SIEMENS Kontaktor 3RT2016-2KB42
Kontaktor 3RT2016-2KB42 je trofazni kontaktor namenjen za AC-3 primene sa nazivnom snagom od 4 kW pri 400 V i nazivnom strujom 9 A. Opremljen je jednom normalno...
Cena bez pdv-a: 2.653,14 |
Cena sa pdv-om: 3.183,77 |
Kontaktor 3RT2016-2KB42 je trofazni kontaktor namenjen za AC-3 primene sa nazivnom snagom od 4 kW pri 400 V i nazivnom strujom 9 A. Opremljen je jednom normalno zatvorenom (1NC) pomoćnom kontaktom i zavojnicom za 24 V DC, sa integrisanom suppressor diodom za zaštitu elektronskih upravljačkih krugova. Opružni priključci pogodni su za direktnu vezu sa PLC izlazima. Kompaktne veličine S00, kontaktor nije proširiv pomoćnim blokovima.
| Specifikacija | Detalji |
|---|---|
| Šifra proizvoda | 3RT2016-2KB42 |
| Primena | Motorski kontaktor (AC-3) |
| Glavni kontakti | 3 NO |
| Pomoćni kontakti | 1 NC |
| Nominalna struja | 9 A |
| Nominalna snaga | 4 kW na 400 V |
| Napon zavojnice | 24 V DC (0.7–1.25×Us) |
| Ugrađena zaštita | Suppressor dioda |
| Tip priključka | Opružni priključci |
| Pogodno za | PLC izlaze |
| Mogućnost proširenja | Ne |
| Veličina | S00 |
| Tipična težina | 0.230 kg |
Slicni proizvodi:
SIEMENS Kontaktor 3TF2001-0AG2

(Trenutno nema na stanju)
SIEMENS Kontaktor 3TF2010-6AC2

(Trenutno nema na stanju)
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2015-1AP01 7A 230VAC 1NO

(Trenutno nema na stanju)
SIEMENS Kontaktor 3RT2015-1AP04-3MA0

(Trenutno nema na stanju)
SIEMENS Kontaktor 3RT2018-1AP01

(Trenutno nema na stanju)
SIEMENS Kontaktor 3RT2018-1AP02

(Trenutno nema na stanju)