jednostavnu i sigurnu ugradnju u industrijske elektroormare.
| Specifikacija | Detalji |
|---|---|
| Šifra proizvoda | 3RT2016-1AF02 |
| Nominalna struja | 9 A (AC-3) |
| Nominalna snaga | 4 kW na 400 V |
| Pomoćni kontakti | 1 NC |
| Napon zavojnice | 110 V AC, 50/60 Hz |
| Broj polova | 3 |
| Veličina | S00 |
| Tip priključka | Priključci na šraf |
| Tipična težina | 0.220 kg |
Slicni proizvodi:
SIEMENS Kontaktor 3TF2010-6AC2
Kontaktor 3TF2010-6AC2 je motorski kontaktor veličine S00 sa tri glavna normalno otvorena (3NO) kontakta i jednim pomoćnim normalno otvorenim (1NO) kontaktom.
-

(Trenutno nema na stanju)
0,00
SIEMENS Kontaktor 3TF2001-0AG2
Motorski kontaktor 3TF2001-0AG2 veličine S00 poseduje tri normalno otvorena (3NO) kontakta i dizajniran je za AC-3 aplikacije do 4 kW na 400 V. Zavojnica radi na
-

(Trenutno nema na stanju)
Cena na upit
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2015-1AP02 7A 230VAC 1NC
Kontaktor 3RT2015-1AP02 je trofazni kontaktor za AC-3 aplikacije, predviđen za opterećenja do 3 kW na 400 V. Opremljen je jednim normalno zatvorenim (1NC)
-

(Trenutno nema na stanju)
1.849,42
SIEMENS Kontaktor 3RT2016-1AP02
Kontaktor 3RT2016-1AP02 je trofazni kontaktor AC-3 kategorije, namenjen za upravljanje opterećenjima do 4 kW na 400 V. Ima jedan normalno zatvoren (1NC) pomoćni
-

(Trenutno nema na stanju)
1.976,71
SIEMENS Kontaktor 3RT2016-1AP01
Kontaktor 3RT2016-1AP01 je trofazni AC-3 kontaktor namenjen za upravljanje opterećenjima do 4 kW na 400 V. Ima jedan normalno otvoreni (1NO) pomoćni kontakt
-

(Trenutno nema na stanju)
1.976,71
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2015-2AP01-1AA0 7A 230 VAC 1NO
Kontaktor 3RT2015-2AP01-1AA0 je trofazni kontaktor za AC-3 aplikacije, sa nazivnom snagom do 3 kW pri 400 V i strujom od 7 A. Opremljen je jednim normalno
-

(Trenutno nema na stanju)
2.026,12