SIEMENS Kontaktor 3RT2518-1AP00
Kontaktor 3RT2518-1AP00 je četvoropolni kontaktor veličine S00 sa dva normalno otvorena (2NO) i dva normalno zatvorena (2NC) kontakta. Namenjen za AC-3 aplikacije...
Cena bez pdv-a: 3.327,12 |
Cena sa pdv-om: 3.992,55 |
Kontaktor 3RT2518-1AP00 je četvoropolni kontaktor veličine S00 sa dva normalno otvorena (2NO) i dva normalno zatvorena (2NC) kontakta. Namenjen za AC-3 aplikacije sa nazivnom strujom do 16 A i snagom do 7,5 kW na 400 V. Ima zavojnicu na 230 V AC (50/60 Hz) i vijčane priključke, idealan za primenu u industrijskoj automatizaciji i upravljanju motorima.
| Specification | Details |
|---|---|
| Product Code | 3RT2518-1AP00 |
| Application | Motor Contactor (AC-3) |
| Main Contacts | 2 NO + 2 NC |
| Rated Current | 16 A |
| Rated Power | 7.5 kW at 400 V |
| Coil Voltage | 230 V AC, 50/60 Hz |
| Number of Poles | 4 |
| Terminal Type | Screw terminals |
| Size | S00 |
| Typical Weight | 0.330 kg |
Slicni proizvodi:
SIEMENS Kontaktor 3TF2001-0AG2
Motorski kontaktor 3TF2001-0AG2 veličine S00 poseduje tri normalno otvorena (3NO) kontakta i dizajniran je za AC-3 aplikacije do 4 kW na 400 V. Zavojnica radi na
-

(Trenutno nema na stanju)
Cena na upit
SIEMENS Kontaktor 3TF2010-6AC2
Kontaktor 3TF2010-6AC2 je motorski kontaktor veličine S00 sa tri glavna normalno otvorena (3NO) kontakta i jednim pomoćnim normalno otvorenim (1NO) kontaktom.
-

(Trenutno nema na stanju)
0,00
SIEMENS Kontaktor 3RT2015-1AN21
Kontaktor 3RT2015-1AN21 je trofazni kontaktor za AC-3 primene, sa nominalnom snagom do 3 kW pri 400 V i strujom od 7 A. Opremljen je jednim normalno otvorenim
-

(Trenutno nema na stanju)
1.849,42
SIEMENS Kontaktor 3RT2017-2GG22
Kontaktor 3RT2017-2GG22 je trofazni kontaktor veličine S00 sa opružnim priključcima, namenjen za AC-3 aplikacije do 12 A i 5.5 kW pri 400 V. Opremljen je
-

(Trenutno nema na stanju)
4.166,73
SIEMENS Kontaktor 3RT2017-1CP04-3MA0
Kontaktor 3RT2017-1CP04-3MA0 je trofazni kontaktor veličine S00, dizajniran za AC-3 aplikacije sa nazivnom strujom od 12 A i snagom do 5.5 kW pri 400 V. Opremljen
-

(Trenutno nema na stanju)
4.166,73
SIEMENS Kontaktor 3RT2018-1AP04-3MA0
Kontaktor 3RT2018-1AP04-3MA0 je trofazni kontaktor veličine S00, dizajniran za AC-3 aplikacije do 16 A i 7,5 kW na 400 V. Opremljen sa 2 NO + 2 NC kontaktima i
-

(Trenutno nema na stanju)
4.380,89