SIEMENS KONTAKTOR 3TF6944-8CM7
Siemens 3TF6944-8CM7 je snažan motorski kontaktor namenjen za AC-3 primene do 450kW na 400V. Ima 3 glavna NO kontakta i 8 pomoćnih kontakata (4NO + 4NC), a radi...
Cena bez pdv-a: 332.614,87 |
Cena sa pdv-om: 399.137,84 |
-
Siemens 3TF6944-8CM7 je snažan motorski kontaktor namenjen za AC-3 primene do 450kW na 400V. Ima 3 glavna NO kontakta i 8 pomoćnih kontakata (4NO + 4NC), a radi na kontrolni napon u opsegu 200–240V AC (50/60 Hz). U kućištu veličine S14, ovaj kontaktor je pouzdano rešenje za zahtevne industrijske sisteme upravljanja motorima.
| Naziv proizvoda | Motorski kontaktor 3TF6944-8CM7 |
| Proizvođač | Siemens |
| Serija kontaktora | 3TF / 3RT1 |
| Glavni kontakti | 3 NO |
| Pomoćni kontakti | 4 NO + 4 NC |
| Snaga motora | 450 kW / 400 V |
| Kontrolni napon | 200–240 V AC (50/60 Hz) |
| Veličina | S14 |
| Namena | AC-3 upravljanje motorima, industrijska automatizacija |
| Težina | 8.50 kg |
Slicni proizvodi:
SIEMENS KONTAKTOR 3RT1054-3AF36 115A110VAC 2O+2C
Siemens 3RT1054-3AF36 je tropolni AC-3 kontaktor za upravljanje motorima snage do 55kW pri 400V. Namenjen za struje do 115A, sa kontrolnim naponom od 110–127V
-

(Trenutno nema na stanju)
28.952,96
SIEMENS KONTAKTOR 3RT1065-2AB36 265A 23-26 VUC
Siemens 3RT1065-2AB36 je snažan kontaktor za AC-3 aplikacije, namenjen za upravljanje motorima do 265A i 132kW pri 400V. Radi na kontrolni napon u opsegu 23–26V
-

(Trenutno nema na stanju)
71.285,36
SIEMENS Kontaktor 3TC5217-0BF0
Siemens 3TC5217-0BF0 je kontaktor visokih performansi u DC-3 kategoriji, namenjen za teške industrijske primene. Ima 2 glavna NO kontakta i 4 pomoćna (2NO
-

(Trenutno nema na stanju)
71.669,35