Rittal VX/TS potporne šine za dubinu 500mm, za teške uređaje | 4395000
For heavy installed equipment such as base isolators or transformers....
VAT-exclusive price: 7.851,85 |
VAT-inclusive price: 9.422,22 |
For heavy installed equipment such as base isolators or transformers.
| Specifikacija proizvoda - SZ 4127010 | |
|---|---|
| Broj artikla | SZ 4127010 |
| Dizajn | Bez priključnog kabla |
| Napomena | Za ugradnju u VX IT samo u kombinaciji sa VX nosačem za prekidač na vratima |
| Nazivno impulsno naprezanje, faza-faza | 6000 V AC |
| Nazivno izolaciono napajanje | 400 V AC |
| Opcije instalacije | Za LED sistemsku rasvetu; za standardnu i pomoćnu rasvetu bez integrisanog prekidača na vratima; za rashladne uređaje i toplotne razmenjivače voda-vazduh |
| Električno povezivanje | 240 V AC/6 A; 125 V AC/8 A; 24 V AC/6 A; 24 V DC/6 A |
| Nazivno radno napajanje | 400 V |
| IP stepen zaštite prema IEC 60 529 | IP 40 |
| Pakovanje | 1 kom |
| Net težina | 0,068 kg |
| Bruto težina | 0,076 kg |
| Carinska tarifa | 85365019 |
| EAN | 4028177497740 |
| ETIM 9 | EC002626 |
| ETIM 8 | EC002626 |
| ECLASS 8.0 | 27189266 |
| Opis proizvoda | SZ prekidač na vratima, sa dodatkom za unutrašnju ugradnju, bez priključnog kabla |
Similar products:
Rittal VX PODNOŽJE 600x200, PREDNJE-STRAŽNJE | 8640022
VX base/plinth 600x200 front-rear (8640022) is a heavy-duty base with moulded self-positioning corners. Can be used with or without trim panels depending on the
-

(In stock)
Price on request
Rittal VX PODNOŽJE 600x200, PREDNJE-STRAŽNJE | 8640023
VX base/plinth 600x200 front-rear (8640023) is a heavy-duty base with moulded self-positioning corners. Can be used with or without trim panels depending on the
-

(In stock)
Price on request
Rittal Umetak bravice za dvoperi standardni TS ključ 3mm, ključ se dodatno poručuje | 8611160
Alternative lock inserts such as triangular, square, screwdriver, Daimler, Fiat, double-bit.
-

(In stock)
420,76
Rittal Kablovska stezaljka za C-šine 30-34mm, komad (pak=25kom) | 7097300
For attaching cables to the C rail.
-

(In stock)
7.956,23
Rittal Interface MODUL sa 2xRJ45 umetkom (jack/jack, Cat5e)-BEZ kabla,Rittal 2482560
The Rittal interface module features 2×RJ45 inserts (jack/jack, Cat5e) for installation in a mounting frame. It allows flexible network connections in industrial
-

(In stock)
8.164,36
Rittal RL60-Rastavljač NV00,160A,690V, montaža na 60mm Cu razvod | 9343000
SV 9343000 – NH fuse-switch disconnector for RL60 busbar system, 3-pole, 160 A, 690 V. Box terminal connection, top/bottom cable outlet. Clamping area for
-

(In stock)
8.176,60