Schneider Electric CANopen kabl - 2 x RJ45 - kabl 1 m;VW3CANCARR1
CANopen cable - 2 x RJ45 - cable 1 m...
VAT-exclusive price: 1.946,00 |
VAT-inclusive price: 2.335,20 |
CANopen cable - 2 x RJ45 - cable 1 m
| range of product | CANopen |
|---|---|
| range compatibility |
Lexium SD3 Altivar 31 Modicon M258 Altivar 71 Lexium 28 Altivar Process ATV900 Altivar 32 Altivar Machine ATV320 Altivar 31C Altivar 312 Altivar Process ATV600 Magelis XBT GC, GT/GK with control Altivar Machine ATV340 except Sercos drives Modicon M238 Modicon LMC058 |
| bus type | CANopen |
| accessory / separate part category | Connection accessory |
| Accessory / separate part type | Connecting cable |
| product or component type | CANopen preassembled cable |
| accessory / separate part destination | CANopen bus |
| cable length | 1 m |
|---|---|
| electrical connection | 2 connectors |
| connector type | 2 RJ45 |
| net weight | 0.5 kg |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
|---|---|
| Number of Units in Package 1 | 1 |
| Package 1 Weight | 56.0 g |
| Package 1 Height | 1.5 cm |
| Package 1 width | 11.5 cm |
| Package 1 Length | 13.2 cm |
| Unit Type of Package 2 | P06 |
| Number of Units in Package 2 | 400 |
| Package 2 Weight | 36.604 kg |
| Package 2 Height | 77.0 cm |
| Package 2 width | 60.0 cm |
| Package 2 Length | 80.0 cm |
| Unit Type of Package 3 | S03 |
| Number of Units in Package 3 | 50 |
| Package 3 Weight | 3.681 kg |
| Package 3 Height | 30.0 cm |
| Package 3 width | 30.0 cm |
| Package 3 Length | 40.0 cm |
| Warranty | 18 months |
|---|
| range of product | CANopen |
|---|---|
| range compatibility |
Lexium SD3 Altivar 31 Modicon M258 Altivar 71 Lexium 28 Altivar Process ATV900 Altivar 32 Altivar Machine ATV320 Altivar 31C Altivar 312 Altivar Process ATV600 Magelis XBT GC, GT/GK with control Altivar Machine ATV340 except Sercos drives Modicon M238 Modicon LMC058 |
| bus type | CANopen |
| accessory / separate part category | Connection accessory |
| Accessory / separate part type | Connecting cable |
| product or component type | CANopen preassembled cable |
| accessory / separate part destination | CANopen bus |
| cable length | 1 m |
|---|---|
| electrical connection | 2 connectors |
| connector type | 2 RJ45 |
| net weight | 0.5 kg |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
|---|---|
| Number of Units in Package 1 | 1 |
| Package 1 Weight | 56.0 g |
| Package 1 Height | 1.5 cm |
| Package 1 width | 11.5 cm |
| Package 1 Length | 13.2 cm |
| Unit Type of Package 2 | P06 |
| Number of Units in Package 2 | 400 |
| Package 2 Weight | 36.604 kg |
| Package 2 Height | 77.0 cm |
| Package 2 width | 60.0 cm |
| Package 2 Length | 80.0 cm |
| Unit Type of Package 3 | S03 |
| Number of Units in Package 3 | 50 |
| Package 3 Weight | 3.681 kg |
| Package 3 Height | 30.0 cm |
| Package 3 width | 30.0 cm |
| Package 3 Length | 40.0 cm |
| Warranty | 18 months |
|---|
Similar products:
Schneider Electric TeSys U Profibus DP konektor LU9 A za TeSys U pokretač;LU9AD7
TeSys U profibus DP connector LU9 A for TeSysUltra starter-controllers
-

(Out of stock)
4.510,00
Schneider Electric Ethernet ConneXium kabl - SFTP ravni kabl - 2m - 2 x RJ45; 490NTW00002
Ethernet ConneXium cable - shielded twisted pair straight cord - 2m - 2 x RJ45
-

(Out of stock)
4.615,00
Schneider Electric CANopen set kabla - ženski SUB-D9 konektori - standardni - IP20 - UL - 3 m;TSXCANCBDD3
CANopen cordset - molded female SUB-D9 connectors - standard - IP20 - UL - 3 m
-

(Out of stock)
5.245,00
Schneider Electric CANopen kabl - ženski SUB-D9 konektori - standardni - IP20 - UL - 5 m;TSXCANCBDD5
CANopen cordset - molded female SUB-D9 connectors - standard - IP20 - UL - 5 m
-

(Out of stock)
5.831,00
Schneider Electric CANopen kabl - ženski SUB-D9 konektori - standardni - IP20 - 0.3 m;TSXCANCADD03
CANopen cordset - molded female SUB-D9 connectors - standard - IP20 - 0.3 m
-

(Out of stock)
6.340,00
Schneider Electric CANopen kabl - ženski SUB-D9 konektori - standardni - IP20 - 1 m;TSXCANCADD1
CANopen cordset - molded female SUB-D9 connectors - standard - IP20 - 1 m
-

(Out of stock)
7.110,00