Schneider Electric Easy9 EU, nadgradna tabla, 1x12 M, 2 priključna bloka PE/N, bela vrata; EZ9EUD112
Easy9 EU, nadgradna tabla, 1x12 M, 2 priključna bloka PE/N, bela vrata; EZ9EUD112...
VAT-exclusive price: 1.338,00 |
VAT-inclusive price: 1.605,60 |
Easy9 EU, nadgradna tabla, 1x12 M, 2 priključna bloka PE/N, bela vrata; EZ9EUD112
| Ponuda | Easy9 |
|---|---|
| Naziv proizvoda | Easy9 EU |
| Vrsta proizvoda ili dijela | Ormar |
| Tip razdjelnika | Modularni razdjelnik |
| "broj 18 mm modula po redu" | 12 |
| Ugradnja razdjelnika | Nadžbukni |
|---|---|
| 9 mm razmaka | 24 |
| "broj vodoravnih redova" | 1 |
| Ukupan broj 18 mm modula | 12 |
| Tip šine | DIN |
| Vrsta instalacije | Unutranja |
| Funkcija priljkučnog bloka | Zemlja / nula |
| Broj priključnih blokova |
1 Zemlja (Vijčano) sa8 outgoers 1 Neutralno (Vijčano) sa8 outgoers |
| Priključci distribucijskog bloka |
4 x 16 mm² + 4 x 10 mm² zaZemlja 4 x 16 mm² + 4 x 10 mm² zaNeutralno |
| Kabelska uvodnica | Bez |
| "tip prednjeg pokrova" | Bijela vrata |
| Strana otvaranja vrata | Reverzibilan (180 °) |
| [In] Nazivna struja | 63 A |
| [Ue] Radni nazivni napon | 400 V |
| [Ui] Nazivni napon izolacije | 500 V |
| Materijal razdjelnika | Ormar: Samogasiva plastika |
| Širina | 285 mm |
| Visina | 185 mm |
| Dubina | 96,5 mm |
| Boja |
Ormar: Bijela (RAL 9003) Vrata: Bijela (RAL 9003) |
| Masa proizvoda | 0,80 kg |
Similar products:
Schneider Electric Easy9 EU, nadgradna tabla, 1x8 M, 2 priključna bloka PE/N, bela vrata; EZ9EUD108
Easy9 EU, nadgradna tabla, 1x8 M, 2 priključna bloka PE/N, bela vrata; EZ9EUD108
-

(Out of stock)
1.035,00
Schneider Electric Easy9 EU, nadgradna tabla, 1x12 M, 2 priključna bloka PE/N, zatamnjena vrata; EZ9EUC112
Easy9 EU, nadgradna tabla, 1x12 M, 2 priključna bloka PE/N, zatamnjena vrata; EZ9EUC112
-

(Out of stock)
1.217,00
Schneider Electric Easy9 EU, ugradna tabla, 1x12 M, 2 priključna bloka PE/N, bela vrata; EZ9EUB112
Easy9 EU, ugradna tabla, 1x12 M, 2 priključna bloka PE/N, bela vrata; EZ9EUB112
-

(Out of stock)
1.338,00
Schneider Electric Easy9 EU, nadgradna tabla, 1x18 M, 2 priključna bloka PE/N, bela vrata; EZ9EUD118
Easy9 EU, nadgradna tabla, 1x18 M, 2 priključna bloka PE/N, bela vrata; EZ9EUD118
-

(Out of stock)
Price on request
Schneider Electric Easy9 EU, nadgradna tabla, 2x12 M, 2 priključna bloka PE/N, bela vrata; EZ9EUD212
Easy9 EU, nadgradna tabla, 2x12 M, 2 priključna bloka PE/N, bela vrata; EZ9EUD212
-

(Out of stock)
1.825,00
Schneider Electric Easy9 EU, nadgradna tabla, 3x12 M, 2 priključna bloka PE/N, bela vrata; EZ9EUD312
Easy9 EU, nadgradna tabla, 3x12 M, 2 priključna bloka PE/N, bela vrata; EZ9EUD312
-

(Out of stock)
2.678,00