SIEMENS KONTAKTOR 3RT2034-1AP00 32A 230VAC NO+NC
Motorski kontaktor Siemens 3RT2034-1AP00 veličine S2 namenjen je za upravljanje trofaznim motorima i drugim induktivnim potrošačima u AC-3 režimu. Ima...
Cena na upit
Motorski kontaktor Siemens 3RT2034-1AP00 veličine S2 namenjen je za upravljanje trofaznim motorima i drugim induktivnim potrošačima u AC-3 režimu. Ima nazivnu struju od 50 A i kalem za rad na 230 V AC. Opremljen je sa 3 NO kontaktima i vijčanim priključcima, idealan je za primenu u industrijskim razvodnim sistemima i automatizaciji.
| Specifikacija proizvoda | |
|---|---|
| Naziv proizvoda | 3RT2034-1AP00 |
| Tip | Motorski kontaktor |
| AC-3 nazivna struja | 50 A |
| Konfiguracija kontakata | 3 NO |
| Napon kalema | 230 V AC |
| Nazivna snaga | do 22 kW (AC-3 @ 400V) |
| Veličina | S2 |
| Tip priključka | Vijčani priključci |
| Težina | 0.86 kg |
Slicni proizvodi:
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2023-1AF00 9A 110VAC NO+NC
Kontaktor za AC-3 primene, nazivne struje 9 A i snage do 4 kW pri 400 V. Opremljen sa 1 NO + 1 NC pomoćnim kontaktima. Pogodan za rad na 110 V AC, 50 Hz. Trosistemski
-

(Trenutno nema na stanju)
2.224,58
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2023-1AC20 9A 24VAC 1O+1C
Kontaktor za AC-3 primene, snage do 15 kW pri 400 V. Opremljen sa 1 NO + 1 NC pomoćnim kontaktima. Pogodan za rad na 110 V AC, 50/60 Hz. Trosistemski (3-polni),
-

(Trenutno nema na stanju)
2.224,58
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2023-1AP00 9A 230VAC NO+NC
Kontaktor za AC-3 primene, nazivne struje 9 A i snage do 4 kW pri 400 V. Opremljen sa 1 NO + 1 NC pomoćnim kontaktima. Pogodan za rad na 230 V AC, 50 Hz. Trosistemski
-

(Trenutno nema na stanju)
2.224,58
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2023-1AN20 9A 220VAC 1O+1C
Siemens 3RT2023-1AN20 je trofazni kontaktor sa nazivnom strujom 9A i kalemom na 220VAC. Ugrađeni pomoćni kontakti 1NO + 1NC omogućavaju efikasno upravljanje komandnim
-

(Trenutno nema na stanju)
2.224,58